Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Raju

Fun War Forumowiczow w CS'a 1.6

Polecane posty

Chłopaki po prostu poddajemy głosowaniu porę która odpowiada największej ilości osób - Więc jestem za dniami roboczymi w godzinach 21 i wyżej. Niedziela? Nie ciekawy termin tak jak każdy dzień wolny wolę wykorzystać wieczór do innych celów. :)

Moja propozycja - jako że Gwayhyr posiada server to niech on wybierze próbną datę, sztywno ustaloną i kto będzie ten będzie!

P.S

Mi najlepiej odpowiadają właśnie te godziny w których pisze tego posta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, sugeruję wam zaprzestanie pisania w tym temacie i powrót do właściwego topicu CS... Bo ja nie widze od dłuższego czasu powodu, dla którego musicie pisać w osobnym temacie.

Zamykam.

Jakbys nie zauwazyl ustalamy termin meczu wiec jak nie bierzesz udzialu albo nie wiesz ocb to daj spokoj? :F

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, sugeruję wam zaprzestanie pisania w tym temacie i powrót do właściwego topicu CS... Bo ja nie widze od dłuższego czasu powodu, dla którego musicie pisać w osobnym temacie.

Zamykam.

Jakbys nie zauwazyl ustalamy termin meczu wiec jak nie bierzesz udzialu albo nie wiesz ocb to daj spokoj? :F

1. Możecie równie dobrze umawiać się w tamtym temacie. Znasz 'brzytwę Ockhama'?

2. Niektore posty wybitnie nie mają związku z umawianiem się na mecze per se.

3. Jakbyś nie zauważył, to jestem tu moderatorem. I doskonale wiem, ocb, i nie dam spokoju. Nie jestem despotą, ale jak piszę, że koniec tematu, to koniec tematu.

Mój błąd, że nie kliknąłem 'zamknij temat' od razu. Zapomniałem, mea culpa. A tu wyskakuje niewypazona geba... Pan Gwayhyr otrzymuje prezencik w postaci ostrzeżenia.

I jeszcze raz: Temat - tym razem formalnie - zamykam.

Kondzio, lepiej siedź cicho. Koleś ma w podpisie "pro", on nie będąc modem pewnie by nas sam zfragował, tylko się wstydzi powiedzieć :P - Chimaira

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...