Skocz do zawartości

Dyskusje o NS


Qbuś

Polecane posty

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość Ksiądz666
niziołku to muwie do konrada. a co do walki to chętnie stocze z tobą walke ale pod jednym warunkiem że bedziemy walczyc na powierzchni, wtedy to zobaczysz siłe wnerwionego OGRA i z przyjemnoscią zagram karzełkiem w basebool.

Hehe, a ja z chęcią przypale ci twoje jędrne pośladeczki, po czym obedre ze skóry, wyrwe serce i nogi, po czym każe Ci biegać.

Niziołku było do k0nrada? Może :) . Pamiętajcie: Czwarta faza maryśki zawze robi swoje.

Dlaczego by nie ns? Można by to jakoś z fabułą połączyć, np. w mieście ogłoszono konkurs na najsilniejszego wojownika i ten kto wygra dostanie kupe kasy (kupe - nie dosłownie!).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Popieram oniufrego. Każde 'fresh meat' jak to by powiedzial Butcher ma przejsc do naszej druzyny. A walki...? Hm, oczywiscie nnie na smierc i zycie... ale to niebyloby NS. Moze osobny watek?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można zrobic coś takiego: że w lesie jest arena walki w której raz na tydzień odbywają sie walki włascicielem areny jest potężny mag który wskrzesza przegranego na arenie a ten kto wygra całą walke ten zdobywa potęzny artefakt a ten kto zwycięży mneijsze walki ten wygrywa kase.

I to by tak wyglądało na poczatku są trzy pary z czego pzrechodzą do pół fiału 3 osoby więc można tak zrobić ze są losy i jedna osoba ałtomatycznie przechodzi do finału a te dwie walczą o finał. no chyba ze kardynał i radyan wejdą do gry wtedy to wszystko będzie ok. :D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można zrobic coś takiego: że w lesie jest arena walki w której raz na tydzień odbywają sie walki

Pomysł dobry tylko jak będziemy np. na bezludnej wyspie to co z walkami.

Chyba, że Ci chodziło już o nową sesje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedni topic już powstał - teraz tylko ustalimy terminarz rozgrywek i zaczynamy walki. Czuję, że teksty o Diablo w porównaniu z tym to będzie małe piwo... :twisted: Dlaczego nowy wątek - po NS mimo wszystko jest grą *fabularną*, a przyznacie, że w takiej młócce fabuły jest tyle, ile kot napłakał...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wrażeniem! Pisałem już parę moich uwag w "Propozycjach zmian na forum", ale nie doczekały sie nawet komentarza, nie mówiąc już o realizacji, a tu proszę! Zapodałem pomysł popołudniu, nastepnego dnia wchodzę na forum, a tu już wątek założony. To mi sie podoba! Brawo Cardinal!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thankie, thankie... 8) Chyba to moja broszka dbać, żeby forum się rozwijało, a każdy dobry pomysł jest wart rozwinięcia.

A co do propozycji nowych wątków na forum - akurat nie dziwię się, tam nikt nie zagląda, jak głosi moja teoria. I mam na nią coraz więcej dowodów :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to prosze sie wpisywać na poligon bo czekam na pierwszego ochotnika którego przerobie na parówki :lol: :lol:

Kardynale a czy na czas wolk na arenie moja posta może być, bez okularów neibyć ślepa i czy moze być inteligetan bo jeśli mam walczyc w okularach to ja przecie szans niemam bo karzdy napisze że sciąga mi okulary i nic niewidze a wtym czasie dostaje tysiące kopniaków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz moze soe dowiem cos o tej skrzyni, a jeczsze jedno:

onufry jesli twoj ogr wyglada tak jak na avar..avat...emblemacie to czy ludzie sie go nie boją. Według mnie powinni sie bac nawet zwyklego ogra a co dopiero takiego jak Glazurus

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok niech będzie mam bryle ale podczas walki niewolno ich sciągać niszczyć i cokolwiek poprostu maja być jak przyklejone :!: :!: :!: :!:

na to to już sie musisz zgodzić :x

i neirozumiem oco ci chodzi przecie mój OGR jest taki malutki i taki słaby że nawet muchy by nieskrzywdził :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cardi!!!! Po coś wskrzeszał niewyraźnego! Ja chcę go zabić! On na mnie nasłał niziołka z buzdyganem i wylał całą mineralną! Jakbym był graczem w Twojej drużynie, to bym go @#$@#$ i ^%$#^!. Wskazówka dla druzyny Cardiego: lejcie tego gościa co wylazł ze skrzynki, ale tak, żeby już więcej nie wstał!

