Skocz do zawartości

Gothic 3


marshall_91

Polecane posty

PPS: swoją drogą, czy nie mozna było przetłumaczyć Assasins na Zabójców albo Skrytobójców?

Wedlug mnie nie mozna bylo. Bo asasyni z Gothica nie byli wzorowani na jakichs tam zabojcach czy innych skrytobojcach, tylko na sredniowiecznej sekcie asasynów bedacej radykalnym odlamem muzułmańskich szyitów. To od nich wziely sie slowa oznaczajace w roznych jezykach skrytobojcow (w tym ang. assassin).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Gordy>> Szukałem już ale dowiedziałem sie tyle że w Ben Sali, Bakaresh i Mora Sul. Jak dotąd byłem tylko w Bradze, Ben Erai i Lago. Mam przynajmniej nadzieję że nie jest trudno znaleść tam tych nauczycieli. W tych odwiedzonych nie znalazłem a gdzieś się spotkałem z twierdzeniem że w Ben Erai też uczą. :(

CormaC>> Jeśli tak to sorry:) mi poprostu Assasins automatyczne kojarzą się z zabójcami. Muszę poszerzyć swoje horyzonty ;)

No i nigdy nie zapomnę Gildii Skrytobójców z Ankh-Morpork :D

pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gordy>> Szukałem już ale dowiedziałem sie tyle że w Ben Sali, Bakaresh i Mora Sul. Jak dotąd byłem tylko w Bradze, Ben Erai i Lago. Mam przynajmniej nadzieję że nie jest trudno znaleść tam tych nauczycieli. W tych odwiedzonych nie znalazłem a gdzieś się spotkałem z twierdzeniem że w Ben Erai też uczą. :(

CormaC>> Jeśli tak to sorry:) mi poprostu Assasins automatyczne kojarzą się z zabójcami. Muszę poszerzyć swoje horyzonty ;)

No i nigdy nie zapomnę Gildii Skrytobójców z Ankh-Morpork :D

pozdro

W Bakareshu i Mora sul sa na pewno. W tym pierwszym nauczy Cie bodajze Javier chociaz nie jestem pewien co do imienia. W kazdym razie daje on wiekszosc zlecen w miescie wiec go na pewno znajdziesz. A w Mora Sul jeden ze straznikow broniacych wejscia do palacu Gonzaleza

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze jeden problem - gdzie blisko Camp Deu lub Ardei można wykopać Iron Ore i jak to się wykopuje? Potrzebne mi to jest do wyrobu jednego miecza...

Czy ktoś pamięta moje pytanie :?: aha, mam jeszcze jedno - gdzie i u kogo można się nauczyć ostrzenia broni :?: :?: :?:

EDIT:

Anuluję pytania, już wiem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze jeden problem - gdzie blisko Camp Deu lub Ardei można wykopać Iron Ore i jak to się wykopuje? Potrzebne mi to jest do wyrobu jednego miecza...

Czy ktoś pamięta moje pytanie :?: aha, mam jeszcze jedno - gdzie i u kogo można się nauczyć ostrzenia broni :?: :?: :?:

ostrzenia mieczy nauczy Cie byle kowal... np. kowal z reddock bodajze Kliff ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na górze miasta Farring są jeszcze jakieś questy?? i gdzie w znajde miecz wykuty z rudy tam ?? Czy jeżeli zdobęde miasto bede też mógł go znalezdzi czy trzeba wykonać jakis quest ?? gdzie kupie scrool błogosławieństwa i agresji??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie tego

wspomnieliscie o faring to cos mi przyszlo do glowy

Oswobadzalem Gothe z Gornem, zabilem demona i zombie, gdy kolo mnie zaczeli sie pojawiac najemnicy i 1 asassyn i atakowali mnie, pozniej sie okazalo ze ten asasyn (ali) powinien byc w faring

heh, ale bug

przenioslo mi ludzi z faring do gothy, ktorych zabilem, a potem gdy szedlem do faring to tez mnie atakowali (w koncu zabilem ich kumpli), wiec musialem cale miasto wybic

i przez ten bug oswobodzilem 4 miasto, zablokowalem sobie questy a ponadto orkowi przywodcy nie chca juz ze mna rozmawiac tylko mnie zabic

8)

koniec

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze jeden problem - gdzie blisko Camp Deu lub Ardei można wykopać Iron Ore i jak to się wykopuje? Potrzebne mi to jest do wyrobu jednego miecza...

Czy ktoś pamięta moje pytanie :?: aha, mam jeszcze jedno - gdzie i u kogo można się nauczyć ostrzenia broni :?: :?: :?:

ostrzenia mieczy nauczy Cie byle kowal... np. kowal z reddock bodajze Kliff ;)

Dzięki, ale tego już sie nauczyłem sosłownie przed chwilą w Monterze :D A poprzednie moje pytanka :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w farring jest ten miecz z rudy?? czy jak podbije miasto to też go zdobęde??

[beeep] i znów jest problem z saveyem już mi kilka razy taki bład wyskakuje co mam zrobić żeby go nie było!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????//

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawia on błąd przy sejwowaniu i, niestety, tylko to, a jest wiele rzeczy, które trzeba by było w grze poprawić... W sumie jest cudem przejść grę bez żadnego buga i nie wiem skąd taka wysoka ocena w CDA, ale mniejsza z tym... :? Save'y nie "popsute" powinny działać.

Patch: http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1412

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedlem gre i nie doswiadczylem zadnego buga. Jedyne co mozna nazwac bugiem to tyle ze naprzyklad niekiedy postac z ktora szedlem zacinala sie na jakims piachu i musiala zawrocic do sciezki i isc jeszcze raz. Od czasu do czasu drzewa wisialy tez w powietrzu w niektorych miejscach wiecej bugow nie stwierdzilem gralem w wersje 1.08 i save buga tez nie widzialem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. Nawet takie bugi, ale się zdarzają w każdej grze. Ostatnio jeden NPC zamiast iść do wyznaczonego miejsca, zaczął się kręcić między snopami zboża a drzewem na farmie. Musiałem mu przyłożyć i uciekać przed nim do miejsca, w które miałem go zaprowadzić, a potem potraktować Amnezją. Niby nie poważny bug, ale...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam strasznie denerwujący problem

Mam Geforce FX5500 (128MB) RAM 786 i Procek 1,72 GHz. Mi gra chodzi raczej dobrze nie mam zastrzezeń ale jak wyjde z miasta i ide w stronę buntowników to w połowie drogi mi się komputer restartuje :/, zdażylo mi sie to jeszcze w 1 miejscu i na pewno w innych tez tak jest ale dalej dojsc nie dalem rady. Prosze pomóżcie mi, zbliżają się świeta i musze wiedzieć co do kompa dokupic :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w farring jest miecz z rudy ?? bo podobno jest ale już mnie miasto atakuje i niew wiem czy go zdobęde ??

gdzie znajde składniki na magiczne miecze i miecze z rudy?? no np ognisty miecz?? i gdzie znajde składnik na noredmarską starke ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ognistego miecza chyba się nie wykuwa, zresztą trudno go nie zdobyć bo ma go co drugi kowal :) po śmiesznie niskiej cenie. A ten miecz z rudy to jakiś konkretny? Bo chyba Rubinowe Ostrze też jest z rudy. Można znaleść do niego plany wykucia u kowali. Chyba że chodzi ci o jakiś inny miecz to sorki. W Faring jeszcze mnie nie widzieli (powinni się z tego cieszyć :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...