Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blazkovic

Archiwalne numery CD-Action, od 1/96 do 12/07 i inne.

Polecane posty

[EDIT - TEMAT NIEAKTUALNY, DO USUNIĘCIA]

Tak jak w tytule - mam do sprzedania wszystkie numery CD-Action, od pierwszego z kwietnia 1996 r., aż do grudnia 2007 r. - bez płyt, same pisma. Zainteresowanym mogę wysłać fotki na maila całości, bądź też konkretnych numerów. Sprzedaje tylko całość, cena i wysyłka (zwłaszcza, ze względu na masę) do uzgodnienia.

Poza tym, mam do sprzedania kompletny rocznik 2009 wraz z płytami i trochę numerów z 2008, 2010 i 2011r., również jako komplety z płytami. W razie zainteresowania - po prostu proszę pytać.

[edit] Dodaje szybki przegląd zdjęć numerów: http://www.mojalbum.com.pl/Album=LNF3GD77

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tauri na pewno Ci ich nie sprzeda tak samo jak mi.

Dogadałem się już dosłownie ze wszystkim z tym Panem z ceną z ilością itp. itd. miał tylko dowiedzieć się ile kosztować będzie przesyłka (do tego momentu kontakt był świetny po czym). Dostaję informację na następny dzień, że czasopisma poszły dla znajomego i przeprasza za nerwy i stratę czasu...

Gdyby jeszcze odpisał po tej wiadomości lub odebrał telefon wszystko było by w porządku ale niestety tak się nie stało i zostałem kolokwialnie mówiąc na lodzie :)

Osobiście nie polecam żadnych transakcji z tą osobą bo jest zmienna jak liść na wietrze. (transakcja wstępie zawarta telefonicznie to transakcja podjęta, z której nie powinno się wycofywać, niestety tak było w tym przypadku...)

Temat jak jak pisze już wyżej do zamknięcia :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...