Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mariusz1024

Rozwiązany: Kupno laptopa

Polecane posty

Nie polecam GE620, swego czasu sporo siedziałem na forum notebookcheck i ludzie bardzo krytykują ten model. Ja bym polecił

http://allegro.pl/alu-hp-dv6-i5-2410m-4gb-...1855280908.html

Zaraz pewnie podniesie się krzyk że to 'pavilion' masakra i wogóle zło, ja jednak miałem w rekach tego laptopa i wcale nie jest jakiś zły. Temperatury pod obciążeniem ok 80 stopni, tak samo grafika. Szybki procesor i5-2410 z wbudowaną zintegrowaną grafiką dzięki czemu bateria komputera wystarczy na ok 4h w trybie oszczędności (mój Asus z takim prockiem trzyma 5h16min). 4gb ramu i dysk 500gb- więcej nie trzeba (moim zdaniem) 500gb ciężko zakitować a 4gb i tak nie zostanie w pełni użyte. No i do tego windows 7.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym K53TA nic nie słyszałem, ale on ma radeona HD 6650M, a w rankingu kart graficznych wypada znacznie gorzej niż GT540M. No i procesor, te które podałem mają i5, ten TA 4-rdzeniowy APU AMD A6-3400M. Za 2500zł kupisz sobie spokojnie z 8GB i dużym dyskiem, przy wersji 4GB możesz sporo zaoszczędzić. Więc wydajnościowo lepszy byłby K53SV, albo X53SV.

Ten K53TA odradzam.

@reven1010 ja właśnie spotkałem się też z takimi opiniami, z drugiej strony do 3000zł do gier lepszego nie kupisz (GT555M - w BC2, czy gry które masz na xfire odpalisz na wysokich i będą chodzić płynnie) i również opinie, że to świetny i bardzo wygodny laptop.

Ale jak nie chcesz odpalać najnowszych gier, to możesz brać tego Paviliona, Asusy K53, albo Samsunga RF511. Do 3000zł kupisz też fajnego 17' laptopa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"(..)Ale jak nie chcesz odpalać najnowszych gier, to możesz brać tego Paviliona(...)". Chyba nie do końca zrozumiałem. Na tym HPku odpali nowe gry. Mi na moim Asusie k53sv z gt 540m wiedźmin 2 na niskich działał(na średnich dragon age 2, na wysokich takie gry jak wiedźmin, dragon age, mass effect 1 i 2, star wars the force unleashed 1 i 2). Radeon 6770m jest sporo wydajniejszy od gt540m- w nowe gry zagra się co najmniej na średnich detalach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...