Skocz do zawartości

Gothic 3


marshall_91

Polecane posty

Kiedy gram w gothic 3, gdy ustawie kamere pod pewnym katem w pewnych miejscach to ekran mi miga na bialo co jest bardzo denerwujace. Mam ati 800pro, sterowniki CATALYST® Version 06.12.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
mam pytanie na temat orkow i wyzwolenia miast. wyzwolilem montere vengard reddock cape dun silden i geldern i zaszedlem do treliis. gdzie orkowie mnie zaatakowali bez przyczyny. o co chodzi ?? czy w varrant tez beda mnie atakowac ??
Tak już jest, wyzwoliłeś za dużo miast i orkowie cie atakują.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do migania ekranu- ustaw post processing (suwak na dole, na środek).

Mam problem. Beliar kazał mi wybić orkowych hersztów. Gdy grałem po raz pierwszy nie było problemu, bo zadanie zaliczyło mi się od razu po rozmowie z Beliarem. Tym razem najpierw je wziąłem, a dopiero później zabrałem się za szukanie orkowych przywódców. No i wybiłem wszystkich w krainach centralnych i tych dwóch w varancie, a zadanie dalej niezaliczone. ocb?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orkowie z nordmaru wszystkich chyba atakuja, ja gram po stronie rebeliantow a moge wejsc do ishtar, po prostu wypelnialem ich zadania

reputacja u rebeliantow - 50

assasynow - 75

;]

Tak już jest, żeby wejść do Isithar potrzebujesz reputacji u Assassynów 75, niezależnie po której jesteś stronie, wpuszczą cie do miasta.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Speedfan>>> zaglądnj na poprzednią stronę i przeczytaj mój post. Powinien rozjaśnic ci nieco sprawe. Co prawde masz lepszą ode mnie karte graficzna ale chyba zbyt wilele to nie zmieni. Myśle jednak ze po pewnych modyfikacjach w pliku ge3.ini uda ci sie pograć płynnie w rozdz. 1024x768
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znalazłem kupca w mieście do którego można dotrzeć drogą na południe od Lago, chyba Ben Erai. Oferował mi przepis na jakiś miecz- 105+10za własnoręczne wykonanie+10 za zaostrzenie=125- czyli nie lada obrażenia . Do jego wyrobu potrzebne są: 2x katana oraz sztaba magicznej rudy. Rudę mam ale nie mogę znaleźć katany. Proszę niech mi ktoś napisze gdzie mogę znaleźć katanę albo lepiej przepis na jej wykonanie.

PS

W tym samym mieście wykonałem kilka misji- zabiłem ożywieńców i jakiś asasyn z tego miasta mógł nauczyć mnie walki dwoma mieczami. Bez żadnego respektu ani nic. Po prostu nauczył mnie tego- nie musiałem wchodzić do Ishtar.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znalazłem kupca w mieście do którego można dotrzeć drogą na południe od Lago, chyba Ben Erai. Oferował mi przepis na jakiś miecz- 105+10za własnoręczne wykonanie+10 za zaostrzenie=125- czyli nie lada obrażenia . Do jego wyrobu potrzebne są: 2x katana oraz sztaba magicznej rudy. Rudę mam ale nie mogę znaleźć katany. Proszę niech mi ktoś napisze gdzie mogę znaleźć katanę albo lepiej przepis na jej wykonanie.
Ja znalazłem jedną katanę niedaleko Trelis gdzie orkowie mają swoje wykopaliska, trzeba trochę wspiąć się na górę i tam są buntownicy w niewielkiej jaskini, oni zlecają ci zadanie:zabij wyjące szkielety czy jakoś tak. teszkielety są niedaleko w jaskini, a przed tą jaskinią są zębacze, jak się ich pozbędziesz to tam stoi filar a za nim jest skrzynia, a w niej była katana.
PS

W tym samym mieście wykonałem kilka misji- zabiłem ożywieńców i jakiś asasyn z tego miasta mógł nauczyć mnie walki dwoma mieczami. Bez żadnego respektu ani nic. Po prostu nauczył mnie tego- nie musiałem wchodzić do Ishtar.

No tak ale to była podstawowa walka dwoma brońmi a nie mistrzowska, żeby nauczyć sie mistrzowskiej musisz wejść do Isithar.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam najdziwniejszy problem na świecie.

Kiedy używam pochodni wyłącza mi się komputer... :? . Może moj komp nie lubi ognia? :D .

to może zostań magiem wody, albo polej kompa wodą :?: :wink: Tak serio to zapisz sobie gdzieś save'y i przeinstaluj gre.(albo nie używaj pochodni :wink: )
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z sejwami gralem w gothica i go usunolem teraz zainstalowalem jeszcze raz skopiowalem poprezdni folder z sejwami do moich dokumentów A GRA MI ICH NIEWIDZI !!!! POMOCY MIALEM JUZ NA TAMTYYCH SEJWACH 100H PRZEGRANE I 58 LEVEL POMOCY

Spróbuj najpierw zrobić jakiegoś Save'a w grze i dopiero wklej. Jak nie zrobisz Save'a to gra nie polączy się z folderem z savem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe mam 1,5 GB ramu, Geforce 5500 FX (256mb),Athlona 3000+

i....chodzi mi Gothic 3 lepiej na srednich detalach niz na malych :)

a mnie wkurza to ze nie mozna pogadac z kim sie chce i kiedy sie chce :(

p.s.słyszeliscie maga ognia Koryppto kiedy pierwszy raz rozmawia z bezimmienym??

bez naszych KAMIENÓW runnicznych
:lol:

a tak t w ogole to Gothic wymiata :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...