Skocz do zawartości

Dyskusje o NS


Qbuś

Polecane posty

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość Ksiądz666
Jesteś yelonek w naszej drużynie, więc bądź Stranger spokojny.

A co do prowadzenia, to prowadzę nadal, bo nikt mi nic nie mówił, że mam przestać.

Nie, póki co ja prowadzę zamiast Cardiego, a ty sobie rób co chcesz nadal, nie przeszkadzaj sobie :) . po prostu Cardiemu się pomysły skończyły i się musi "zregenerować". Rozumiesz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, skoro znowu stałem się graczem, to muszę sobie przypomnieć regulamin (readreadreadread). Okej, mam nadzieję, że będę świecił przykładem :wink:

Tymczasem mam dylemat - wziąść Niewyraźnego jako postać i przeciwnika graczy, stworzyć nową czy może grać dalej Ghostem. Na razie jestem najbliżej wybrania pierwszej opcji, co niestety znaczy, że będę musiał nieco ingerować w fabułę... We'll se soon enough.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Tymczasem mam dylemat - wziąść Niewyraźnego jako postać i przeciwnika graczy, stworzyć nową czy może grać dalej Ghostem. Na razie jestem najbliżej wybrania pierwszej opcji, co niestety znaczy, że będę musiał nieco ingerować w fabułę... We'll se soon enough.

Zobaczysz, z Niewyraźnym wymyśliłem już fajny wątek, ale jeśli chcesz to powiem ci o nim na osobności, dajmi tylko nr. gg (rozumiesz, nie chce zabierać graczom przyjemności z odkrywania fabuły). Zresztą co do niewyraźnego to się jeszcze dogadamy.

Well, jest taka fajna ikonka ze słoneczkiem pod każdym moim postem. Polecam! :wink: 1458632

Cardi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widze że się chłopcy rozkręciliście przez łikent. A co do MGowania Xiedza to szekam na rozwoj sytuacji bo nie wiem co by mozna teraz bylo zrobic.

Cardi: Ale jesli nie bedziesz gral Ghostem to chociaz napisalbys jakas wzmianke co sie z nim stalo w teatrze.

A co do braku pomysłów to się załamałem, najwyraźniej nadzchodzi Armageddon, niech mi ktos wytlumaczy jak to jest mozliwe zeby Cardiemu sie pomysly skonczyly.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
No widze że się chłopcy rozkręciliście przez łikent. A co do MGowania Xiedza to szekam na rozwoj sytuacji bo nie wiem co by mozna teraz bylo zrobic.

Cardi: Ale jesli nie bedziesz gral Ghostem to chociaz napisalbys jakas wzmianke co sie z nim stalo w teatrze.

A co do braku pomysłów to się załamałem, najwyraźniej nadzchodzi Armageddon, niech mi ktos wytlumaczy jak to jest mozliwe zeby Cardiemu sie pomysly skonczyly.

Prawda? Myślałem, że ten gość po prostu tryska kreatywizmem. A tu - prosze - nie ma pomysłów. Zawiodłem się, Cardi, zawioadłem :) .

Ojej, faktycznie, jest takie cuś słoneczkowopodobne - głupi zgeredek (łubudub!).

Pytanie do Cardiego - co mam zrobić z twoim Ghostem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle skończyły mi się pomysły, co nie mam czasu na wprowadzenie ich w życie... Ta przeklęta szkoła każdego może rozbić, a poza tym jeszcze chory jestem ostatnio :| Jak wrócę do formy, to przekonacie się na własnej skórze ;)

Co do Ghosta - hmm, zapewne gdzieś rozdawali darmowe piwo i się gościu zagubił :D Pewnie wrócił na Logosa, żeby uśmierzyć kaca Niobe tym małolitrażowym trunkiem (ktoś jeszcze pamięta to?) :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz pewnie zauwazyliscie ja sie buntuje. zgodzilem sie isc do Smitha tylko dla forsy a teraz co. Nie walcze z Niewyraźnym. Jakby co to ide do Radyana

Luuzik... Kto powiedział, że Niewyraźny musi być przeciwnikiem. :) Zresztą poczekamy na pomysły 666, pewnie coś namiesza.

