Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dawid1992

PSP

Polecane posty

Mi mówili, że ktoś im mówił, że ta konsolka jest cienka, ale na mnie zrobiła korzystne wrażenie. Kupił bym ją, ale szkoda mi kasy, bo jestem strasznie skąpy. :twisted: :twisted:

No i co niby wniosles do tematu tym postem? - CormaC

To, że uważam, że konsolka jest dobra, ale droga, choć faktycznie trochę źle to wcześniej sformułowałem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsola wcale nie musi być droga. Wystarczy nieco poszperać na Allegro i znajdzie się psp w przedziale cenowym 600zl-800zl. Nie jest to az tak droga konsola, a gry tez nie są az takie drogie xD. Znane hity można kupić po 100zl w sklepie, a na allegro na pewno dwa razy taniej... Jezeli odłoży się trochę kasy można miec fun na kilka dlugich lat... pomysl o tym...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsola wcale nie musi być droga. Wystarczy nieco poszperać na Allegro i znajdzie się psp w przedziale cenowym 600zl-800zl. Nie jest to az tak droga konsola, a gry tez nie są az takie drogie xD. Znane hity można kupić po 100zl w sklepie, a na allegro na pewno dwa razy taniej... Jezeli odłoży się trochę kasy można miec fun na kilka dlugich lat... pomysl o tym...

Z tym, że nie każdy lubi kupować na allegro...

A za 800 zł można kupić nową w normalnym, tradycyjnym sklepie. Kiedyś na jednym z portali był news, że konsolka ma stanieć o jakieś 100 dolarów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zamierzam kupić PSP. I w związku z tym mam parę pytań:

-czy to co znajduje się w zestawie wystarcza do grania czy trzeba coś dokupić??

-w wątku było coś o jakiś kartach pamięci. Co to za karty?? Takie jak do PS2?

-słyszałem o różnych problemach z jedną wersją płyt. Czy to prawda?? Jeżeli tak to o jaką serie chodzi??

-widziałem dema gier na PSP. Czy je wypalamy na tych krążkach czy wgrywamy na kartę??

P.S. Czy ktoś mógłby podać mi oficjalną stronę tej konsolki bo nie mogę znaleźć??

Z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zamierzam kupić PSP. I w związku z tym mam parę pytań:

-czy to co znajduje się w zestawie wystarcza do grania czy trzeba coś dokupić??

Potrzebujesz do grania karty pamieci. Jesli jest w zestawie, to masz wszystko, co potrzebne

-w wątku było coś o jakiś kartach pamięci. Co to za karty?? Takie jak do PS2?

PSP obsluguje karty Memory Stick Pro Duo.

-widziałem dema gier na PSP. Czy je wypalamy na tych krążkach czy wgrywamy na kartę??

Plytek UMD nie da sie nagrywac. Demka sciagasz z netu i wrzucasz na Memory Sticka.

P.S. Czy ktoś mógłby podać mi oficjalną stronę tej konsolki bo nie mogę znaleźć??

www.yourpsp.com

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktos rowniez slyszal o tych wadliwych plytach? PSP odtwarza filmy. w jakim formacie? czy te filmy to tak jak gry trzeba kupic, czy tez mozna zrzucic je z kompa na karte? jakie sa Wasze ogolne porady dot zakupu PSP? na co uwazac itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktos rowniez slyszal o tych wadliwych plytach? PSP odtwarza filmy. w jakim formacie? czy te filmy to tak jak gry trzeba kupic, czy tez mozna zrzucic je z kompa na karte?

Na plycie kupisz film w wysokiej jakosci. Na karte mozesz film zrzucic po konwersji na format MPEG-4 (konwersja jest bezproblemowa, sa darmowe programy napisane wlasnie z mysla o przenoszeniu filmow na PSP).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejna lawina pytan: slyszalem w radio o promocji w media-markt psp plus gra killzone za 699 zl. jest to podstawowa wersja. firmowe pamieci sony sa dosc drogie w stosunku do konkurencji. czy konsolka obsluguje wszystkie firmy? na forach konsolowych ludzie mowia ze trzeba miec soft 1,5 zeby we wszystko grac. czy to prawda? jakie soft jest najlepszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na forach konsolowych ludzie mowia ze trzeba miec soft 1,5 zeby we wszystko grac.

Niekoniecznie

A ja miałem psp, dopóty mama mi nie zabrała :cry:

"Niekoniecznie" - może podałbyś dlaczego niekoniecznie? Póki co ja spieszę z wyjaśnieniami: kiedy ma się fimeware 1.50, to można rzeczywiście odpalać programy, emulatory itd. Jednak w chwili obecnej gry wymagaja conajmniej fimeware 2.80. Więc trzeba wybrać: czy nowoczesne gry i taki fimeware, na którym można odpalać programy, czy wersja systemu, na której można włączać te wszystkie pierdółki. Nie oznacza to oczywiście, że mając fimeware 1.50 nie można grać w gry. Można, ale niestety tylko w te pierwsze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na forach konsolowych ludzie mowia ze trzeba miec soft 1,5 zeby we wszystko grac.

