Skocz do zawartości

Dyskusje o NS


Qbuś

Polecane posty

A nie mówiłem, że tak będzie ;). Jeszcze tylko mi k0nrad powiedz, czy twój brat ma ksywkę yaqb, bo przyszła mi jedna karta postaci, ale nie wiem czy od Twojego brata, czy od mojego kumpla, który też ma na imię Kuba.

Widzicie jak może pomóc wdzięk i urok osobisty ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Faktycznie, to się nazywa klęska urodzaju... Nie myślałem, że do tego dojdzie, ale całość zaczyna się przepełniać. Poważnie zaczynam myśleć o trzeciej grupie w NS.

Dzięki za pamięć Breth... Od razu poczułem się lepiej, gdy przeczytałem twojego posta :)

Rad, co tak nagle zacząłeś się czepiać ortografii? Jeszcze rozumiem, że ja mogę być przeczulony na punkcie wykrzykników, ale żeby ty? Uważaj, bo to się rozprzestrzenia ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ci o to "kazanie" Księdza? (heh, ale to fajnie brzmi) To nie było czepianie się ortografii, bo sam walę błędy jak piszę szybko i nic w tym nie ma dziwnego. Miało to na celu podważenie pewności siebie bijącej z posta Księdza. I chyba się udało, co zwróciliście na to uwagę i skupiliście się na tym, a nie na wyzywaniu ;).

Ps. Podoba mi się to zdrobnienie, Car ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Chodzi ci o to "kazanie" Księdza? (heh, ale to fajnie brzmi) To nie było czepianie się ortografii, bo sam walę błędy jak piszę szybko i nic w tym nie ma dziwnego. Miało to na celu podważenie pewności siebie bijącej z posta Księdza. I chyba się udało, co zwróciliście na to uwagę i skupiliście się na tym, a nie na wyzywaniu ;).

Ps. Podoba mi się to zdrobnienie, Car ;)

kruszak, czy ty zawsze musisz wszystko zepsuć! A czy wiesz, jaka kara grozi za podważanie mego autorytetu?! uwięzienie w samych czeluściach piekieł, gdzie ogary będą powoli wysysać twe zmysły, aby w pewnym momencie obłąkaną ofiarę, niezdolną do obrony zaatakować i zabić!!! :)

oczywiście to był żart.

mi tam osobiście najbardziej pasuje na Cardiego przeróbka Cardiolog (z resztą mojego autorstwa). Ale Car też pasuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle myślę o utworzeniu trzeciej sesji... Jeżeli dojdzie jeszcze paru ludzi i ci, którzy są, zaczną się regularnie udzielać (onufry, Yagera gdzieś ostatnio wcięło, Wolv rzadko) to to może okazać się nieodzowne.

mi tam osobiście najbardziej pasuje na Cardiego przeróbka Cardiolog (z resztą mojego autorstwa).
A figa, bo tak już mnie Fąflakoid nazywał w czasach, gdy jeszcze nie wiedziałeś o istnieniu forum CDA :wink:
Ps. Podoba mi się to zdrobnienie, Car
Ekhm, podoba ci się Rad czy Car? :lol:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

hmm...trzeci team? czemu nie, tylko warto by zrobić inny topic dla tej drużyny bo się będzie robić bajzel. Już jest dość trufno odnaleźć post swojego MG (szczególnie po dniu) a co dopiero w trzech teamach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger
A figa, bo tak już mnie Fąflakoid nazywał w czasach, gdy jeszcze nie wiedziałeś o istnieniu forum CDA

HEJ!! Mi powiedziales dokladnie to samo :) Czyby jakis taunt? :wink:

PS. Czy Fąflakoid to Feonor??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to Feanor.

A mi podoba sie Rad, co do Car'a, to też nie uważam, że nie brmi najlepiej...

A co do trzech teamów, to nie wiem, nie wiem. Ale to chyba będzie konieczność, bo trudno odrzucać ludzi, którzy dopiero się o NS dowiedzieli. Ale na razie nie wiem, jakby to miało wyglądać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger
co do Car'a, to też nie uważam, że nie brmi najlepiej...

