Skocz do zawartości

Dyskusje o NS


Qbuś

Polecane posty

OK. Powróciłem po tygodniu przerwy w pisaniu na Sesji :lol: (ciekawe czy ktoś sie domyśli dlazcego)i widze że fabuła mojego kochanego (bleeee) kolegi cieszy się niesamowitym wzięciem więć posatnowiłem juz się dołączyć.

A co dotego że wielu nie pisze to normalne poniewarz w tym meichu są WYWIADÓWKI i pewnie połowa ma szlaban za ocenki :lol: nio wsumie co sie będe śmieć tylko do 20 ja i Manieq poszalejemy na necie bo 20 wywiadówka :cry: (łeeeeeeeee) a wtedy skończy się ta dobroć.

PS.Yager tylko sprubój mi coś zmeinić z tymi okularami co napisałm w poscie a sie policzymy w szkole :twisted: .

PS1.Ludzie dajcie szansę Yagerowi i piszcie więcej kilka linijek na dzień to nie dużo czasu :? .

PS2(pleystation2 czy jakoś tak :D).Oczywiscie juz pisałem kiedyś że mam magiczną kosem która niby mnie mchronić przed niektórymi czarami i rzeczami ale tylko jak jej moc zadziała, wiec sie nie spierać o to!! :twisted: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość Ksiądz666

Heh, "Wielki powrót Lessi" :) . Niemniej jednak i tak masz przerąbane onufry, że macie konsultacje 20 kwienia, bo my nie :) .

Koniec offtopicu.

kurczę, Cardi, co ty kombinujesz na tym NS ?!?! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Tego nie wiedza nawwet Najstarsi Indianie :)

(Ja i Ksiadz jednoczesnie: "Faktycznie- nie wiemy" :D ahh za zfrywanie Najstarszyxch Indian zostalismy wyrzuceni z lekcji religii... ale byly jaja, co ksiadz :D szkoda ze nie dokonczylismty tej mini NS :D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam zobacz Yager: pisze ja, Stranger, ty, Cardi, Fire, Xan i Niziołka (sporadycznie). To wychodzi zaledwie 7 osób.

Ekhm... ekhm... Czy aby o kimś nie zapomniałeś? ;)

A co do połączenia grup, to nie wiem jak to będzie. Przecież czasami mogą zacząć pisać ci, którzy teraz piszą sporadycznie i wtedy będzie za duży tłok. I wtedy co? Dwóch MG? Chyba kiepski pomysł, bo sobie będą nawzajem przeszkadzać. Albo więc zostajemy przy tym, co jest, albo wprowadzamy jakieś zaostrzone przepisy co do udzielania się (wyłączając przypadki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
(Ja i Ksiadz jednoczesnie: "Faktycznie- nie wiemy" ahh za zfrywanie Najstarszyxch Indian zostalismy wyrzuceni z lekcji religii... ale byly jaja, co ksiadz

hehe, to było niezłe. Ale nie za to NaS wyrzucił, tylko za to, że razem powiedzieliśmy na naszego kumpla "Jakii debil!" .

szkoda ze nie dokonczylismty tej mini NS )

Jak to nie dokończyliśmy? Jak wychowawczyniu weszła to powiedziałem "Cały świat zamienia się w spermę". I to był koniec sesji.

Ekhm... ekhm... Czy aby o kimś nie zapomniałeś

Oj sory :) .

I wtedy co? Dwóch MG?

Nie! Od niedzieli nastąpiło by połączenie teamów, bo w niedziele kończy MGować Yager. I wtedy jego team przejął by Cardi, czyli innymi słowy prowadziłby wszytskich :) . Oczywiście nie dwie różne fabuły, tylko wszyscy jedną!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Ekhm... w każdym razie mam pytanko do Cardiego- walczę w końcu z tym gosciem rzucającym czary czy nie??

Zgaduj :) . Oczywiście, że tak! A co ty byś chciał. Obijać się w środku piekła, zawieruchy, bajzlu (BAJZEL JEST!!!!) ?

Właśnie Cradi - jak rozumiem ja sam (noi mój gryf) walczę przeciw gwardzistom?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ksiądz nie ma co roztrząsać tej sprawy z tekstami bo przez kłótnie o coś takiego będzie sie szambo na dyskusji robić a tego byśmy nie chcieli

(no przynajmniej ja nie wiem jak ty).A osób które mi powiedziały o twoich tekstach nie podam ale zapewniam że powiedziały mi to i nawet uczestniczą w NS.Dobra i sprawa jest już zakończona....KONIEC !!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech Xiędzu, Xiędzu... Masz czas na dopisywanie się we wszystkichg topicach, a tutaj nie możesz przeczytać... Weź się w garśći przeczytaj całą fabułę! W komnacie, w której walczycie są wszyscy, prócz Carmiego i Willa, ale każdy walczy sam ze względu na czar mgły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Ech Xiędzu, Xiędzu... Masz czas na dopisywanie się we wszystkichg topicach, a tutaj nie możesz przeczytać... Weź się w garśći przeczytaj całą fabułę! W komnacie, w której walczycie są wszyscy, prócz Carmiego i Willa, ale każdy walczy sam ze względu na czar mgły.

