Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Termez

Devil may cry 3

Polecane posty

Jak będziesz już w menu gry to wciśnij alt+enter ( napisane na stronie wcześniej ), a na psa ( Cerber ) to ja osobiście zmieniłem styl na sword master, potem jak boss się skuje lodem to postrzelaj z pistoletów żeby go skruszyć, podejdź do niego, skacz i namiataj cięciami w powietrzu. Takie cięcia masz tylko w sword master.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi gra chodzi na GeForce 6600, 512 RAM i P4 1.60GHz więc tobie też powinna ruszyć. Momentami mi spowalnia ale u ciebie wszystko powinno być ok. Możesz sprawdzić demko na gry.wp.pl ( jeśli będzie :-). A co do pada to ja wole grać z nim bo palce mi się nie plączą w slasherach ( warto robić palcołomne kombosy żeby czuć ten power gry ), ale do klawiatury można się przyzwyczaić. Jakby co, to do pada prawdopodobnie będziesz musiał zrobić pewien "trick", który jest opisany wcześniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie,a mianowicie mój config to

512 RAM

Radeon 9200

Pentium Cleron 2.6Ghz.

Czy gra mi pójdzie?A jeśli nie to jest jakiś program który pozwoli ją uruchomić?

Z tymi wymaganiami to różnie bywa, bo słyszałem narzekania że mimo iż sprzęt jest nowy to gra sie tnie choc ja nie mam wcale nowego i mi gładko chodzi (GF 6600, 768MB RAM, Athlon 3000+). Także trudno mi powiedzieć...

No i jeszcze jedno.Czy bez pada pogram jakoś sensownie?

Tak, pograsz . Jak będziesz troche cierpliwy :D , głównie przy pierwszym bosie jest najtrudniej. niektorzy ludzie mowią że klawiatura to dno, ale ja myśle że to kwestia przyzwyczajenia. sam gram od początku na klawirce na normal i nie mam większych trudności.

PS Jakim CUDEM mogę się utrzymać aż 20 sekund w powietrzu !!!! Chodzi mi naturalnie o tą misję dodatkową.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

PS Jakim CUDEM mogę się utrzymać aż 20 sekund w powietrzu !!!! Chodzi mi naturalnie o tą misję dodatkową.

Musisz miec Nevan i wykupiony styl latania (nie pamietam jak sie nazywa:lol:) i po zmianie w demona będziesz mógł latac - ale pamietaj -Nevan i ten styl (chyba przedostatni za 20 000 orbów)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

PS Jakim CUDEM mogę się utrzymać aż 20 sekund w powietrzu !!!! Chodzi mi naturalnie o tą misję dodatkową.

Musisz miec Nevan i wykupiony styl latania (nie pamietam jak sie nazywa:lol:) i po zmianie w demona będziesz mógł latac - ale pamietaj -Nevan i ten styl (chyba przedostatni za 20 000 orbów)

Mnie się tak udało bez tego,co napisałeś.Po prostu skakałem im po głowach i po ścianach(nie było to łatwe,przyznaję bez bicia).Ale do rzeczy.Ktoś wie,jak pokonać to duże coś,co przed walką mówi,że zniszczy wszystko,co jest związane ze Spardą?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się tak udało bez tego,co napisałeś.Po prostu skakałem im po głowach i po ścianach(nie było to łatwe,przyznaję bez bicia)

Dzięki już sobie poradziłem mniej więcej tak jak ty tylko że ja zrobiłem tak że wchodziłem w jedno z wyjść, podskakiwałem i wtedy jeden z potworów podchodził "pode mnie" byliśmy tak trochę zablokowani bo ja nie mogłem wylądować ani on wyjść :D

Musisz miec Nevan i wykupiony styl latania (nie pamietam jak sie nazywa:lol:) i po zmianie w demona będziesz mógł latac - ale pamietaj -Nevan i ten styl (chyba przedostatni za 20 000 orbów)

