Skocz do zawartości

Gothic 3


marshall_91

Polecane posty

Właśnie zamerzam grać w G3(nowy sprzęt 8)) więc mam pytanie:

Czy aby odbić miasto trzeba mieć 75re.(ułożyłem nowy skrut tralala) i pogadać z wodzem orków, czy można po prostu załatwić wszystkich najeśdźców bez gadania i problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Wolverine i wszyscy któży nie mogą przejść misji poradnik cały nawet z misjami pobocznymi jest na Gry online za darmo

Chodzi mi o ten kamień przodków który miałszaman w obozie orków i miałem go zabic razem z jakimś gostkiem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam kilka problemów z grą :

1 w grze ciagle jest noc

2 teksury roślin są jednolite i mają albo jasno zielony albo jano niebieski kolor

3 w grze co chwila pojawia sie szare tło i wtedy GRA CHODZI ZA SZYBKO

4 głowa bohatera nabiera koloru otoszenia

moge przesłać zdjecia oto mój e-mail master-11@o2.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy aby na pewno masz orginała i speniasz choć mnimalne wymagania? Czy grzebałeś w ini. czy instalowałeś tweaki?*

P.S. Moje pytanie wciąż aktualne.

*Odpowiedzi prawidłowe: mam orginał, spełniam wymagania, nie grzebałem w ini. i nie instalowałem tweaków. Jeśli odpowiedzi są takie to skontaktuj s z pomocą techniczną, jeśli nie to to zmień. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. [...]

>>> Leży gdzieś niedaleko na jakiejś kupie, pardon my french. W każdym razie jest tuż obok.

2. [...]

>>> A to się rozwiąże dopiero dużo później. I zdaje się, że by je ukończyc, trzeba się zdecydowac na jedno z zakończeń.

3. [...]

>>> <wzdycha ciężko>. Oczywiście spojrzec piec postów w górę to się już nie chciało, neh? Ja znalazłem, u kowala w Ben Sali. Bez dwóch katan nie podchodź.

Hoplita > dzięki, ale myślałem o jakichś pewnych sposobach, nie wymagających szczęścia :wink: A granie na kodach to nie w moim stylu, psuje mi całą radośc z gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktos moze mi powiedziec co trzeba zmienic w .ini???. Czy istnieje taka mozliwosc ze mozna tez zmienic plik.ini w Gothicu 2?, bo jak na moja konfiguracje sprzetowa ta gra lekko laguje.

- Duron 1.9 (32bit)

- 512MB RAM

- Radeon 9250 128 MB

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: Turek można ale nie polecam. Po pierwsze tracisz experta i kasę za zadania, po drugie ta gra jest tak zabugowana, że może coś się przyciąć i nie pchniesz fabuły do przodu. Ale to tylko moje osobiste zdanie.

Z kąd zdobyć sztabke czystej magicznej rudy??

Ze skrzynki jak będziesz miał wieeeelkie szczęście to może ci się trafi jakaś.

O kody nie pytaj znajdż sam szukanie nie boli :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa problemy w jednym miejscu.

Na farmie stacjonuje patrol orków. Mam ich zabić. Najpierw wyzwałem na pojedynek ich przywódcę i za nagrodę biorę złoto zamiast kowala. Myślę trudno i tak mam ich zabić to później go zabiorę jak ich wyeliminuję. No to ich atakuję i... LIPA. Wszyscy się podnoszą. Powaliłem ich z siedem razy i nic. Jak mam ich dobić. Bo szczególnie mi zależy na tym kowalu żeby mnie czegoś nauczył.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa problemy w jednym miejscu.

Na farmie stacjonuje patrol orków. Mam ich zabić. Najpierw wyzwałem na pojedynek ich przywódcę i za nagrodę biorę złoto zamiast kowala. Myślę trudno i tak mam ich zabić to później go zabiorę jak ich wyeliminuję. No to ich atakuję i... LIPA. Wszyscy się podnoszą. Powaliłem ich z siedem razy i nic. Jak mam ich dobić. Bo szczególnie mi zależy na tym kowalu żeby mnie czegoś nauczył.