Tak? Może :) . Niemniej jednak sam dobrze wiesz, że nie chce mi się tego wszystkiego czytać :) . Mocno się zmuszałem do przeczytania większości postów na NS przed przyłączeniem się. Zresztą wolę pisać niż czytać, wolę tworzyć niż poznawać to, co jest stworzone. Pozatym Carmichael i kilku ludzi jest na dole, Stranger męczy jakiegoś szramastego gościa, Willbert jest chyba z Carmim a Xanthos siedzi na belce i przygląda się. Czyż nie mam racji??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jusz niewyrabiam psyhicznie.. ostatnio naoglądałem się znowu pythonów......... osłuchałem Ediego...... Zaoglądałem się głupimi animami........ BOże zmiłuj się nademną....... i niewyrabiam nawetr w stołku na dywanie ! CO ja plote ! nosi mnei aby coś zrobić ! Zrobić coś wielkiego :twisted: ale JAK ! jak zrobić coś wielkeigo !

Macie linka który w 100% sposób oddaje wtej chwili moją sytację umysłoweom (jestem autorem tego textu więc jedzenie i onanizacja przy nim surowo wzbroniona*),,,,,,,

http://republika.pl/mnd/Bery Feanora.wav

*chyba ze jesteś łądną i młodą dziewczyną

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z każdym dniem pisze coraz więcej osób. Teraz regularnie udzielją się Flaku, FirE, Manieq i może Onufry. Dla czterech osób to moge spokojne poprowadzić. I teraz ja będę monotematyczny i spytam się CZY PRZY BRAKU SPRZECIWU MÓGŁBYM PROWADZIĆ DŁUŻEJ NIŻ DO NIEDZIELI??? No może teraz ktoś mi odpowie.

PS.Hłe, hłe, hłe. Onufry tak łatwo się okularków nie pozbędziesz. Tzn. będzie ci ich baaardzo brakowało. Już ja się o to postaram.

PS2.Sorka za brak odpowiedzia ale forum działa tak jak działa

PS3Flaku nie wiem czy wiesz ale koło WC było paru przeciwników

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Feo, wiem mniej więcej co czujesz... jaostatnio obejrzałem 5 anime, z czego 3 to psychologiczne... teraz takie schizy nieziemskie mam, że kalafior z brukselkami... :roll: w ten sposób przekroczyłem wszelkie granice, ktore muj umysł mugł wytrzymać... argghhooofff....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Feo, wiem mniej więcej co czujesz... jaostatnio obejrzałem 5 anime, z czego 3 to psychologiczne... teraz takie schizy nieziemskie mam, że kalafior z brukselkami... :roll: w ten sposób przekroczyłem wszelkie granice, ktore muj umysł mugł wytrzymać... argghhooofff....

hm?? O jakim umyśle mówisz??

Kurczę, teraz zapytam was o rzecz niemożliwą: macie jakiś link, z którego zassać można darmowe animozje?? byłbym conajmniej wdzięczny. Nie mam tak dobrze jak wy - zero minimaxów, Cartoon Network itp. Kachany COSMOS...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu mówię - z takimi tekstami to stąd wyjazd >_< Sam lubię M&A, alee to jest forum RPG @_@ Że Feo się pozwala na więcej, bo jest naturalizowanym psycholem, to jasne^^ Jak chcecie cośtakiego, to sobie na GG pogadajcie, ale nie tu.

Ale żeby nie było: Jak ktoś ma schizy to niechg sobie oglądnie Puni Puni Poemi - to anime zmienia normalnycvh ludzi w ludzi normalniejszych^^

Hmm, fajna muzyczka Feo... Wiesz, że jak ją puściłem o 100% szybciej, to przestała przypominać puszczanie bąków w teatrze? :D

Niemniej jednak sam dobrze wiesz, że nie chce mi się tego wszystkiego czytać
Cierp i czytaj!^^ Moja proza jest przecież tak fascynująca;p
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Od razu mówię - z takimi tekstami to stąd wyjazd >_< Sam lubię M&A, alee to jest forum RPG @_@ Że Feo się pozwala na więcej, bo jest naturalizowanym psycholem, to jasne^^ Jak chcecie cośtakiego, to sobie na GG pogadajcie, ale nie tu.

I tu po raz kolejny objawia się brak forum o M&A - ten oftop rozszerzył już się nawet na "Forumowicze o sobie". Dlatego apeluję: prośmy, BŁAGAJMY Qnia, aby się zgodził!

Cierp i czytaj!^^

Mimo iż jestem masochistą, ten typ bólu nie odpowiada mi :) .

