Skocz do zawartości

Sterowniki do karty graficznej


nocoty7

Polecane posty

Siemka! Otóż do grania w jakąś grę potrzebowałem najnowszych sterowników. Więc je ściągnąłem, zainstalowałem i zrestartowałem kompa. Wszystko było ok. Po paru dniach/tygodniach postanowiłem znowu ściągnąć sterowniki jeszcze nowsze. I znowu ściągnąłem, zainstalowałem restart kompa. I okey. Ale gdy kiedyś przypadkowo wszedłem w folder NVIDIA/DisplayDriver na dysku C: znalazłem dwa foldery: 270.61 i 275.33 są to numery sterowników których ściągałem. Zdziwiło mnie to. Poczytałem trochę o tym w necie i dowiedziałem się, że najpierw się odinstalowuję sterowniki później restartuje kompa, instaluję się sterowniki i znowu restart kompa. Czy jeśli zrobiłem inaczej( ściągnąłem, zainstalowałem i zrestartowałem kompa), to znaczy że mam teraz jakieś błędy w kompie i dwa sterowniki do karty graf. ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te foldery to są po prostu pozostałości po instalatorze sterowników. Cały folder C:\nVidia można wywalić, tam jest sam instalator. Nic się raczej nie powinno stać skoro tylko uaktualniałeś sterowniki (a nie np. zmieniałeś karty graficznej), aczkolwiek zawsze lepiej jest wpierw odinstalować stare.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...