Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DWX

Co wybrać

Polecane posty

Nie wiem czy jest to odpowiedni dział na forum ale zaryzykuje mianowicie przez miesiąc wakacji pracowałem i się trochę kasy nazbierało około 1200zł i tu się zaczyna mój problem bo nie wiem co kupić albo PS3 z grą uncharted 1 i 2 a puźniej kupić sobie jeszcze 3 część , albo gry na pc będe pisał tylko skróty bo całych mi się nie chce mianowicie AC Revelations edycja kolekcjonerska , BF3 edycja limitowana , MW3 , TES SKYRIM , Batman Arkham City i może do tego jak by w Polsce wyszła ta oto kolekcjonerka Two Worlds 2 http://www.cdaction.pl/news-20663/two-worl...ekcjonerka.html .

Za wszelkie rady z góry dziękuje .

Pozdrawiam .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wolałbym konsolę, gry możesz kupić w późniejszym czasie (i taniej). Chyba, że po pierwsze: jesteś namiętnym graczem (te gry musisz mieć i to jak najszybciej), a po drugie: Twoje hobby to zbieranie kolekcjonerek- wtedy wybrałbym gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem raczej kimś kto uwielbia serie Assassin's Creed , Modern Warfare , Battlefield z tych serii mam wszystkie gry i jestem z nich bardzo zadowolony ale z drugiej strony jest Uncharted którego po prostu uwielbiam i ciężko mi się pogodzić z tym że tak wspaniałej gry nie ma na pc tak samo jak God Of War 3 dla tych gier moim zdaniem warto kupić ps3 ale też nie wiadomo kiedy pojawi się ps4 i konsola ps3 znowu stanieje . Dlatego postanowiłem zrobić ten temat by moglibyście mi doradzić jak na razie jest 2:0 dla ps3 mam nadzieje że pojawi się więcej komentarzy .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój komputer ma już z 2-3 lata i nadal radzi sobie jakoś z grami przykład Wiedźmina 2 grałem na średnich w rozdzielczości 1920x1080 a BF3 wątpię żebym uciągną na wysokich/średnich ale w styczniu na osiemnastkę dostaje nowego kompa . W takim razie dalej nie wiem co wybrać .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...