Skocz do zawartości

Dyskusje o NS


Qbuś

Polecane posty

Ekhm. Feanor... A kto jest u ciebie w grupie?? ;). A poza tym, wiem, że to nie Koszary, ale wpieprzyłeś się na Poligon w trakcie walki :). Ktoś powiniem wysłać twojego posta na wycieczkę po przestrzeni pozadyskowej - i nie chodzi mi o jego drukowanie ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Bardzo mi przykro k0nrad ale ja wszyscy wiedzą Feo jest naczelnym offtopicowcem na forum i nic mu nie zrobimy bo jest ciotką babki wójka kuzyna strykja sprzątaczki pracującej u syna dziadka Kleofasa który raz w życiu zobaczył stope Qn'ika. Tak więc Feo ma szeeeerokie plecy i może sobie pisać co chce. (A niestety pisze takie głupoty :( )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL, wy chcecie normalności od Feo? To tak jakby żądać poparcia dla rządu albo szukać mózgu w rosole... No problem, jakby pisał głupoty, to wykasuję... jego skrzynkę mailową^^ Moja armia trojanów, królików, ilawjuwów oraz latexowych betoniarek jest gotowa :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może debilne nie są, ale na pewno są bezsensowne i niepotrzebne. Ludzie, to są "Dyskusje o NS", a nie Poligon! Przecież Poligon właśnie po to powstał, aby tam wyładować się i tam pisać takie absurdalne posty, nie tu! Natomiast ktoś nowy, kto by tu zaglądnął z nadzieją, że dowie się czegoś o NS natychmiast uciekłby z piskiem i nie wrócił nigdy więcej. Czy o to nam chodzi? Myślę, że nie. Więc może by tak trochę przychmować? Wiem, wiem, że to jest NS i ma być luźno i wesoło, ale wszystko ma swoje granice.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he patrzcie co znalazłem http://www.ugo.com/channels/freestyle/hero...heromachine.asp :):D

Dla tych co boją się wejś bez uprzedniego zapoznania się zawartością: Jest to taki programik, gdzie można stworzyć obrazek z bohatera (może być nawet fantasy) z dostępnych komponentów. Niby nic, a można spędzić chwilę czasu, robiąc sobie bohatera z NS. :)

Mimo wszystko proszę, by nie wklejać tutaj swoich postaci, a to z dwóch powodów.

1) Bajzel się robi, bo okno się rozwija

2) Każdy już chyba sobie wyobraził każdą istniejącą na NS postać, więc nie widzę potrzzeby. Poza tym takie rzeczy można też na GG załatwić.

Cardi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh... Burdel panowie Burdello. Niema juz na dyskusji takich rozmów ( i kłutni) jak keidys teraz to same głupoty (Fefciu szczegulnie do ciebie to jest)

PS. Konri mógłbś trosze nas popchnąć do pzodu bo jak narazie 3 dni jestesmy w tym zadupiu :? niech się coś wreszcie stanie ciekawego.

PS1.Mógłbym prosić o wypisanei osób ktre są w team ZIELONYM i team RED..Pleas

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nie cholera zaraz zatone ! jeszczejedna czapeczka ! Onufry jak mogłaś ! a pozatym fajnie wyszło wygląda jak flaga Kanady ^_^......

CHciałem powiedzieć że programik jest Git bawiłem sie nim z 5 godzin :>:>.......

A co do NS to walcie do mnie meila z postacia ^.^-nyo!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Onufry jak mogłaś " - uznaj to za celowe przepłciowienie :D zawsze bardziej wolałem kawaii dziewczynki hihihi ^.^

A ty mnie nie podpuszczaj bo jestem wstanie zrobić PFNS :D czy li Pan(nna) Fe(ranka)anor Ne®wer End(ugu)ing Se(reeeek)sja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Konri mógłbś trosze nas popchnąć do pzodu bo jak narazie 3 dni jestesmy w tym zadupiu :? niech się coś wreszcie stanie ciekawego.

Huh, no problem - chcę to zrobić, ale nie mogę się "wstrzelić" czasem działania forum... Ale teraz, jeśli forum nie padnie, tak uczynię :). Poza tym - nie musieliście siedzieć na tym, jak to określiłeś, zadupiu. Piszecie, że idziecie za zapachem skarpet i idziecie dokładnie na 090, czyli fzhut!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k0nrad móglbys popchnąć sesje na przód niech w ko9ńcu coś sie dzieje bo od kilku dni sesja rozrabia sie zaprzeproszeniem jak [beeep] w betoniarce :D .Wytęz swój tęgi umysł i pchnij akcje naprzód bo jak widze to ostatno jest moj post bodajże z przedwczoraj !!

pozdro dla Pana Lutka :D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, czy to dobry pomysł - jeszcze gotów nam tu rumak wparować i skasować temat. Wolę tego nie ryzykować, bo z Maćkiem nigdy nic nie wiadomo :? Just to be sure - mimo wszystko otwieram temat, ale nie próbujcie tam pisać.

---> Hmmm... To admini zaraz usuwaja każdy zablokoany temat? Nie wiedziałem, więc sorry. Widziałem, że np. wątek o Starcrafcie po tej słynnej aferze był zablokowany, aż do uporządkowania i nic się nie stało... - Radyan

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolf's Rain aaaaa Cardi :D ty kochasz te pluchate i długowłose wilczki nie powiedz powiedz ^^.

I pisać mi te meile z postaciami (szablonu szukajcie na NS) ! CARDI PISZ !

A do jakiej sesji? ^^''

PS. Wolf's Rain-obejrzał bym sobie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bwahaha, kasia to wspaniała dziewczyna*

* :twisted:

Każdy by sobie obejrzał... świetna sprawa. Na razie mam jeno 3 odcinki, ale reszta w drodze :D Feo - że KOCHAM to może nie, ale chętnie bym cię nimi poszczuł, takie są milusie^^ I CO mam pisać?

Rad - niby masz racje, ale kiedyś miałem pogadankę z Qnikiem. Powiedział mi, żeby kasować z miejsca zamknięte tematy. Wolę dmuchać na zimne, niż znowu się tłumaczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...