Skocz do zawartości

Gothic 3


marshall_91

Polecane posty

Niestety gostkowie w miastach Varantu mają nazwy czerwone więc nie ma szans sie znimi gadać. Próbowałem kodu na niewidzialnośc ale on chyba nie działa.

Gdzie jest główna siedziba koczowników??

U kowala Ingvara i innych kowali w Nordmarze nie ma opcji nauczenia sie uleprzenia pancerza czy to jakis bug ??? Jeżeli w Varancie mnie atakujaczyli nie ma szans na nauczenie sie walki dwoma broniami ?? czy może jest jakiś kod jak w 2 na postać która wszystko uczy??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Doradźcie mi czy opłaca mi się inwestować w prastarą wiedzę by osiągnąć umiejętność szybkiej nauki. Mój bezimienny jest na 34 poziomie i posiada 70 pk nauki. Powiem jeszcze ze nie inwestowałem dużo w prastarą wiedzę, wynosi ona 30. Po prostu chciałem stworzyć silnego wojownika a nie maga. Dlatego nie wiem czy opłaca się stracić je tylko dla jednej umiejętności. Może lepiej dalej zwiększać siłę, a szybką naukę po prostu olać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w CDA napisali takie głupoty, nie da sie nauczyć uleprzania pancerzy bo PB zapomniała zrobić to więc czemu piszą w książeczce że uczy to Ingvar.

Aha możecie tu podać wszystkie patche jakie wyszły w gothicu??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok znalzłem te patche ale nie będom sie gryść z wersją PL ?? i czy trzeba bęzie grać od nowa ??

Aha i ponawiam pytanie gdzie jest główna siedziba Koczowników i czy działa wam kod na niewidzialność bo może on pomorze w wykonaniu questów w miastach atakujących bohatera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doradźcie mi czy opłaca mi się inwestować w prastarą wiedzę by osiągnąć umiejętność szybkiej nauki. Mój bezimienny jest na 34 poziomie i posiada 70 pk nauki. Powiem jeszcze ze nie inwestowałem dużo w prastarą wiedzę, wynosi ona 30. Po prostu chciałem stworzyć silnego wojownika a nie maga. Dlatego nie wiem czy opłaca się stracić je tylko dla jednej umiejętności. Może lepiej dalej zwiększać siłę, a szybką naukę po prostu olać.

Cóż poziom prastarej wiedzy możesz skutecznie podwyższyć poprzez czytanie wszelakich tabliczek czy ksiąg. Ja podczas całej rozgrywki tylko z tego korzystałem i nie narzekam. (też tworzyłem wojownika). A co do szybkiej nauki... to zależy, ale ogólnie jest to przydatna zdolność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up: znaleźć w skrzyniach? Zależy o jaką rudę ci chodzi... zwykła magiczną rudę czy CZYSTĄ rudę?

O ile mnie pamięć nie myli to tą pierwszą można znaleźć porozrzucaną po całym świecie w kufrach... a co do tej drugiej, to znajdujemy ją w SKRZYNIACH. Skrzynie występują rzadko i to, co w nich znajdziemy jest do pewnego stopnia losowe. Prawda jest taka, że w każdej następnej otworzonej skrzyni znajdziemy inne rzeczy, które są z góry ustalone... zapraszam na www.gothic.phx.pl/forum gdzie znajduje się mapka z zaznaczonymi wszystkimi skrzyniami...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem. Zainstalowałem Gothica 3. Gdy chcę włączyć grę pokazuje się taki napis: Error while starting game executable - couldn't load DLL file d3dx9_29.dll. Mój sprzęt to pentium 4, 1024mb RAM, GeForce 7600 GT. Co mam zrobić?

Musisz pobrać i zainstalować najnowsze sterowniki DirectX.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)U kowala Ingvara i innych kowali w Nordmarze nie ma opcji nauczenia sie uleprzenia pancerza czy to jakis bug ??? Jeżeli w Varancie mnie atakujaczyli nie ma szans na nauczenie sie walki dwoma broniami ?? czy może jest jakiś kod jak w 2 na postać która wszystko uczy??

=>ta umiejętność to bug

=>bez assassynów nie nauczysz się walki dwoma brońmi

=>kod na kolesia który może ci dać wszystko ale nic cie nie nauczy:

spawn sh

=>kod na wszystkie umiejętności: teach all

=>jeszcze kod na 100 wszystkich rzeczy: idkfa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem. Zainstalowałem Gothica 3. Gdy chcę włączyć grę pokazuje się taki napis: Error while starting game executable - couldn't load DLL file d3dx9_29.dll. Mój sprzęt to pentium 4, 1024mb RAM, GeForce 7600 GT. Co mam zrobić?

Musisz pobrać i zainstalować najnowsze sterowniki DirectX.

wystarczy ściągnąć i wgrać ten jeden plik d3dx9_29.dll

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej jak zdobyć 75% w monterze bo robiłem, wszystkie questy i mam 74%

Zajrzyj do poradnika G3.

Dzięki, pomogło. Ale teraz jest następny problem. tym razem wyskakuje napis: Please insert the Gothic III CD/DVD into your drive and start the game again. Do not remove the disc while playing. A płyta jest w napędzie. Gra oryginalna. Co mam zrobić tym razem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale teraz jest następny problem. tym razem wyskakuje napis: Please insert the Gothic III CD/DVD into your drive and start the game again. Do not remove the disc while playing. A płyta jest w napędzie. Gra oryginalna. Co mam zrobić tym razem?
A nie ściągałeś jakiegoś patcha :?: Mi sie tak robiło jak ściągnąłem patch 1.09 i pomógł dopiero reinstall windowsa :(
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...