Skocz do zawartości

Dyskusje o NS


Qbuś

Polecane posty

Gość the_Stranger

Pierwsza secesja?

Co sie dzieje z niziołką, nie wiem, ale Ksiądz niedawno był na wyjeździe gdzieśtam, już wrócił wczoraj wieczorem, ale jak dotąd nie zasiadał jeszcze przed kompem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

w druzynie czerwoinych jest bajzel!!!!!!!!!!!!!

napckalem ze strzelam w kaluna dodo gazem usypiajacym a reszta ekipy i tak na niegho leci:(zamiast poczekaj na efekt mej akcji:|

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w druzynie czerwoinych jest bajzel!!!!!!!!!!!!!

napckalem ze strzelam w kaluna dodo gazem usypiajacym a reszta ekipy i tak na niegho leci:(zamiast poczekaj na efekt mej akcji:|

Jeżeli oczekujesz na tej sesji jakiejkolwiek taktyki czy współdziałania, to huh, huh ^_^ przeliczysz się :D To JEST i MA BYĆ bajzel :twisted:

Ty Flampusiowaty Fifkarzu^^ Skoro wreszcież-li przybył, wykorzystam twą obecność w niecnotny sposób :D Dawaj tąsesję ty zmutowany garażysto^^ Bosze, ale będzie jazda! Qbuś nawet topic zrobił! Do it fast, man... tfu, mad! Zaraz, my w niej jakąś Dildo pokonaliśmy? :twisted:

A co DODO - ubić banana^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam juz tego dość. Przejmuje wątek k0nrada natychmiast. Nie mam zamiaru czekac az sie odezwie a w NS jest BAJZEL.

Postaram sie odpowiedziec na poczynania kazdego ale nie myslcie ze bedzie latwo (Flaku nie pisz jakie sa efekty twoich poczynan OK).

PS.Co jest z k0nradem?? Wie ktokolwiek??

PS2.Manieq k0nrad pisze sie przez ZERO a nie dyże 'o'

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie koniec z tym nieporządkiem.Wraz z Yagerem nastał czas wielkiego sprzątania. Mam nadzieje że nowy MG wymyśli coś nieprzeciętnego i oryginalnego.

P.S: YAGER czepiasz sie szczegółów !!!

P.S 2 : no to teraz w moim poście poprawnie napisałem kxywke k0nrada ( tu też :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie koniec z tym nieporządkiem.Wraz z Yagerem nastał czas wielkiego sprzątania. Mam nadzieje że nowy MG wymyśli coś nieprzeciętnego i oryginalnego.

P.S: YAGER czepiasz sie szczegółów !!!

P.S 2 : no to teraz w moim poście poprawnie napisałem kxywke k0nrada ( tu też :))

Co do xywki k0nrada ta ja też na początku zrobiłem identyczny błąd.

PS. Teraz też źle napisaleś, nie ma kogoś takiego jak YAGER, ale jest Yager :twisted: :P:wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezgadzam się na robienie z mojego ogra kompletnego idioty, albo post zostanei usunięty albo odchodze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hmmm. Czyżby mały szantaż? Nie radzę próbować. Moja rada: nie zżywaj się bardzo z Glazarusem, NS to tylko dobra zabawa nic więcej (no, może jeszcze trochę absurdu). - Radyan

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Onufry co ty chcesz, przecież dzięki głupocie Glazurusa ogr stał się bohaterem (no może nie do końca), uratował sytuacje. Powinieneś być dumny. A jak chcesz odchodzić to nikt ci nie broni. Był już taki co szntarzował i teraz jest w drugiej drużenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co z wami. Jedynie Flakers cokolwiek napisał. Myślałem że chcecie się dozbroić. Nowe bronie itp. a tu nic. Macie mało czasu więc nie traćcie okazji.

Napisze coś jeszcze i mam nadzieje że to będzie koniec zastoju.

Aha byłbym zapomniał.

PS.Jakoś nic nie mówicie o tym jak zacząłem więc przyje to jako brak krytyki.

PS2. Sorka za dwa posty po sobie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki Didlo...... chodziło mi o tego Bana DIODO czy DOdo.. a tam ruchac go :D............

HEj w piątek kręce film z kumpalmi ! NOc żywych Gumowych Manekinów :D.... film będzie podciągnięty pod kategorię PACJENTYZM :D

A ty gadzie cardi NA FORUM ! www.anime-nyuforum.prv.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakkolwiek mu było zabrała go już taksówka międzykontynentalna, więc nie ma bata - pewnie jeszcze wróci, jak Darth Vader w siódmej części Suck Wars^^

Ludzie, whattsup? W mojej grupie piszą tylko dwie osoby, można dostać apopleksji - jeżeli nie wiecie co pisać, to powiedzcie, co wam się nie podoba, a ja postaram się dostosować!