To w koncu uwazasz ze tak czy nie bo sie pogubilem :wink:

Mi sie Car (czytac po polsku!) podoba, tylko nijak nie pasuje do xywki :-s

Co do 3 teamow. Ja to widze tak. Dla kazdego odrebny tmeat (NS grupa 1, NS grupa 2 itd...), w kazdym by dominowal jeden MG, a gdy znowu zaczeoby sie robic tloczno tworzymy nowy temat i tak dalej. Gorzej tylko ze bedzie to spore utrudnienie dla nowych na forum (no wiecie, niektorzy ledwo zauwaza ze "Sesja RPG" to nie jedyny dzial Forum Actionum :? )

Niemnije jednak pomysl mi sie podoba (glownie dlatego, ze bede mial okazje po MGowac na stale jakis team :twisted: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, witamy na pokładzie, Coobeck. Spox, postać, już się boję przy niej przebywać - będzie na nas nieszczęścia ściągać... :wink: Ale jedna sprawa - to nie ten temat! Swoje postaci postujemy w przygotowaniach do Kampanii RPG.../ciach/ A historia też byłaby nie od rzeczy :wink:

Co do teamów - nie ma żądnego kłopotu :roll: tylko trzeba będzie pamiętać, by dawać nagłówki - GR. 1,2,3 - na samej górze postu. Rozpoznanie łatwe i pewne na 100%.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Co do teamów - nie ma żądnego kłopotu tylko trzeba będzie pamiętać, by dawać nagłówki - GR. 1,2,3 - na samej górze postu. Rozpoznanie łatwe i pewne na 100%.

Hmm, czyli jak widze dosyć dobrze sobie to zaplanowałeś! Dlatego podejrzewam, że bardzo prawdopodobne jest zrobienie trzeciego teamu w niedługim czasie, prawda Cardi? w sumie to niezły pomysł, bo się zaczyna "tłumno" robić na NS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili uważam, że do drużyny 666 zmieści się jeszcze jedna postać, a do Radyana już nie będzie czego wcisnąć. Tak więc, jeżeli pojawi się jeszcze dwóch-trzech nowych zawodników - zrobi się rotację.

Uwaga: Usunąłem dwa posty, które traktowały o poligonie - miejsce na nie jest w koszarach!

Cardi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, witamy na pokładzie, Coobeck. Spox, postać, już się boję przy niej przebywać - będzie na nas nieszczęścia ściągać... :wink: Ale jedna sprawa - to nie ten temat! Swoje postaci postujemy w przygotowaniach do Kampanii RPG.../ciach/ A historia też byłaby nie od rzeczy :wink:

Co do teamów - nie ma żądnego kłopotu :roll: tylko trzeba będzie pamiętać, by dawać nagłówki - GR. 1,2,3 - na samej górze postu. Rozpoznanie łatwe i pewne na 100%.

Cardi - mała sprawa - Coobeck mial grać Wilibertem na NS, nie Kampanii RPG. Niepotrzebnie skasowałeś posta :wink: . no nic - wpisze za brata łan mor tajm....

Co do akapitu nr 2 - Zgadzam się :P. Mogę też ewentualnie MGować trzeciej grupie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto moja (usunięta nieopatrznie przez pewnego moderatora ;)) karta postaci:

Imię: Wilibert

Rasa: Półelf

Klasa: Czarownik ( Pechowiec )

Wiek: 21 lat

Wzrost: 170 cm

Waga: ok. 45 kg

Opis: Chudy, krótkowłosy blondyn o smutnej twarzy pokrytej pryszczami. Urodzony w piątek 13 pod drabiną.

Ekwipunek: Szmaragdowa szata, dająca premię do obrony przed truciznami i kwasem. Efekt uboczny: reakcja uczuleniowa noszącego - wysypka. Sztylet, Magiczna laska ( wygląda jak zwykły dębowy kij, ale posiada właściwści tak, jakby była z żelaza - poza wagą ) . Plecak, manierka, kot ( czarny ) imieniem Tymoteusz - a właściwie młodszy brat Wiliberta - skutek nieudolnej transmutacji, puszka kociej karmy z jesiotrem, czterolistna koniczyna za uchem.

