Skocz do zawartości

Dyskusje o NS


Qbuś

Polecane posty

Xądz tak czy inaczej moiemu Artoriusowi (on jest wyzszy do przecietnego człowieka) byś za chiny nie przystrzygł włosów.(no chyba że byś przyczepił topór do kopii, ale to byłoby trudne)

A co do postu onufrego to też prawda ale on tak zawsze więc wszyscy się przyzwyczaili.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
nie ma panów świata, co najwyżej władcy regionów (np. Artorius w Arabii).

zgadzam się więc nie mamy co się kłucic krasnoludzie, ty jesteś od rządzenia pod ziemią, a ja mogę rządzić tam gdzie się tylko zagnierzdze :D:D

Jak piszę, że wyprowadzam wszystkich z tawerny, to dlaczego ty piszesz, że to TY wyprowadzasz wszystkich z tawerny! Pozatym zauważ, że Wy śpicie, a tylko JA nie!

Jak popatrzysz na date to zobaczysz że twój post doszedł o 1min wcześniej, ja wtym czasie kończyłęm pisac posta więc niewiedziałem że coś napisałeś.

PS.Jak to jest możliwe by krasnal uniusł OGRA. :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Jak to jest możliwe by krasnal uniusł OGRA.

A czy ja Cię niosłem? ja Cię ciągnołem, kopałem, turlałem, ale nie NIOSŁEM.

Jak popatrzysz na date to zobaczysz że twój post doszedł o 1min wcześniej, ja wtym czasie kończyłęm pisac posta więc niewiedziałem że coś napisałeś.

Niemniej jednak jakbyś dokładnie przeczytał posta Crdiego to byś wiedział, że nie śpisz ale zostałeś uśpiony i nie możesz się tak po prostu obudzić. A nawet jeśli to nie po kilku minutach od zarzucenia na Ciebie czaru!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemniej jednak jakbyś dokładnie przeczytał posta Crdiego to byś wiedział, że nie śpisz ale zostałeś uśpiony i nie możesz się tak po prostu obudzić. A nawet jeśli to nie po kilku minutach od zarzucenia na Ciebie czaru!

Niewyraźny podpalił firanki, a ogień z firanek napewno nie przeskoczył tak szybko na całą tawernę musiało to trwać co najmniej 15min a pozatym w tej grze na której opieram moją magie to po uśpieniu przeciwnika on nic nie robił (true) ale jak np.: coś go zaatakowało, albo jak powtórnie rzucisz inny czar na przeciwnika to on się budził. Więc jak mi coś tyłeczek podgrzewało to dlaczego miałbym się nie obudzić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

Wyście spali w samym środku tawerny, a firanki paliły się dość daleko. Pozatym jeśli tobie podjarało tyłeczek to innym też, daletago powinni także się pobudzić. I dzięki temu wyjść sami, a nie być wyciągani przez Ciebie.

Cardi - wiem, że moim nowym postem posunąłem fabułę samemu do przodu, ale nie mogłem się pochamować. Przeczytaj sobie go słuchając kawałka Cradle of Filth: Cruelty Brought Three Orchids to będziesz wiedział, co czułem pisząc tego posta (na NS) :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Widzę, że mimo upływu czasu w mojej druzynie nic sie nie dzieje. Wnioskuje dlatego o zrobienie czegoś w tej sprawie. Moje propozycje: albo ktos z grupy Cardiego się do nas teleportuje lub jakoś inaczej przyniesie, albo niech grupy się połączą. Coś zrobić trzeba, bo choć chcę pisać, to nie mogę, bo nie mam komu odpisywać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
OK. Widzę, że mimo upływu czasu w mojej druzynie nic sie nie dzieje. Wnioskuje dlatego o zrobienie czegoś w tej sprawie. Moje propozycje: albo ktos z grupy Cardiego się do nas teleportuje lub jakoś inaczej przyniesie, albo niech grupy się połączą. Coś zrobić trzeba, bo choć chcę pisać, to nie mogę, bo nie mam komu odpisywać.

Ja bym proponował połączenie teamów, wyrzucenie osób niepiszących (szkoda czekać na ich posty) i MG-owanie tego dużego teamu przez Ciebie i Cardiego. Oprócz tego przerobienie nieco regulaminu 2 postów na 3-4 dziennie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger
Sięga poddanym tylko do pasa (...)

No niew wiem. Jak dla mnie to krasnoludy sięgają przeciętnemu człowiekowi do klatki piersiowej i tak też jest.

