Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blaze

Lineage 2

Polecane posty

WItam mam problem z questem na hatlinga/

5. Musisz iść do Marii do Dion. Jest w Magic Shop. Udzieli ci dodatkowych informacji. [Wykonane]

6. Idź na Cruma Swamps (Marshlands) i zabijaj Toad Lordy, aż pozyskasz 10 Toad Lord Skins. [niewykonane]

No i tu mam problem musze rozwalac Toad Lordy w Cruma Marshalnd ale nigdzie ich nie moge znalesć. Muszę zdobyć 10 toad lord back skin.Nawet nie wiem jak one wygladaja. Czy ktos wie jak one wygladaja i gdzie wystepują. Prosze o przeslanie zdjecia czy coś :)

Ok już wiem jak wygląda ten potworek ale w zakładce quest nie mam podane ile mam ich zabić. Jest tylko napisane kogo mam zabić i gdzie ten rodzaj występuje. Nie ma żadnego licznika. Ile mam zebrać tego Toad lord back skin?? i potem gdzie mam się udać?

czekam na odp!

Już se poradziłem. Nie odp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem questa na htalinga sobie. Mój hatling ma 37 lvl (teraz) na początku miał 35. Podobno w któtymś lvl transformuje sie w stridera czy coś (takie wielkie i brzydkie :) ). Jaki to lvl?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie ma tak dobrze :)

Mam pytanko dotyczące enchantów. Enchanty do broni C grade kosztuja w granicach 35 - 45 mln adeny. łyszałem ze mozna jakos sobie samemu zrobic taki enchant. Czy ktoś wie jak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc chodzi mi o to, że na moim staaarym kompie Lineage 2 chodziło mi (na minimalnych detalach) w miare normalnie. Czasami się poprzycinało z lekka.

Na nowym kompie czuję i widze, że wszystko chodzi mi nienaturalnie szybko . Wszystko jest tak jakby przyspieszone <lol> .

W menu gł. Lineage 2 jest taka dżungla jakas ;d;d Listki drzew bujały sie spokojnie i powoli a na nowym kompie zapindalaja jakby huragan katrina w okolicy szalał o_O

Stary komp :

Radeon 9550 128mb

768 DDR RAM

AMD Athlon 1,1ghz

Nowy komp :

Asus GF8800GT 512MB DDR3 PCI-E

2GB Ram ( GEIL DDR2 2048MB PC800 DUAL 2X1024 ULTRA)

INTEL CORE 2 DUO E8400 3,00 BOX

Wie ktoś może ossochozzi ? I jak to naprawic ? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak mam z Postalem 2 i Hitman: Codename 47. Coś słyszałem, że trzeba uruchomić gre na jednym rdzeniu czy jakoś tak... W każdym razie to się przestawia we właściwościach. Ale nie jestem pewien, czy to bujda, czy prawda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc chodzi mi o to, że na moim staaarym kompie Lineage 2 chodziło mi (na minimalnych detalach) w miare normalnie. Czasami się poprzycinało z lekka.

Na nowym kompie czuję i widze, że wszystko chodzi mi nienaturalnie szybko . Wszystko jest tak jakby przyspieszone <lol> .

W menu gł. Lineage 2 jest taka dżungla jakas ;d;d Listki drzew bujały sie spokojnie i powoli a na nowym kompie zapindalaja jakby huragan katrina w okolicy szalał o_O

Stary komp :

Radeon 9550 128mb

768 DDR RAM

AMD Athlon 1,1ghz

Nowy komp :

Asus GF8800GT 512MB DDR3 PCI-E

2GB Ram ( GEIL DDR2 2048MB PC800 DUAL 2X1024 ULTRA)

INTEL CORE 2 DUO E8400 3,00 BOX

Wie ktoś może ossochozzi ? I jak to naprawic ? :D

sprobuj wyłaczyc jeden rdzen procesora. powinno pomóc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wygrałem w konkursie CD Action Lineage 2 + 45 dni gry + 3koszulki + breloczek + kartonową figurke

I mam taki problem, że chcę grać na oficjalnym serwerze (do tej pory grałem na nieoficjalnych), wszystko fajnie, tylko, że w pudełku jest 1 karta aktywacyjna i 1 karta 15 dni. Po wpisaniu na stronie ncsoftu na moim koncie kodu aktywacyjnego wyskakuje, że mam podać na ile miesięcy chce kupić dostęp (1,2 lub 3 miesiące) i, żebm podał nr karty kredytowej visy albo czegoś takiego...i nie wiem co mam robić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, nie naskakuj tak od razu na ludzi. Mniej "flejmu" do jasnej cholery...

CV2 jest to bodajże trzycyfrowy kod z karty płatniczej.

Jeśli chodzi o kartę to poproś nawet kogoś znajomego o numer, dopóki nie będziesz chciał nie zostaną z niej pobrane żadne środki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: zanim stworzy się temat to wypada sprawdzić czy takowy nie istnieje. Jeśli istnieje to warto dopisać się do niego.

Po drugie niektóre posty zasługują na kosz, a ich autorzy na osta.

Po trzecie nie będę każdego oddzielnie upominał, więc teraz zalecam zmianę nawyków. To nie jest ulica, a forum. Piszcie z głową, a nie z "główką".

Po czwarte w takich sytuacjach raportowanie postów jest lepszym(i jednym, które skończy się na pewno dobrze) wyjściem niż samodzielne upominanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z jakimkolwiek serwerem się nie łączę to kamera mi się obraca. Nie mam zielonego pojęcia dlaczego.

Zaraz po pojawieniu się ekranu w grze gdzie powinienem móc normalnie chodzić kamera kręci się w kółko i za żadną cholerą nie chce przestać. Zna ktoś może wytłumaczenie dla tego problemu ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...