Niekoniecznie

A ja miałem psp, dopóty mama mi nie zabrała :cry:

"Niekoniecznie" - może podałbyś dlaczego niekoniecznie? Póki co ja spieszę z wyjaśnieniami: kiedy ma się fimeware 1.50, to można rzeczywiście odpalać programy, emulatory itd. Jednak w chwili obecnej gry wymagaja conajmniej fimeware 2.80. Więc trzeba wybrać: czy nowoczesne gry i taki fimeware, na którym można odpalać programy, czy wersja systemu, na której można włączać te wszystkie pierdółki. Nie oznacza to oczywiście, że mając fimeware 1.50 nie można grać w gry. Można, ale niestety tylko w te pierwsze...

A firmware 2,71 SE-C i devhook (nawet mortal kombat działa na nim) ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karty do psp sa niezbendne do jej dzialania?

bo ja za tydzien sobie kupuje psp base pack. czy lepiej kupic nową czy uzywaną (duzo tańszą)? :?:

Niby nie, ale raczej nie zapiszesz stanu gry, ani filmiku czy nawet mp3...

Kup nową, i to najlepiej w media markt( jak się stanie brick można udawać głupiego i po wcześniejszym uzgodnieniu jak konsolka ma bad pixele to ją wymienić)

A co do karty to najlepiej sony 2 GB(tylko uważaj na podróbki) lub jeśli masz dużo kasy - Sandisk 4GB

możesz też poczekać (długo) na karty pamięci MS-Pro HG nie dość że będzie szybszy w odczycie to i większy (nawet 32 GB!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że zaraz na mnie naskoczą ale -najbezpieczniej (może nie najtaniej)

jak brick prawdopodobnie ci uznają(Graj głupa wtedy, powiedz że surfowałeś sobie na internecie, a tu ci się wyłączyła i nie chce włączyć)

jak bad pixel to też(trzeba się wcześniej z nimi umówić co i jak)

Sam nie posiadam konsoli(chwilowo), bo wstyd się przyznać - mama mi zabrała(złe wyniki w nauce)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do zakupu PSP i myślę o kupnie jakiejś używanej na allegro. Szukając najlepszych ofert zauważyłem, że konsole z softem 2.81 są tańsze od 1.5 i 2.71. W związku z tym mam pytanie: czym różnią się te wersje i czy kupując PSP z softem 2.81 nie natknę się na jakiegoś bubla (związanego z oprogramowaniem)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż 1.5 jest chyba droższe na allegro bo można na nim odpalać ekkhhmm powiedzmy że kopie zapasowe a nowego psp z softem.1.5 już nigdzie nie kupisz więc zostają używane co do 2.71 z tego co wiem to tę wersje softu można zdowngrade'ować do 1.5 w wiadomym celu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż 1.5 jest chyba droższe na allegro bo można na nim odpalać ekkhhmm powiedzmy że kopie zapasowe a nowego psp z softem.1.5 już nigdzie nie kupisz więc zostają używane co do 2.71 z tego co wiem to tę wersje softu można zdowngrade'ować do 1.5 w wiadomym celu.

Ja kupiłem NOWĄ, w Niemczech(nie w Polsce) z 2.71, także miałem ostatni alarm, a z kopii zapasowych nie korzystam, praktycznie z samego homebrew (snakeSP i BookR rządzą ! )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Jestem totalnym nowicjuszem jeśli chodzi o konsole, ale piekielnie zachorowałem na PSP – uznałem, że lepiej kalkuluję się kupić PSP niż wypasiony telefon, który i tak jej nie dorówna ( mam na myśli gry, MP3, UMD itd.). Nie zastanawiając się wiele zafundowałem sobie konsole + kilka gierek w Media Markt na raty. Jednak przeglądając różne fora zauważyłem, że są cholernie awaryjne i wpadłem w panikę!!!! Nie zamierzam robić żadnych downgradów i grać na piratach!!! Chciałbym wiedzieć jaka jest żywotność takiej konsoli!!! Mam nadzieję, że mi nie padnie zanim spłacę raty!!!!!

DESPERACKO PROSZĘ O POMOC I INFO!!!!!!

ps CORMAC, plizzzzzzzzzzzzzz help me!! :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Jestem totalnym nowicjuszem jeśli chodzi o konsole, ale piekielnie zachorowałem na PSP – uznałem, że lepiej kalkuluję się kupić PSP niż wypasiony telefon, który i tak jej nie dorówna ( mam na myśli gry, MP3, UMD itd.). Nie zastanawiając się wiele zafundowałem sobie konsole + kilka gierek w Media Markt na raty. Jednak przeglądając różne fora zauważyłem, że są cholernie awaryjne i wpadłem w panikę!!!! Nie zamierzam robić żadnych downgradów i grać na piratach!!! Chciałbym wiedzieć jaka jest żywotność takiej konsoli!!! Mam nadzieję, że mi nie padnie zanim spłacę raty!!!!!

DESPERACKO PROSZĘ O POMOC I INFO!!!!!!

ps CORMAC, plizzzzzzzzzzzzzz help me!! :?

Nic mi nie wiadomo o jakiejs wyjatkowej awaryjnosci PSP. Nie przejmuj sie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...