Skocz do zawartości

Gothic 3


marshall_91

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
gdybym miał kupować Gf 8800gts to bym kupił 758MB co ma 328bit jest lepszy i wydajniejszy ma on 124 płotki redagujące shadery.Ma pixel shader 4.0 i vertex shader 4.0 i jest pod Direct 10 ale to chyba każdy wie.

Tylko mnie bawią jego posty? :D

Ja nie zgodze sie z echelon_'em. Ja posiadam:

p4 3.0GHz

2048MB RAM

MSI GF 7600GT 256MB

Gram sobie na max detail, żadnych zmian w .ini, żadnych tweaków. Grając z włączonym Frapsem, eMule i MKS-Vir'em. Mam już nawet filmy z Gothica 3 zrobione i jak wrzuce je na GOOGLE Video, to wam powiem.

No to ja się pochwalę :P

Pentium D 805 (jeszcze nie OC)

2 GB DDR2 GoodRam 533 MHz

GForce 6600GT (na ciut obniżonym taktowaniu pamięci)

Asus P5LD2 SE

i...?

Detale na min, grzebanie w ini i gra wygląda obrzydliwie ale da się grać.

Zaprawdę w imię Innosa powiem wam, że engine gry dziwny jest! Chyba trzeba poważnie pomyśleć nad OC

:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Nie jestem pewien czy juz ktos o to pisal, a przekopywanie 41 stron z tematem jest troszke czasochlonne wiec oto moj problem :

Otoz uruchamiam Gothica, zaczynam nowa gre. Wszystko pieknie, intro, pozniej sama gra, detale srednie, jest OK. Zapisuje gre, wylaczam. Za jakis czas wlaczam ponownie, wgrywam save'a i .... .lipa ! Nieda sie grac bo gra szaleje. Zmieniaja sie blyskawicznie pory dnia, plus bezimienny porusza sie nadzwyczaj szybko jak w matrixie. Probowalem odinstalowywac i instalowac na nowo i zawsze jest to samo. Zabawy z postprocessing nic nie daja.

Bede wdzieczny za JAKAKOLWIEK pomoc.

Moj sprzet to procek 3.8, 1 gb ram, geforce 7600 GT 256, directx 9.0 c

Pozdrawiam !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Nie jestem pewien czy juz ktos o to pisal, a przekopywanie 41 stron z tematem jest troszke czasochlonne wiec oto moj problem :

Otoz uruchamiam Gothica, zaczynam nowa gre. Wszystko pieknie, intro, pozniej sama gra, detale srednie, jest OK. Zapisuje gre, wylaczam. Za jakis czas wlaczam ponownie, wgrywam save'a i .... .lipa ! Nieda sie grac bo gra szaleje. Zmieniaja sie blyskawicznie pory dnia, plus bezimienny porusza sie nadzwyczaj szybko jak w matrixie. Probowalem odinstalowywac i instalowac na nowo i zawsze jest to samo. Zabawy z postprocessing nic nie daja.

Bede wdzieczny za JAKAKOLWIEK pomoc.

Moj sprzet to procek 3.8, 1 gb ram, geforce 7600 GT 256, directx 9.0 c

Pozdrawiam !

Opis problemu:

Wiele gier ma problemy z procesorami AMD X2. Objawiają się one zacinaniem się grafiki, zwolnieniami lub nagłymi skokami prędkości w grach.

Związane jest to z brakiem zainstalowanych sterowników do procesorów AMD X2.

Sterowniki do AMD X2 można znaleźć na płycie z grą Gothic 3 oraz na stronie firmy AMD

Rozwiązanie:

1.Włóż płytę z grą Gothic 3 do napędu DVD

2.Na pulpicie systemu operacyjnego Windows, kliknij dwukrotnie na ikonie "Mój komputer".

3.Następnie zaznacz napęd DVD, w którym znajduje się gra.

Naciśnij na ikonie napędu prawym przyciskiem myszy i wybierz opcje "eksploruj"

4.Odszukaj katalog o nazwie "support"

5.Dwukrotnie kliknij na pliku "AMD_DualCore_Optimizer.exe" wówczas rozpocznie się proces instalacyjny.

6.Powtórz czynności opisane w punkcie 5 dla pliku "amdcpusetup.exe"

7.Po zakończeniu instalacji wymagane będzie ponowne uruchomienie komputera.

Źródło: pomoc techniczna CDP. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry mój problem wydaje się nieważki przy waszych problemach sprzętowych jednakże przyprawia mnie o ból głowy. Otóż jestem z natury zafascynowany bronią białą i by nasycić fantazje wykuwam sobie bronie w Gothicu 3 i doszedłem do momentu w którym do przepisu brakuje mi sztabki czystej rudy domyślam się iż na pewno do wielu innych przepisów będzie ona potrzebna stąd moje zapytanie czy jest miejsce gdzie można dostać takie sztabki. Już od tygodnia nie mogę sobie z tym poradzić

Gdzie można znaleźć dostać sztabki czystej rudy

ZA szybką odpowiedź z góry dziękuję

Zawsze oddany fan CDA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można znaleźć dostać sztabki czystej rudy

ZA szybką odpowiedź z góry dziękuję.

