Skocz do zawartości

Dyskusje o NS


Qbuś

Polecane posty

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Dobra w sumie to gra na razie nas tylko 4

wiec mozna uzywac imion albo profesji, ew ras

pan feanor - czarny nisiołek - barbarzynca (hmm ale nigdy nie wspominales ze jestes barbarzynca??)

ja - czlowiek - barb-tropiciel

Xan - wedrowiec :D

Radyan - czlowiek - paladyn (były??)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała prośba do Qbusia - dajże drużynie kogoś zabić.

Niewyrażny wlazł do słoika, a gdy chciałem zabić łysola to zabił się sam, innych się co najwyżej ogłusza albo coś takiego, ale może wreszcie kogoś zabijemy, co?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwości młody pada... paladynie :wink: A myślisz, że po co wpadłeś do sklepu z orężem wszelkim i jeszcze innym :?: Ale ciiii....

Dobra, dobra, ale trochę więcej akcji ok? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra, ale trochę więcej akcji ok? :wink:

Przesłuchanie, walka z czterema, jazda i kolizja na piknej bestii - jeszcze Ci mało akcji :?: Jeśli chcesz mogę sprawić byś nie mógł się opędzić od akcjii... :twisted:

Dobra, dobra. Żartowałem. :wink:

Poza tym ten sposób prowadzenia walki jak teraz jest bardzo dobry.

Tak trzymać (i nie puszczać).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEh Akcja bracie Akca ! gorąca juch am bryzkac z wrogów ! płyny ustrojowe mają ochlapywać przelautjące ptaki ! Flaki Flaki i jeszcze raz flaki ! mamy się w nichch babrac potykac o nie i topić się w niech Bwhaha BWahaha WBAhahahahahahahahah... :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to wredny szatanista :!: Na stos z mięsożernym Feanorem. A teraz ciii.... Pierwsze zdanie miało uśpić cenzurę. Nie pisz tego tak otwarcie... starczy, że my wiemy. A my już wiemy, oj wiemy :twisted: I wybierz w końcu jakąś broń, co bym mógł Cię wrzucić do walki :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i musimy czekac na gm. Mam takie pytanie w pewnym momencie bylo ich trzech teraz sam Qbuś pozostał na placu boju to już tak na stałe czy inni maja inne zajecia?? i nie moga pisac.

Sorki za tego babola z armorkiem ale takie dziwne przyzwyczajenie ze w sklepie z bronia mozna wziasc .. znaczy sie kupic armorki. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież zanim zaczołem szukac PA.... to szukałęm M60 a3m i Barrowinga m2, ewentualnie mobilnego MG42....

Nie znalazłeś :wink: I jeszcze jedno magiczne słowo: konwencja :twisted:

A co MG to Cardi ma ciągle tego bug'a i czeka aż Ghost mu pomoże. A Smutny to nie wiem. Pojawia się i znika :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość K3rm!']['

Qrczakie i Feanor pieczony :twisted: nie było mnie tydzień z przerwą na jeden dzieńi mam czytania od.... ehkm :) Dlatego właśnie Raista nie MA!! Ale już nie długo... musze sie zorientować w sytuacji co sie dzieje i jedziem z tym koksem! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEh ludziska spotkałą mnie straszna boska kara..... forum berdę odwiedzał teraz żadko bo ODWIEDZILI MNIE MALI KUZYNI ! za 2 tygodni znikną ale teraz mam małe piekiełko ^^.....

A wiecie czemu Quba niedokłądnie posty czyta ! BO jest SZKOTEM ! a szkoci w niczym nie są dobzi!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahoj!

Wróciłem i widzę, że co nieco się pozmieniało...

NS wreszcie się rozruszało, a to dzięki temu, że mistrzowie gry wzięli się bardziej na serio za jej prowadzenie. To cieszy...

Dzięki temu sesja zyskała trochę klimatu (swoistego, ale zawsze klimatu), czego jej bardzo brakowało.

Pamiętacie mój postulat o Neverending Story? Jednym z argumentów był potencjalny chaos na sesji. Przyglądając się NS nie widzę, żeby było tak źle...

A skoro już o NS tyle mówię, to dodam jeszcze jedno. Moja postać (Popielaty), jak łatwo zauważyć, nie jest jakimśtam zwykłym śmiertelnikiem. Ma on w zanadrzu dosyć potężne moce, ale baaaardzo nie lubi się nimi chwalić i urzywać bez wielkiej potrzeby (to, co pokazał do tej pory, to tylko marna namiastka). Piszę to tak gwoli informacji dla mistrzów gry. Zawsze lepiej jest wiedzieć, z kim ma się do czynienia. Jednocześnie zapewniam, że potęga Popielatego, ze względu na jej skąpe używanie przez właściciela, nie powinna zakłócić jakichkolwiek planów MG (są takie :lol: ?).

To chyba tyle...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Qbuś, o co chodzi, w tym dopisku pod moim postem. Przecież napisałem, że szykuję kończący cios DOKŁADNIE OBSERWUJĄC przeciwnika.

Ot, uwzięły się duraki. Primo - czytać umiem i przeważnie ( :wink: ) rozumiem co czytam. Chodziło o stronę logiczną, a nie koherencji z sesją/ Mianowicie chodziło mi o to, że trudno jest wyprowadzić kończący cios wielkim młotem nie patrząc na przeciwnika, czyż nie :?: Swoiste masło maślane. Nic więcej. Czepiam się języka. Miałem zły humor, Ok? :twisted: Peace? :wink:

A , Ty Feusiu uważej se z tymi Szkotami :wink: Bo naśle lemury :wink:

Do Ashtner'a: Wiadomość przyjeta, ale uprzedzam, że przesada będzie surowo karana :wink: Ale skoro Popielaty nie lubi się chwalić to OK.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, teraz czaję :wink:

Pisałem tak dlatego, żeby nie było później "Zaabsorbowany przygotowaniami do ciosu nie dostrzegasz, że shining wyssał truciznę z pdłoni, wyciągnął dwa miecze i czai się na ciebie" :wink:

Dobra, nie czepiamy się szczegółów.

Peace! :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...