Moja proza jest przecież tak fascynująca;p

Najważniejsze to mieć dobre samopoczucie, nieprawdaż, panie Cardinalu? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FirE, ty mi tutaj nie pisz że zabijasz tego i tego. Temu odcinasz to i to a tamtemu robisz jeszcze coś innego. Ludzie plizzz piszcie w czasie niedokonanym (piszcie co chcecie zrobić a ja paniszę czy wam się udało). Onufry mi tak wyjechał to zrobiłem z niego psychola z halucynacjami. Na razie to przeboleje ale wiedz że to jest denerwujące.

BTW onufry masz wybór. Albo będziesz musiał prowadzić postacią autystyczną (dla niekuamtych:taka postać jest inteligentna, nawet bardzo ale ciężko się z nią komunikować) z halucynacjami albo totalnym idiotą. Sam sobie rozbiłeś okulary to teraz cierp. Może kiedyś znajdzesz drugie???

PS.Będę pisał jak najszęściej, nie będę czekał na trzy odp tylko pisał wtedy kiedy mogę.

PS2.Na razie poprowadze postacie Santanasa i k0nrada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

Co do pisania w czasie niedokonanym - ludzie, zrozumcie! NAwet sobie nie wyobrażacie, jak to ciężko .Szczególnie dla osoby, która lubi pisać długie, klimatyczne i fajne posty na NS. Właściwie przez to nie mam pola manewru. Mam genialny plan - a to lipa. Nie dąło by się tego jakoś przeimaczyć? Oczywiście przesadzać też nie wolno, np. "Rozwalam cały świat". :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, to irytujące - ale inaczej się nie da. Sam widzisz - napisałeś coś w czasie dokonanym, a ja uznałem, że to za wiele - jak już powiedziane zostąło - co dotyczy tylko samej postaci można pisać w tryibe dokonanym. Ale większość czynności, w które zaangażowane są inne postacie oraz co trudniejsze ruchy muszą być pisane w trybie niedokonanym. Inaczej zacznie się rozpasanie i panoszenie, a MG utraci władzę na sesją

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Nie rozpaczaj księżulku- dzięki mnie (tzn jak zaczalem sie klucic z cardim na temat regulaminu) powstal regulamin, i jakos sie dostosowalem. Moja rada- to co masz zorbic dzis, zrob pojutrze. Tzn. calty swoj plan rozloz na kilka postow- w ten sposob nie tylko nabijesz sobie posty ( :) ), dynamicznie dostosujesz sie do fabuly, oraz kto wie, moze pojawi sie jakis czynnik ktory moze wspomoc twoj plan a ktorego sie nie spodziewales...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

Ja nie mówię, że nie przystosuję się do regulaminu, niemniej jednak jest to nieco nurtujące. Faktycznie, niektórzy tego nadużywają, ale jeśli odp. to wyważysz, np. tak jak ja: okaleczam swoją postać, sprawiam że przegrywa po to, żeby sobie odbić t w inny sposób na plus? Jak dla mnie NS to taka książka, która nigdy się nie zamyka - każdy dodaje skrawek opowieści nowym postem, zaś mistrz gry panuje nad sytuacją.

w ten sposob nie tylko nabijesz sobie posty (

Nie jestem statsiarzem - wolę napisać długiego, fajnego i klimatycznego posta niż rozdrobnić go na małe części

Cardi - o co ci chodziło mówiąc, że drżysz czekając na mojego posta? Powiedziałeś to na NS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię, że się boję, bo robisz normalnie rzeźnię - każdy post wywraca mi sesję do góry nogami... Tu chcesz walić apokalipsą, tam przyzywać megademony... Chyba wprowadzę jakieś poziomy postaci, bo okazuje się, że wszystko jest możliwe. Jako początkujący satanista powinieneś mieć niewielkie pole do popisu w tym dziale magii... To tak samo, jakby w ZC z miejsca przyzwałbyć Cthulhu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Mówię, że się boję, bo robisz normalnie rzeźnię - każdy post wywraca mi sesję do góry nogami... Tu chcesz walić apokalipsą, tam przyzywać megademony... Chyba wprowadzę jakieś poziomy postaci, bo okazuje się, że wszystko jest możliwe. Jako początkujący satanista powinieneś mieć niewielkie pole do popisu w tym dziale magii... To tak samo, jakby w ZC z miejsca przyzwałbyć Cthulhu...

hehe, to nie chce mi się już wspominać, jak ty mi fabułę kiedyś rozwaliłeś :) Pamiętasz? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam, że jak zaczynałem prowadzić (wtedy była tylko jedna grupa), to zaraz na początku Cardi wypalił mi z tym swoim Ghostem (do tego czasu wszystko było utrzymane w klimatach fantasy i było w miarę poważne) i zabił mi niezłego ćwieka. Ale później jakoś poszło;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...