Ja nie pamiętam dokładnie' date=' ale mam jej troche od początku. Chyba ją zabrałem z Redock, lub z Cape Dun. Zobacz może będzie.

PS. Wrazie czego gdzieś ją okradłem. :D8) [/quote']

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam natomiast problem z dźwiękiem. Po parunastu minutach grania dźwięk zaczyna brzęczeć, jest strzelanie(jakby ktoś w bezimiennego wpakował serie z M4) i dźwięk niemiłosiernie trzeszczy. Nie wiem co mam zrobić bo przeinstalowałem gre i problem występuje nadal, a wcześniej chodziło jak należy.

PROSZĘ O POMOC :!: :!: :!: :!: [-o<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mądrze stefan ;)

Ja mam natomiast problem z dźwiękiem. Po parunastu minutach grania dźwięk zaczyna brzęczeć, jest strzelanie(jakby ktoś w bezimiennego wpakował serie z M4) i dźwięk niemiłosiernie trzeszczy. Nie wiem co mam zrobić bo przeinstalowałem gre i problem występuje nadal, a wcześniej chodziło jak należy.

PROSZĘ O POMOC

A czy masz ten problem tylko w gothicu? Jeżeli tak to po pierwsze zainstaluj nowe sterowniki (a po drugie zapytaj kogoś innego :P)

Jeżeli nie to sprawdź czy twoja karta nie jest skorodowana, takie są objawy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym, by ktoś powiedział jak sprawić by ekran nie mrygał na biało. Było to już tu wałkowane ale odpowiedniego suwaka znaleść się nieudało, więc proszę o dokładne opisanie. Pozdrawiam

PS:Problem z dźwiękiem sam się zlikwidował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombinowałem z tym, lecz po ustawieniu paska na środek zacząłęm słyszeć owe Echo (Pisałem przed edycją poprzedniego posta) więc już raczej spróbuje wytrzymać z tym. Wkońcu mam pocoś magie Światło ;).

(Zapalenie pochodni lub użycie owej magii zawsze pomaga na ekran).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wstyd o to pytać ale czy jest jakis kod na zwiekszenie reputacji u Asasynów ?? Nie chce mordować Koczowników a zależy mi na zwiedzeniu i wykonywaniu zadań z Ishtar ;< Proszę o pomoc i z góry dziękuję

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olif Google twym przyjacielem.

Teraz moj problem. Mam dziwny klopot. Po nawiązaniu kontaktu z Innosem wychodze ze swiatynii i gra sie wywala do windy. Bez zadnego komunikatu. Zrobilem reinstalke gry i sterownikow ale bez skutku HELP!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mądrze stefan ;)
Ja mam natomiast problem z dźwiękiem. Po parunastu minutach grania dźwięk zaczyna brzęczeć, jest strzelanie(jakby ktoś w bezimiennego wpakował serie z M4) i dźwięk niemiłosiernie trzeszczy. Nie wiem co mam zrobić bo przeinstalowałem gre i problem występuje nadal, a wcześniej chodziło jak należy.

PROSZĘ O POMOC

A czy masz ten problem tylko w gothicu? Jeżeli tak to po pierwsze zainstaluj nowe sterowniki (a po drugie zapytaj kogoś innego :P)

Jeżeli nie to sprawdź czy twoja karta nie jest skorodowana, takie są objawy :P

Tak sie dzieje tylko z Gothiciem 3 a wcześniej problem się nie pojawiał więc to chyba nie jest wina sterowników do karty dźwiękowej. Nie wiem co zrobić, proszę o pomoc ponownie :cry: :cry: :cry: :cry:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie to neichce być natrętny ale to ważne ludzie :) co moge zrobić jeśli mamlepszy procesor niz w wymagniach minimalnych, lepsza karte graficzna itd. oprocz ram ktorych posiadam 1024:/ więc powiedzcie mi czemu sie zacina i to momentami ostro...(minimalne wymagania do Gothica 3 ram to 1024)( a wszystkie rzeczy w opcjach mam na minimum)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech...bo Gothic 3 tak zostal zrobiony ze potrafi sie przycinac nawet na bardzo wypasionym sprzecie. Sproboj ustawic jakies opcje w grafice tak by gra chodzila w miare poszukaj tez patchy one troszke poprawiaja plynnosc gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Gothickiem 3 (Mój pc: Procesor 2x2800{5600 dwurdzeniowy} Geoforce 7300gs z 512mb[uaktualnione sterowniki i diretx 9.0c. 1Gb mb ram ddr2. Strasznie sie przycina i w niektorych momentach obraz miga na biało. Co zrobic???? Pomocy pls!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problemik. Grając w Gothica chciałem osiągnąć mistrzostwo w dwóch broniach. Niestety jedyny nauczyciel (Ugrasal ?) jest w Ishtar a tam można wejść przy 75% zaufania Asasynów. Tyle, że ja chciałem być dwuręcznym paladynem. I tu nasuwa się moje pytanie(a):

1. Czy można inaczej nauczyć się skilla?

2. Czy przy 75% można wciąż zostać paladynem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...