Skopię to forum, bo znowu nie działa w godzinach prime-time :D

Feo >>> .forum twoje na znowu wejść żeby, czasu mam nie prostu po jA :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff.... Cardi ulżyło mi po Twoim ostatnim poście. Juz się bałem, że tylko u mnie nikt nie chce pisać, ale teraz wiem, że to nie to.

Niemniej jednak coś jest nie tak - może więc jednak jakieś roszady (choć sądzę, że jak Cardi zaczął swoją fabułę , to nie ma tam miejsca na zmiany).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHCECIE SZCZEGUŁÓW? TO JE MACIE!!!!

To ja, Dareku, elf pochodzący z pięknego aczkolwiek nie mniej tajemniczego Krakowa. Powitajcie następce Songa! Gotujcie swe serca na nadejście kolejnego wspaniałego lecz nie mniej niezrównoważonego (uf!)

elfa, wojownika, maga, towarzysza podróży, sojusznika, przyjaciela!

A tak na serio, to CZEść! Mam przyjemnośc przedstawic sie i wspomóc swą osoba dróżynę czerwonych!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, Rad, też się dziwię. Księdza wcięło, Eloe nie pisze, Xan się nie pojawia, Stranger chba bez pomysłu... Yikes! Od tej chwili robię krechę

--------------------------------------

i mówię, że kolejnego posta w swojej części piszę, gdy pojawią się TRZY odpowiedzi.

A tak w ogóle to witamy nowego gracza. Poczytaj regulamin, przypatrz się starszym postom, blahblahblah etc. etc. Wiesz o co chodzi, nie będę zanudzał^^

Roszadę wbrew pozorom da się zrobić - tylko kto jest chętny do gry i wie, że BęDzIe pisał?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no FirE ja cie chyba za jaja powiesze. Może się wydawać że to nie zmienia dużo fabuły ale gdybym ci pozwolił tak łatwo znaleźć Smitha to... no poprostu nie pozwoliłbym ci na to więc na przyszłość ci mówie że takie rzeczy na nic ci się przydzadzą.

Widze że nikt nie chce sobie kupić ekwipunku (tylko dlatego zrobiłem przestój) więc poprowadze fabułe dalej. Jak nie chcecie nic kupić to nie.

Cardi nie przejmuj się u mnie przez cały wczorajszy dziń napisała tylko jedna osoba i to i tak mało obficie. Według mnie powinniśmy za niedługp połączyć drużyny i wywalić tych co się już nie udzielają. I dodać nowy punkt do regulaminu że obecność conajmniej raz dziennie obowiązkowa (to nie znaczy że jak ktoś nie może pare dni to od razu out)

PS.Z tego wszystkiego zapomniałem wam powiedzieć że wprowadziłem nowego ale sam dał znać o swej obecności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

Uff, witam po krótkiej przerwie. Dość krótko mnie tu nie było a tu tyle zmian! Eh, będę miał zajęcie do północy z czytaniem waszych postów... :) .

Otóż problem mojej przerwy jest nieco złożony. Najpierw, tak jak to już Stranger wspominał, miałem wyjazd na biwak. Calusieńki weekend. Przedtem jednak w tajemniczych okoloicznościach zrąbał mi się puszak, konkretnie poszło o klawiaturę. Noi dopiero dziś z problemem się uporałem. :) Inna sprawa, że miałem mieć od 10 listopada net zablokowany, ale, jak widać, jakoś się udało :) .

Ale kończę już ten offtopic. Jak dobrze wrócić do waszego grona. :) Widzę kilku nowicjuszy. Mogę coś o Was poznać?

I jeszcze jedno: Cardinal, czy mógłbyś mi mocno streścić dotychczasowe zajścia na NS, bo nie mam czasu na czytanie postów - sam wiesz, jak to po długich przerwach na forku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księdzu, dłużej ja bym pisał niż ty czytał. Weź się poświęć - wystarczy, że przeczytasz wszystkie moje zielone posty.

Note: Ostatnio nie korzystam z GG, więc no offense, jeżeli ktoś nie otrzymuje odpowiedzi^^

Dobrze, że paru ludzi przybyło, od razu chce się pisać 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

Cardi, zlituj sie... :) . mam dość hardcorową sytuację, bo nie mam myszki (działam na samej klawiaturze) i wisi na de mną odłączenie netu. A zresztą...eh, podaj chociaż od której strony mam czytać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj faktycznie żle sie dzieje w państwie Duńskim oj nie dobrze.

Jasny gwint czyżby nas wszystkich dopadł jakiś kryzys twórczy ??

Ja to normalnie zdębiałem jak dzisiaj patrze na NS-a a tu od wczoraj tylko dwa posty w teamie czerwonych w tym jeden to byl post MG-ma !!!

:? :? HORROR :? :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bo ja wiem Księdzu? Zacznij od mojego pierwszego zielonego posta - będzie jakaś strona, dwie wstecz. Poza tym luzik manieq, sąteż inne zajęcia - wszyscy jak przychodzą tutaj, to narzekają, że się mało dzieje - ale jakby akcja szła szybciej, to zaraz by się NS znudziło^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...