Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kejn

Mysz do Laptopa za ok.150 zł

Polecane posty

Jak w temacie poszukuje myszki w granicy cenowej oscylującej w tych okolicach.

Teraz trochę ap ropo tego czego poszukuje bo trochę wymagań mam co do myszki :)

-czas życia na baterii (często korzystam komputera wiec nie chce mi się co tydzień wymieniać kompletu baterii )

-Może być ciężka a nawet taką wole wiec nawet 2 bateria AA nie będą przeszkadzać

-Chodzi o myszkę do grania więc trochę większa rozdzielczość niż 800 dpi była by wskazana. (ucieszę się jak coś znajdzie sie z 2000dpi :))

-i najważniejsze poszukuje myszki bezprzewodowej.

Jestem przekonany do firmy Logitech bo wiele lat korzystałem z ich sprzętu i nie miałem powodów do narzekań, ba nawet jedna myszka przeżyła dłużej niż laptop :P

z góry dzięki za odpowiedzi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie nie ma ciekawych myszek bezprzewodowych a już w ogóle do grania, jeśli koniecznie potrzebujesz bezprzewodowej to warto dopłacić do Sidewinder X8, który posiada funkcję Play'n'Charge(Czy jakoś tak :P) pozwalająca ładować ją podczas używania.

Zasilana jednym paluszkiem AA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to troche z innej beczki :)

Pozostańmy przy myszce bezprzewodowej ale pomińmy Gaming bo myszka skila nie daje a jak na razie to drogie są myszki bezprzewodowe do gamingu :)

Wiec tak:

-Mysz bezprzewodowa albo mała wtyczka usb albo bluetooth.

-Maksymalnie długi czas pracy na baterii ewentualnie własny akumulator.

-Dobry sensor bo często zmieniam materiał po jakim myszka chodzi (oglądanie filmów z kanapy :))

A i jeszcze fajnie by było gdyby mysz była zbliżona kształtem do a4tech g750 taką mam teraz (dałem się nabrać na ich 2000dpi :/) myszka ta jest fana tylko strasznie baterie katuje.

i ewentualnie jakąś niedroga podkładkę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...