Cardi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się działo z pluszakiem ostatnio na sesji ????

Zobacz saaam jak gumisie skaczą tam i siaaaa... ekhm. Dobra. Już jest dobrze. Dziękuję za tabletki z suszonej żaby, nadrektorze...

Acha, mój braciszek będzie chciał grać - ma się zgłosić do Radyana, czy do Księdza?? (raczej do Radka, hę?). Z góry uprzedzam, żeby traktować go z pewną pobłażliwością - ma jeno niecałe 9 lat facet... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, powoli. Okazuje się teraz, że moja drużyna bedzie liczniejsza, niż druga. No bo jest Stranger, Xan, Wolv, Yelonek, a być może i mój znajomy dołączy. Póki co jednak, możesz mi k0nrad podesłać brata, już z nim raz na gg gadałem.

A co się działo z pluszakiem? Nic. Łaził za drużyną ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jak dla mnie to za bardzo zamieszaliście, mam kilka uwag do 666:

-po pierwsze to skąd wiesz że chcemy pomóc twojej postaci, osobiscie mam chec zostawinia go na pastwe Niewyraznego (ale juz mi przechodzi)

-wymysl cos zebysmy mogli w koncu cos zrobic bo jedyne co ostatnio robilismy to stalismy i sie patrzylismy jak krasnal walczy z gigantycznym jezem

-przeciez teraz na trzy akcje ktore robia nasze postacie dwie opisujesz ty, (teraz nie mamy wyboru tylko gapic sie na jaja krasnala)

No teraz mi ulzylo.

A co do powiekszajacej sie grupy Radyana to spoko, byc moze w sobote dolaczy do nas moj i onufrego kumpel, wiec nie ma obawy, i tak bedzie nas wiecej.

PS.Xiądz niezle mnie wkurzyl

PS2.Ale coz.

PS3.Nie bedzie mnie do soboty

PS4. Może do tej pory sie uspokoje.

PS5.Cardi: ja naprawed lubie pisac PeeSy!!!!

PS6.Ha, ha tak Cardi dobrze widzisz to sa cztery wykrzykniki a nie trzy.

PS7PeeSt od 5-7 mozesz spokojnie wykasowac

PS8 Naprawdę mogę? Dziekuję... :lol: Ale uwaga, bo przypadkiem może mi się cały post wykasować! :P

Cardi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
przeciez teraz na trzy akcje ktore robia nasze postacie dwie opisujesz ty, (teraz nie mamy wyboru tylko gapic sie na jaja krasnala

Kurczę, poki co czekam na ruch Cardiego i jego niewyraźnego, bo mam małe pole manewru dopoki się nie spotkacie. potem dopiero będę mógł zacząć swój wątek i tym samym rozwinąć skrzydła. Jak więc widzicie, zostały małe pozostałości po MG-owaniu Cardiego które ja muszę rozwikłać :)

Nie podobaja Ci się jaja krasnoluda? Zresztą ty się w nie nie lampisz, tylko Glazarus i kłopotek :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yelonek, mam kilka uwag:

1. Xan to ja, a postać w sesji to Xanthos.

2. W odpowiednim momencie przedstaw swoją postać w sesji, nie tu.

3. Staraj się nie pisać "postać w czarnym płaszczu", bo ja też noszę czarny płaszcz... I chyba nie tylko ja...

4. Witaj w drużynie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za wszelkie błedy, zwłaszcza z tobą Xan (dobra, zapamiętam -Xanathos). Po drugie płaszcz mam czarny od brudu. Po trzecie kazano mi się przedstawić i tu, i i tu. Po czwarte: ja też wszystkich witam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Sorki za wszelkie błedy, zwłaszcza z tobą Xan (dobra, zapamiętam -Xanathos). Po drugie płaszcz mam czarny od brudu. Po trzecie kazano mi się przedstawić i tu, i i tu. Po czwarte: ja też wszystkich witam...