Z jakich źródeł skorzystałeś by się o tym dowiedzieć? Krasnoludy w większości światów fantasy sięgają ludziom do pempka lub do pasa. Poza tym, co ma tu wzrost do rzeczy?! Krasnoludy pod wszystkimi względami są lepsze od ludzi. Wszystko oczywiscie zalezy od autora swiata fantasy, ale w wiekszosci najbardziej znanych swiatow znajja sie na alchemii, magii i wykuwaniu runow, ogolnie na magii, wojaczce, gornictwie... bardzo wszechstronne, ogolnie rzecz biorac. Do tego dodac honor, nie niszczenie środowiska naturalnego (w końcu żyją w królestwach pod ziemią i w środku gór) Yager, co ty masz do krasnali?!??! Wcale bym sie nie zdziwil na widok krasnoluda zasiadajacego na tronie. Sedziwy z dluga brodą, znudzony siedziacy na tronie, teskniacy za awanturniczym zyciem, a kolo tronu olbrzymi topor dwureczny i lśniąca, pokryta runami zbroja...

A co do NS- moze wreszcie polaczenie druzyn? Bo wykonanie calej przygody samemu (no, i z Xanem) jest nieco... hm :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

Skąd korzystałem? A chociażby z Tolkienowskiego Władcy pierścionków. Gimli (tak on się chyba nazywał) sięgał Legolasowi troszkę mniej niż do klatki. Pozatym krasnoludy są o wiele silniejsze od ludzi.

Xądz tak czy inaczej moiemu Artoriusowi (on jest wyzszy do przecietnego człowieka) byś za chiny nie przystrzygł włosów.(no chyba że byś przyczepił topór do kopii, ale to byłoby trudne)

1. Zawsze można podskoczyć.

2. Wyprowadzając atak mógłbym stać na górce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym krasie są małe, wredne, upierdliwe, aroganckie, zabobonne, leniwe i przede wszystkim na ogół pijane :twisted: Równowaga przede wszystkim. :wink:

Co do połączenia drużyn- chyba będzie trzeba tak zrobić, bo inaczej tego nie widzę. Jest tylko jeden problem: dwóch MG prowadzących jedną sesję to o 50% za dużo.

Nie wiem jak myśli Radyan, ale moja propozycja jest taka, by ktoś z postaci prowadzących spróbował swoich sił jako MG.

Aha, 666 - im potężniejszą postać sobie sam dorobisz, tym bardziej pechowa ona będzie, więc uważaj :wink: I nie ma mowy o zwiększeniu liczby postów ponad dwa. Ta zasada jest od początku istnienia NS i się sprawdziła. Bądźmy szczerzy - gdyby zwiększyć ilośc postów, to NS by się znudziło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Ooo, propozycja eMGieowania... cóż, mógłbym spróbować. Gorzej tylko że jetem jako-taki w robieniu opisów, ale w wymyślaniu przygód to nie za bardzo :( Cos tam jednak zawse sie uwije :wink: Ale przez mojom "nieprzestrzegalnosc" regulaminu cardi chyba sie nie zgodzi :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Ooo, propozycja eMGieowania... cóż, mógłbym spróbować. Gorzej tylko że jetem jako-taki w robieniu opisów, ale w wymyślaniu przygód to nie za bardzo :( Cos tam jednak zawse sie uwije :wink: Ale przez mojom "nieprzestrzegalnosc" regulaminu cardi chyba sie nie zgodzi :wink:

W sumie ja też mógłbym spróbować poMG-ować. Tak szczerze powiedziawszy to nawet wolę MG-ować niż grać, choć i to drugie lubię porobić. W sumie o moje MG-owanie nie będę się wypowiadał, niech się na ten temat wypowie mój gracz - Stranger :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
niewiem czy dobry był pomysł z połonczeneim obu drużyn-

1.Będzie zbyt wielki tłok.

2.Bardzo skomplikuje to gre.

Ale w jaki sposób skomplikuje to grę? w teamie Radyana piszą 2 osoby i nic więcej. Pozatym, gdyby było tak jak mówię, tzn. gra MG-owana byłaby przez dwie osoby, to szłoby to jeszcze sprawniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dojdzie do złączenia drużyn, to mam pomysł jak to zrobić: Ktoś w NS wspomniał o możliwości teleportowania się do niewyźnego... Więc można przeyjąć, że niewyraźny przebywa w obozie!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha dwie, a to wtakim razie jeszcze przejdzie tyle osób.

PS.co do pomysłu z 3-4linkami to niedobry pomysł (no chyba że chcesz utrudnić prace MG)

PS1.jabyśmy się połaczyli to cardi i rydan mogli by na zmainę psac posty np: pon,środ,piąt,niedz-Cardi wto,czw,sob-rydan i wtaki sposób ułatwilibyscie sobie pracę 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekajcie, bo może nie będzie tak źle. Wolv mi wreszcie odpisał i powiedział, że coś napisze, poza tym werbuję kumpla ze szkoły, który jest na etapie tworzenia sobie postaci.

A co do podwójneo MGowania to nie ma sensu. Każdy ma inną wizję fabuły i tylko byśmy sobie z Cardim przeszkadzali. Ja chętnie przystanę na propozycję, aby którys z dotychczasowych graczy pomistrzował...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jednak uda się zatrzymać dwie drużyny. Radyan kaptuje nową załogę, a do mnie dzisiaj zgłosił się nowy chętny do gry. Oczywiście odesłałem go do ciebie, Rad. :wink:

Co do mojego MG-owania. Na razie nieco wyczerpałem limit pomysłów i potrzebuję małego reuploada. Najchętniej zagrałbym w tej chwili Niewyraźnym jako opozycja dla drużyny.

