Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

voythas17

Wiedźmin Drugi: Przejdzie mi ktoś Kejrana, nie działa mi QTE ;/

Polecane posty

Mam problem z QTE w Wiedźminie Drugim. Mianowicie gdy niszczę 4 macki, wskakuję na inną mackę i momentalnie spadam przy czym nic nie mogę zrobić... Wydałem jednak trochę pieniędzy na tą grę i niestety będę zmuszony odłożyć ją na półkę :( o ile ktoś z szanownych użytkowników tego portalu mi pomoże :)Zamieszczam save i grafikę. Proszę o pokonanie potwora i zapisanie gry zaraz po tym. Z góry dziękuję. (to mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość hehe)

http://www.speedyshare.com/files/30751782/...alSave_0082.sav

http://www.speedyshare.com/files/30759003/...082_640x360.bmp

save zaraz po walce proszę przysłać na nr gg: 7651896 ew. na PW choć wolałbym gg ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z QTE rozwiąże się gdy obniżysz rozdzielczość lub detale. Sam miałem identyczną sytuacje.

Niestety próbowałem obniżyć detale, zmniejszyć rozdzielczość, wyłączyć trudne QTE w menu opcji, przyspieszyć ruchy myszki, grałem w oknie, nawet zainstalowałem game bootsera zeby odciążyć procesor i nic. Jedyne co mi się udało to nerwica i k*rwica w stopniu zaawansowanym :/ Dostałem od Redów jakąś zabugowaną wersję...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem tkwi w tym, że w Wieśku jest (i owszem) bug, ale praktycznie niemożliwy do wykrycia. I (jak na złość) tylko w walce z kejranem. Błąd polega na tym, że podczas wykonywania QTE, pomimo wypełnienia całego paska, gra nie reaguje i zachowuje się tak, jakbyś w ogóle nie klikał LPM. Miałem ten sam problem, gdy podchodziłem do gry po raz drugi. Niestety jedyny sposób na ominięcie błędu to rozpoczęcie całej gry od początku. Jednakowoż nie wiem wszystkiego :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie borykam się z tym samym problemem. Obniżenie rozdzielczości na najniższą nie pomaga jeśli gram w oknie, a za to działa gdy jest pełny ekran po czym gdy zabijam gada wywala mi grę do pulpitu. :( Co za koszmar.

Co robić? Zaczynać grę od początku? No w sumie mogłabym, ale jaką mam gwarancję, że to zadziała.

Jak nie zadziała to normalnie szlag mnie trafi. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wskoczysz na mackę to musisz szybko klikać myszą aż do wypełnienia paska, gdy to się uda - trzeba jak najszybciej zeskoczyć czyli naciskać szybko spację. To nie koniec problemów, bo po zeskoczeniu trzeba pobiec w kierunku potwora pod górę i na szczycie unikać rzucania kamieni, dostając się w określone miejsce. Wtedy mamy cut-scenkę kończącą walkę. Pomocą w walce może być pułapka na kejrana, którą można chyba kupić u cedrika, a której część znajdujemy u Loredo w ogrodzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...