Ano witam. Świerze mięso zawsze tu się przyda :) . w szczególności, że od czasu dojścia Onufrego (a bylo to dość dawno) nikogo nowego tu nie było.

Feanor - nie ma sprawy, jeśli chcesz poprowadzę twojego pluszaka jeszcze dłużej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No 666 nie wiem czy zauwazyles ale od czesu przylaczenia sie onufrego doszlo do nas kilka osob. Chcby TY.

No ale kazdy moze nie zauwazyc krasnala.

Nie ja nie mam nic do krasnoludow, uwazam ze sa o niebo lepsze do elfow, ale nie zgadzam sie ze sa wszechstronne, ludzie sa wszechstronni a krasnale raczej nie bardzo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

HA!!! A nie mowilem ze najlepiej bedzie jak zaczniemy od problemu z handlem :twisted: Ale w sumie szkoda, bo to nam okrutnie skróciło przygodę... ale co tam :wink: Radyan mam nadzieje ze postac odeszla, ale ty bedziesz eMGjeować nadal???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jasne, że MGować będę nadal.

Przygoda i tak byłaby skrócona, bo założenie było takie, że którkolwiek przygodę byście wybrali to po rozwiązaniu sprawy dwie pozostałe i tak by się same rozwiązały. Służyło to temu, że teraz wiem, jakie przygody preferujecie.

Chyba muszę iśc do okulisty, bo w Twoim poście zauważyłem nie eMGjeować, ale eMGejować. Skąd ja mam takie skojarzenia?? :oops: :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
No 666 nie wiem czy zauwazyles ale od czesu przylaczenia sie onufrego doszlo do nas kilka osob. Chcby TY.

No ale kazdy moze nie zauwazyc krasnala.

Nie ja nie mam nic do krasnoludow, uwazam ze sa o niebo lepsze do elfow, ale nie zgadzam sie ze sa wszechstronne, ludzie sa wszechstronni a krasnale raczej nie bardzo.

Nie chodziło mi tylko o NS, ale ogólnie o nasze mega hiper super kuper zakręcone kółko RPG, a z tego co pamiętam, to jestem nieco dłużej na nim od Onufrusia :) . Ale jak wolisz - może być i odemnie, mi tam nie zależy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hu hu... chlopaki, widze ze niezle namieszaliscie w czasie gdy mnie nie ma (i calkiem niezle sobie radzicie, nie powiem. A ilu nowych!). Nie wiem ile czasu mi zejdzie przeczytanie tego wszystkiego, jak przyjade do domu! A tu jeszcze widze jakies koszary i poligony... no no... calkiem niezle =D> . Az zaluje, ze nie moge tu z wami byc :cry: . Ale coz, zycie, zycie jest nowela (musialem cos dodac od siebie, po prostu wiecie, no nie? :wink: ).

PS. Sorry za brak polskich znakow, ale pisze z jakiejs kawiarenki i cos tu jest z nimi pokopane (docencie moje poswiecenie - wyrwalem sie z wykladu, zeby tu trafic, bo "do 10-tej internet za darmo").

W kazdym razie - na razie! Konkretniej - do weekendu (bo wybieram sie wtedy na chate).

PS2. I widze, ze chyba nowego MG macie (i to jakiego groznego! Prosro z piekla :wink: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glosujcie na 10ty TOP WSZECH CZASOW na http://www.radio.com.pl/trojka/top/default.asp !!!

Widzę, ze nie tylko ja slucham Trójki... Pozdrawiam, Brethil!! :).

Radyan - mail z kartą postaci otrzymasz od Kuby już dziś - powiem ci, że postać, wymyślona przy mej pomocy, jest baardzo ciekawa :). Jeśli Kuba bedzie dobrze to odgrywal, to będzie świetnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...