No cóż, jeżeli 666 uważa, że sprawdziłby się w tej roli, to nie widzę przeszkód, by spróbował. Stranger: Nie martw się, nie chowam urazy. Jakby co, jesteś drugi w kolejce.

O, albo wymyśliłem^_^: Przez ten tydzień sesję prowadzić będzie 666, a potem zmieni go Stranger. Za 14 dni zrobimy głosowanie, kto dalej poprowadzi NS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za skrót wydarzeń. Całkiem fajnie się to czytało ;-).

Niestety nie mam pewności, czy na coś się to zda :-(. Mając przed sobą perspektywę prowadzenia Kampanii, zastanawiam się nad "ostatecznym" wyprowadzeniem Popielatego z NS :-(. Skoro teraz ledwie mi starcza czasu, żeby śledzić bieg wydarzeń, to na pewno później nie będzie lepiej :-(. Jeszcze nie podjąłem ostatecznej decyzji, ale to jest już na 90% przesądzone. A że Popielaty i tak rzadko interweniował, to chyba nie będzie go wam brakować...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, będzie będzie. Do dziś pamiętam tą dziurę w stringach, którą mi wypalił <chlip>. Albo niszczenie czrnych druidów przez przeniesienie się do innego wymiaru, co rozwaliło mi w proch cały scenariusz <chlip>. Mam nadzieję, że to jeszcze nie jest przesądzone, ale chyba rzeczywiście lepiej, jeżeli skupisz się Asthner na Kampanii. Jak się już zacznie, to będzie dla większości znacznie ważniejsze niż NS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Może jednak uda się zatrzymać dwie drużyny. Radyan kaptuje nową załogę, a do mnie dzisiaj zgłosił się nowy chętny do gry. Oczywiście odesłałem go do ciebie, Rad. :wink:

Co do mojego MG-owania. Na razie nieco wyczerpałem limit pomysłów i potrzebuję małego reuploada. Najchętniej zagrałbym w tej chwili Niewyraźnym jako opozycja dla drużyny.

No cóż, jeżeli 666 uważa, że sprawdziłby się w tej roli, to nie widzę przeszkód, by spróbował. Stranger: Nie martw się, nie chowam urazy. Jakby co, jesteś drugi w kolejce.

O, albo wymyśliłem^_^: Przez ten tydzień sesję prowadzić będzie 666, a potem zmieni go Stranger. Za 14 dni zrobimy głosowanie, kto dalej poprowadzi NS.

Ok. A ja mam nieco inną propozycję: Stranger może MG-ować swój składzik, a ja swój... co wy nato?

A tak wogule rozumiem, że mogę zachować swoją postać i nią kierować?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo ludu! Nowy jestem i chciałbym się do was przyłączyć. Podpatrzyłem co nieco jak gracie i zrobiłem własną postać. Jak pozwolicie, to może z wami zagram. Oto ona:

Imię: Yel'on'ek

Rasa: wampir

Wiek: diabli wiedzą

Opis: wysoki (187cm), chudawy, długie włosy czarne od brudu (choć naturalnie siwe), czarne szaty, długie i ostre kły, pazury podobnie (tylko trochę poobgryzane), oczy czarne.

Specjalne umiejętności:

Wyjmowana i rzucana szczęka (+20 do obrażeń :)), smrodliwy oddech (działa jak ogłuszenie), transformacja w mysz (w nietoperza nie potrafię), nie boję się słońca bo jestem wyższym wampirem (alpem)

Historia:

Podrzucony przez matkę do klasztoru, zostałem porwany przez wampirzą siostrę zakonną. Dzięki niej dołączyłem do grupy "Sysaczy". Od tamtej pory trzymałem się z nimi aż do niedawna. Znudziły mnie hulanki we krwi i próbuję wmieszać się między normalnych ludzi...

To by było na tyle. Co o mnie sądzicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Co sądze? Że ktoś tu za dużo się naczytał White Wolfa :P Mam nadzieje że Mjelonek pójdzie do moje... tfu, NASZEJ :) drużyny.

PS. Czy Radyan dalej prowdzi... naszą :P .... drużyne czy ten obowiązek przejął Ksiądz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądze? Że ktoś tu za dużo się naczytał White Wolfa :P Mam nadzieje że Mjelonek pójdzie do moje... tfu' date=' NASZEJ :) drużyny. quote']

Nie martw, się. Przydzielili mnie do was (tzn. do ciebie, Xana i jakiegoś gnoma). Aha, i nadstaw szyję za tego mjelona, bo spragniony jestem :)

BTW:White wolfa nieczytałem - wolę dragonlance(czytam od niedawna) lub wiedźmaka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...