Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Evarez

Słuchawki bez mikrofonu do 300zł

Polecane posty

Witam, szukam słuchawek do muzyki, filmów gier bez mikrofonu, najlepiej ze zmianą systemu stereo na 5.1 lub 7.1, muszą mieć też porządny bass, gdyż regulację posiadam w karcie dzwiękowej. Pozdrawiam

@poprzedni mój temat prosze usunąć, dowiedziałem się, iż bezprzewodowe nie będą miały dobrej jakości.

@edit

Jaka jest różnica między Philips SHL 9560, a PHILIPS SHO9560? Bo w danych technicznych to tylko ceną się różnią. I czy opłaca się je kupić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki bardziej do gier i muzyki. Zawsze i tak używam tylko Stereo, a filmy oglądam częściej na kinie domowym. Więc szukam czegoś z basem, w systemie stereo, najlepiej z kablem po jednej stronie, albo bezprzewodowe do 300zł.

Co do karty dzwiękowej to puki co mam Sound Blaster Audigy 24bit Live! 7.1 tą ostatnią wersję po poprawkach. Na Bechnmark była recenzja kiedyś to kupiłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te sluchawki Sony raczej nie sprawdza sie, jako sprzet uniwersalny . Przede wszystkim w wielu zastosowaniach moga miec za duzo basu. Jesli chodzi o Philipsy to bardzo dobre sluchawki, ale w internecie nie brakuje porownan do CAL!, HD380 i innych sluchawek z tej kategorii, wiec na dobra sprawe to troche nepewny zakup.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Creative Aurvana Live! są ponoć niewygodne i do tego kabel kiepskiej jakości. Co do HD380 to w necie widziałem wersje PRO ale kosztowała coś koło 400zł. Bo patrząc na pasmo przenoszenia człowiek i tak słyszy do około 20kHZ, to nie oznacza, że te Philips będą lepsze? Mają większy zakres.

@A co sądzisz o tych? http://www.ceneo.pl/13343526s

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o wygode CAL! to bym nie przesadzal. Wygodne nie sa, ale to nie tragedia. Ostatnio mozna je kupic za ok. 160zl, a przy takiej cenie naprawde nie ma zbyt wielu wygodnych sluchawek. Jesli nie przezkadza Ci otwarta budowa sluchawek to moze zainteresuj sie Koss UR40. Tanie, ale dobre.

Bo patrząc na pasmo przenoszenia człowiek i tak słyszy do około 20kHZ

Rece opadaja... Ilekroc normalni ludzie sie mecza i probuja to nic to nie daje i dalej jest masa ludzi uwazajacych, ze rozpietosc pasma przenoszenia ma jakis wplyw na jakosc sluchawek. Krotko - nie sugeruj sie takimi glupotami. Przy sprzecie tej klasy pasmo przenoszenia nie ma po prostu zadnego znaczenia.

Jesli chodzi o sluchawki ATH to graja w bardzo specyficzny sposob i przynajmniej tego modelu nie polecam. Ogolnie najtansze modele tej firmy sa raczej srednio oplacalne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...