Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ainur

Wybranie MP4

Polecane posty

Poszukuję jak najlepszego MP4. Zależy mi przede wszystkim na bardzo dobrej jakości dźwięku. Wolałbym aby kosztowało ono do 300 zł, ewentualnie trochę ponad. Myślę że 8 GB pojemności było by odpowiednie.

Zainteresował mnie jeden model Sony - SONY NWZ-E354, choć są jeszcze inne jak 453. Nie wiem jednak czym się one różnią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SONY E35X i E45X to prawie to samo. 35X to wersja przeznaczona na rynek amerykański, łączy się do komputera za pomocą kabla mini-USB zamiast własnego SONY, co sprawia też, że nie można korzystać na nim z akcesorów typu docki i podłączyć zewnętrzny wzmacniacz przez line-out, pomijając ten wbudowany w grajka.

Co do samego odtwarzacza: SONY robi całkiem fajne, nieźle brzmiące playery, ale niestety nie ma w nim paru rzeczy: slotu na karty pamięci, gaplessa (czyli odtwarzania bez tej krótkiej przerwy pomiędzy utworami, będącej częścią formatu mp3 - niektóre odtwarzacze maskują to software'owo) czy obsługi formatów bezstratnych.

Jako dodatkowy plus można zaliczyć bardzo dobrą baterię. Wg producenta działa nawet 50 godzin (co oczywiście jest naciągane), ale bez problemu osiąga nawet 24h na MP3 320 - też świetny wynik. (ech, żeby PSP tyle działało... :rolleyes:)

Mimo wszystko naprawdę fajny grajek...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...