Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Raju

Fun War Forumowiczow w CS'a 1.6

Polecane posty

Oczywiscie, ze mozna! :) Juz dopisuje. Prosze, aby wszyscy uczestnicy podali mi na PW swoje Steam_ID :)

Oto mapy do wyboru:

de_dust2

de_dust

de_inferno

de_nuke

de_cbble

cs_office

cs_italy

Jesli o czyms zapomnialem to mowic :) Niech kazdy uczestnik powie 2 mapy z tych na gorze i wybierzemy 4 z tych, ktore dostaly najwiecej glosow ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche mnie nie bylo w domu i juz bajzel robia ;d A tak powaznie to zero noobstwa typu granie map cs_xxx albo granie 123412 map w 1 meczu. Gramy na normalnych zasadach czyli 2 mapy de_xxx w systemie mr 12 i w configu cb na przyklad.

Proponuje wybierac z tych map:

de_dust2

de_inferno

de_nuke

de_cbble

de_train

Sa ta standardowe mapy to raz a dwa mozna dobrze improwizowac z taktykami w wypadku takich mixow. Inne mapy IMO nie wchodza w gre.

Z tych mniej standardowych to chyba tylko hmmm de_cpl_mill.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja nie gram jak HeatoN albo fRoD takze ... ;] mozna zrobic tak ze zagra sie z 10 min. rozgrzewki i jakos pomiesza sklady. Tagi damy ambitne bo T1 i T2 albo Team1 i Team2 i sie nie pogubimy ;) to wszystko jest do ustalenia tylko zeby te osoby ktore sie zglosily przybyly na mecz i bedzie nawet fajnie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrze na Wasze wybory i OK to Wasza sprawa tyle ze odradzam te rodzaje map, na ktorych CT zawsze ma szybciej na BSa. Czemu? Bo Terro nie moze wtedy raszowac tylko kombinowac z taktami a jak jest z taktykami w mixach to sie chyba domyslacie ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierac miedzy tymi mapami (dostaly najwiecej glosow) (kazdy po 2 :P):

d2

inf

nuke

Sklady mysle, ze tak mozna ustawic, ze na rozgrzewke (15-20 min) zagra team1 vs team2 i 2. "najlepszych" zagra w skladzie z 3 "najgorszymi" ("najowych" wybierzemy po statach ;)), czyli np. (nie brac do siebie, to tylko przyklady!):

TEAM 1:

Gwayhyr-12 fragow

EragoN~-10 fragow

Matys-3 fragi

s2nito-2 fragi

faith-1 frag

TEAM 2: reszta

;) Co myslicie? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja wybieram d2 i inferno tak jak wczesniej ;)

A pomysl ten co podales to hmm wydaje mi sie ze niezly. Proponuje tylko zeby 2 osoby ktore sie juz jakostam ograly w CSa podzielily sie i prowadzily rozgrywke w teamach. Ja na siebie juz wzialem team nr 1 kto wezmie 2? : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...