Zapewne latanie jest dostępne w Actions, tak?(albo jest w Trickster'ze) Ale co to jest ten Nevan?? Nie spotkałem się z tym do tej pory. Jestem przy walce z Vergilem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim musisz miec(znaczy nie musisz, ale najlepiej by było gdybyś miał) styl trickster. kiedy widzisz, że Beowulf chce Cię zaatakowac szybko odbijaj na bok i znów do niego ( dobrze by było miec Agni&Rudra) wyskocz i atakuj go po głowie - wtedy na chwilę oślepnie i będziesz miał czas żeby zabrac mu trochę energii - kiedy widzisz, że się otrząsa szybko odbij w bok, albo sky steerem ucieknij bo wyzwoli energię, która zabiera sporo życia - kiedy zabierzesz mu tak 1/3 energii życiowej zacznie ciskac w Ciebie metalowymi klatkami - Wsystarczy, że skoczysz w odpowiednim momencie i zawiśniesz strzelając doń z Ebony & Ivory a potem sky steer - to czasochłonne ale najbezpieczniejsze - a kiedy widzisz, że Beowulf biega podskocz i seria z Pistoletów dobrze mu zrobi - trzecia faza walki wygląda tak że Beowulf znów idzie na Ciebie - więc atakuj go Agni & Rudra lub Cerberusem i często się odsuwaj a kiedy uda Ci się go oszołomic zamień się w Demona i Atakuj go wszystkim - po walce zbierz orby i podejdź do przedmiotu

Beowulf to trudny przeciwnik - Często zmieniaj się w Demona i rób uniki

P.S. - A wie ktoś gdzie znajde wszystkie Cięte komentarze Dantego :wink::wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam malutki problem... Otóż : gram już całkiem długo w Devila, aktualnie przechodzę grę na poziomie Very Hard. Pomimo 36 godzin już spędzonych przy grze, nadal nie potrafię przeprowadzić tych "szybkich" kombosów typu million slash Agni & Rudrą, Satelite Cerberusem, czy tych szybkich ciosów pięściami Beowulfem. W mini poradniku w grze pisze, aby np w przypadku Agni & Rudra szybko naciskać klawisz 2 w trakcie wykonywania Combo III . Ale jeśli będe naparzał w ten klawisz to kombo nie ma prawa powstać ( Bo jak kombo polega na wciśnięciu 2 pauzy, znów 2, pauzy i na końcu 2, to niby kiedy mam tam jeszcze tą nieszczęsna 2 wciskać dużo razy??!!?). To teraz pytanie: Kiedy mam szybko wciskać ten klawisz?? Może ktoś mi powie w jaki sposób robi te ataki? Być może w poradniku w grze jest jakiś błąd i trzeba wcisnąć coś innego??? Z góry dziękuje za pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pewną proźbę. otóż dzięki waszej poradzie dotyczącej sterowania (dzięki za nią) postanowiłem powrócić do tej gry (wcześniej dałem sobie z nią spokój bo na dżojpadzie nie dało się grać, a na klawiaturze sterowanie było delikatnie mówiąc porąbane) i mam pewien problem. nie mogę zabić pierwszego bossa (z czym za pierwszym razem nie miałem problemu).

jeśli jest to możliwe proszę o podanie paru podstawowych kombosów (nic w sterowaniu nie zmieniłem oprócz możliwości chodzenia lewą gałką). z góry dziękuję:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pewien problem. nie mogę zabić pierwszego bossa (z czym za pierwszym razem nie miałem problemu).