Czary: Zaklęcia teleportacji, zaklęcia transmutacji, proste zaklęcia bojowe.

Spec. właściwości: Urodzony pechowiec ; ) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E no Cardiolog ty Cenegopolaxafrtixie ! jak możesz tak moją xywkę przeistaczaś i deformować gdybym był Smuglerem (i dzięku bogu nie jestem) to powiedzialbym ze jesteś męskim organem rozrodczym z przerwaną ciagłością tkanek :D Ale że nie jestem to nazwę cie CEBULEM !

Tak TAk Drogi CEBULU ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

Kruszak, czy zauważyliście ostatnio, że Onufry nie pisuje (wogule)? Wie ktoś, co z nim jest? To samo tyczy się Yagera. Już od dwóch dni go nie widuję. Sprawia mi to problem, bo przez totylko 3 osoby w moim teamie piszą.Cardi - ty jesteś wszechwiedzący - co jest z nimi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cebula dobrze robi na dziąsła i szare komórki. Od razu widać, że jej nie lubisz. :P Natomiast gdybym ja nie był modrzewiem (a nie jestem) to powiedziałbym że przypominasz mi sFermentowany sok rzodkiewkowy, z lekką nutką dekadencji i oregano. A skoro nie jestem, to mówię: Ty Fallusie dotknięty dzięcięcym porażeniem procentowym. O!^_^

Nie ma co się obrażać amFetaminku, to dopiero początek :D

Co jest z nimi? Hmm... Nie ma ich ^^ Wkrótce będę wiedział, ale akurat Fenolizolus rozproszył me dalekosiężne zmysły^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmyszły :D od kiedy to Takie Galarety CEbulowe mają jakieś zmysły :D:wink: A ty napradwę jesteś łqdniejszy tylko ta CośMukwiscydoza ^^ hehehe.

No teraz się będę być co jakieś 2 dni na forum, postaram się nie znikać bez ostrezżenia... btw gdize jest WIELKI JESIOTR ? bo odczasu jak poszedł nie widziałem anijednego jego posta !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo... Nie wiem czy Rad zauważyłeś, ale jesteś moderem. Congrats :P Teraz boję się o własną posadę - przecież taka grzeczna i ułożona osoba jak Radyan wypchnie mnie poza margines i pozostanie mi się użerać z deFibrylatorem :D Nic z tego, będę musiał robić przeciwwagę :twisted:

A Qbuś studiuje i pewnie go nie zobaczymy. Zapija się pewnie trunkami wysokosiarkowymi albo się uczy przez 24minuty na sekundę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze w imieniu swoim i Yagera, jestresmy na wyciczce w Piwnicznej i nudzimy sie niemiłosiernie. Specjalinie wyszukalismy jakies cafe internet by zobaczyc co tam na forum. W piatek wracamy i nadrobimy zaleglosci. k0nrad chyba sobie nie powalczymy na poligonie no chyba zw w weekend (jak sie forum nie wysypie). 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Cardi zauważyłem i już nawet raz uzyłem swoich nadprzyrodzonych mocy (kto zgadnie gdzie?). I skąd ty wiesz, że jestem grzeczny i ułożny? Gdybyś mnie spotkał w realu, tobyś zmienił zdanie.

A do Księdza: masz 3 graczy i mówisz, że nie masz dla kogo pisać? Ja swego czasu pisałem dla jednego i jakoś szło...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
No właśnie Cardi zauważyłem i już nawet raz uzyłem swoich nadprzyrodzonych mocy (kto zgadnie gdzie?). I skąd ty wiesz, że jestem grzeczny i ułożny? Gdybyś mnie spotkał w realu, tobyś zmienił zdanie.

A do Księdza: masz 3 graczy i mówisz, że nie masz dla kogo pisać? Ja swego czasu pisałem dla jednego i jakoś szło...

Jezeli grałbym na realu to 3 graczy to liczba wymarzona, ale na NS... hmm, trochę przymało. A jeden gracz to już wogule :) .

Onufry - Życzę w takim razie miłej podróży.

Radyan - gratuluję modka :) .

Qbuś - utrzcijmy jego "śmierć" minutą ciszy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...