Jak przeciwnik leży na ziemi przytrzymanie prawgo przycisku myszy i długie kliknięcie lewym.

ATAKOWANIE: tył okładki instrukcji do gry :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera jasna no!! denerwujesz mnie już!! Myślisz że ktoś robił jakiś dupny kod tylko dla tego że jednej osobie nie podoba się, ze wybił pół miasta i teraz go ludzie nie lubia??!! boże no! Byś się zastanowił Pyranha Bytes napewno nie zrobiła patcha aby naprawic to co jest z godne z fabułą boshe!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cardinal => Podczas grania napatoczyłem się jak narazie na jedna katanę: jest w grobowcu, w którym spoczywa Ejnar. (jak wchodzisz do Nordmaru od przełęczy w Faring to napotykasz takiego kolesia co to mu Assasyn Ali kamień przodków podp... zabrał, jak oddasz mu kamień to zaprowadzi Cie do tego grobowca- kupa szkieletów do eliminacji i sam Ejnar). Jak znajdę jeszcze jakąś katanę to dam znać.

A inne pytania- trochę żal odpowiadać... Jakbym miał problem z zabiciem kogoś to dotąd ciułałbym strzałami z łuku aż by padł trupem. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu chce wykonać tam questy a nie moge bo mnie atakują. To jest gra więc sposób jakis musi byći pytam sie czy ktośzna jakiś bo próbowałem w nocy wejść do miasta ale kur nawet sprzedawcy mnie atakowali wiec jest to troche do [beeep] .

A ktoś dokładnie może wie z kąd wezme tą czystą sztabke i wogle do czewgo służy ten duży piec na rude ?? da sie coś z nim zrobić??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo może to być błąd, i mususz sobie łatkę wkleić, albo wkurzyłeś ich i musisz, albo dać się pobić (tylko przedtem schowaj kosztowności np. do kufra), wtedy dadzą już ci spokój, a potem jakoś sobie reputację podnieść, albo rzucić na wszystkich czar Amnezja (o ile masz tego na tyle).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano. Mam mały problemik, nie moge zakichanych cieni w G3 właczyć...znaczy jak je włącze w opcjach to mam tylko cienie budynków, a jednostek nie...ale ja kwyciągne pochodznie to mam cienie jednostek...co moze byc tego przyczyną? Gra oryginalna.

I jeszcze jedno, postprocessing - suwak mam na srodku ustawiony, jak zmienie ustawienie na "glebie pola" to po ponownym uruchomieniu gry przy postaciach(wszystkich) mam tak jakby "czarny słup" :P , ktory calkowicie zakrywa postacie...stery do grafiki najnowsze instalowalem, moj komp Athlon XP 2500+ barton, grafika radeon x800GTO, plyta głowna abit NF7s, 1280MB RAM, zasilacz tagan 380W.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Grałem w Gothic 3 na komputerze:

AMD Athlon XP 2400+

512 MB RAM DDR

Radeon 9550

Chodził całkiem nieźle! Da się grać!

Detale:

tekstury - średnie

1021*768

roślinność na maksa!

Grafika nie zła!

Loadingi przypominają te z Call of Juarez.

Troche się zacina podczas gry ale mi to nie przeszkadza.

przy wczytywaniu nowego otoczenia trzeba czekać z 4 sekundy.

Przy walkach troszkę się zacina.

Mam tylko jeden prawdziwy problem. Co jakiś czas pojawiają mi się zdziwne załamania grafiki - biały ekran. Ale to tylko chwilowe.

Muszę jeszcze przyznać że moja karta nie żle sobie radzi! Jak dołożyłem na chwilę pożyczone 1024MB Ram i gra chodziła płynnie na większości detali na maksa! Życzę wam wszystkim powodzenia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...