skoro zaczynasz to jeśli o kombosy nie masz czym się specjalnie popisać. Przed wyborem plansze najlepiej wybrać Trickstera jako typ walki (może jeszcze ten defensywny ale tego nie używałem ani razu). W momencie kiedy pierwszy boss paruje Twoje uderzenia i zamachuje się ponownie zrób szybki unik najlepiej tak żeby zajść go od tyłu i wtedy uderzać. Wg mnie najlepiej wcale nie używać broni palnej wtedy majczęsciej boss znika i szybko atakuje z zaskoczenia (wtedy też używaj trickstera ale ja miałem problemy z unikaniem tego ataku zanim tego stylu nie rozwinąłem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy w czasie przechodzenia poziomu nie ma jakiś checkpointów? cerbera nie zabiłem za pierwszym razem, więc musiałem kilkakrotnie powtarzać cały poziom. wiem, ze nie jest on specjalnie długi, ale wkurzające jest rozwalanie tych samych gości enty raz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy w czasie przechodzenia poziomu nie ma jakiś checkpointów? cerbera nie zabiłem za pierwszym razem, więc musiałem kilkakrotnie powtarzać cały poziom. wiem, ze nie jest on specjalnie długi, ale wkurzające jest rozwalanie tych samych gości enty raz.

Checkpointami są te złote posągi (jeden z nich jest tuż przed spotkaniem z Cerberem). Problem polega na tym, że musisz, rozpoczynając nową grę, wybrać tryb złoty. Jeśli wybierzesz tryb żółty to jedyną kontynuację nie od początku poziomu daje Ci użycie Żółtej Sfery w momencie śmierci. Pozostaje Ci zacząć od początku bo chyba wybrałeś tryb złoty, jeśli dobrze wnioskuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak :x btw, czym sie te tryby w ogóle różnią?

Rożnica polega na systemie zapisu. Tak jak pisałem (jeśli dobrze pamiętam) złota pozwala na kontynuacje. Żółtą możesz kontynuować wskrzeszając się żółtą sferą. Poza zapisem nie sądzę, żeby były różnice.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałeś, nie ma innych różnic oprócz zapisów, kiedyś niestety też wziąłem tryb Żółty i przy Cerberusie musiałem kilka razy zaczynać ten poziom od nowa, potem doczytałem w instrukcji do czego te tryby służą. Obecnie gram na poziomie Very Hard i jestem w 13 rundzie i mam pytanie co do trybu DMD czy jest mega trudny czy poprostu trochę trudniejszy od VH ??

Mam problem z DoppleGangerem (czy jakoś tak) na poziomie Bardzo Trudnym, nie mogę go pokonać bo nie zdążę wszystki lampek zapalić, nawet mam problem z chwilowym oślepieniem go, bo w lampę muszę aż 6 razy walnąć, on w tym czasie spokojnie mnie uderzy, zdaża się że nawet 2 razy, proszę ekspertów o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DoppleGanger to całkiem łatwy przeciwnik :) Po prostu do walki z nim weź Cerberusa. Revolverem zapal dwa światełka, poczekaj aż on odskoczy do tylu by strzelić "kulą mocy" w te lampki. Wtedy podejdz tak mniej wiecej do polowy tego pomieszczenia, stań na przeciw przeciwnika i gdy brzydki Ganger strzeli kulą to zrób Revolvera i odbij ją w jego kierunku ;] Bardzo szybki i łatwy sposób na rozprawienie sie z nim ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Jestem nowy więc pozdrawiam wszystkich. Słuchajcie, mam problem w Devil May Cry 3. A mianowicie gam na normalu i zdobyłem beowulfa ale.... nie mogę używać normalnego ataku ! Jak wezme styl swordmaster to moge atakować specjalnymi atakami. Ponad to nawet z innym stylem moge atakować z góry. Problem tylko w tym, że żeby przejść dalej musze rozwalić statułę, która jak na złoś reaguje tylko na normalne ataki. Może opowiem jak to przebiega. Kiedy chce użyć normalnego ataku postać bierze zamach pięścią i... NIC ! Stoi i nic nie moge zrobić. :cry: Nie moge chodzić, nie moge skakać, nie. Próbowałem w innych misjach, na innych poziomach trudności i nigdzie nie działa

Może ktoś wi jak rozwiązaćten problem ? Od razu informuję, że mam zainstalowanego patcha 1.3 :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...