Ufff, zdenerowałem się ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cardi mogłeś nazwać to "Arena Walk" lepiej to brzmi niż poligon a co do skrzyneczki to troche głupią rzecz wymyśliłęś :? ja myślałem że tam bedzie super odkurzacz parowy lub lampa świecąca przez 30lat a tu jakiś knypek ale niemartw sie ja znajde sposób na tego gostka :D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że moja prośba zostałą zignorowana... Napardę nikt nie mógłby mi choć odrobinę przybliżyć wydarzeń na NS?

Dobra... powiem od rozdzielenia, co działo się mniej, więcej (mogą być jakieś nieścisłości).

Rozdzielenie, drużyna Cardiego została przez ciebie teleportowana na wyspę (to zapewne pamiętasz), po czym dostali się do teatru Smitha, znaleźli skrzyneczkę (jak się póżniej okazało z niewyraźnym... ale pamiętam przecież, jak niewyraźny został zamknięty w słoju, wsadzonym o worka Feanora...), walczyli z klownem DODO, szli przez kanały, znaleźli się mieście i... Odkryli że w skrzynce siedzi niewyraźny (hehehe... mają trochę pecha: ja w walce z niewyraźnym byłbym bardzo pomocny [zdaje się że zadałem mu najwięcej obrażeń... ale nie zamierzam się więcej tym chalić]...).

Drużyna Radyana jechała przez pustynię, znalazła wioskę pod władaniem niejakiego Kari Maty i została porwana... Aktualnie próbujemy odzyzkać broń...

P.S. Onufry!!! Stosuj interpunkcję!!! Twoje posty czsem trudno przeczytać!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że moja prośba zastałą zignorowana...Narpawdę nikt nie mógłby mi choć odrobinkę przybliżyć wydarzeń na NS?

Od czasu gdzy przybyliśmy pod drzwi Dyra?? No to już się robi. Drzwi dyra otworzyły się i Dyro zaatakował nas owocami. Na moją szabelkę nabił owocka (chyba śliwkę), a ja zaatakowalem go tą szblą ze śliwką. Śliwka przyczepiła mu się do nosa.(Od tamtej pory nazywamy go klownem DODO). Po tym ataku klown uciekł do swego biura ale nie było tam łazienki więc wszyscy oprocz Artoriusa zrobili zasacke pprze drzwiami (kiedys musial wyjsc). Nagle z nikąd pojawiła się kareta-wychodek (czy cuś w tym stylu). DODO skorzystał z zamiesznia i uciekł do karetu, lecz upuścił naszą drogocenna skrzynke (razem z 30 takimi samymi). Skrzynki zaladowalismy do bezdennego worka i poszlismy za DODO. W kareci okazalo sie ze nie ma nigdzie DODOa a takze nie ma muszli klozetowaj, zamiast niej byla CZYSTA dziura. Wlażliśmy tam i po krotkim marszy spotkalismy Xiedza666 i rozwidlenie korytarza. 666 chcial isc na dol lecz Artorius juz pognal w gore razem z reszta druzyny. Potem znalezliscmy kratke, k0nrad powiedzial ze z pulapka i zaczol rozbrajac (siedzac na moim dywanie!!!)Jednak DODO odkrecil kran i nas zalalo. W ostatniej chwili otworzylismy kratke i znalezlismy sie w miscie. Kazdy poszedl do jakiegos sklemu lub dorwal sie do skrzynki (tak jak ja) W skrzynce uwieziony byl Niewyraźny. no to chyba tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cardi mogłeś nazwać to "Arena Walk" lepiej to brzmi niż poligon
Blee.. :P To brzmi patetycznie a ja nie lubię patosu :) Zresztąwkrótce zobaczycie, że to raczej prawdziwy poligon niż arena. To po prostu Konstrukt - Program Budowlany (tjaa, pomalowali dekoralem :D)
Cardi!!!! Po coś wskrzeszał niewyraźnego! Ja chcę go zabić! On na mnie nasłał niziołka z buzdyganem i wylał całą mineralną! Jakbym był graczem w Twojej drużynie, to bym go @#$@#$ i ^%$#^!. Wskazówka dla druzyny Cardiego: lejcie tego gościa co wylazł ze skrzynki, ale tak, żeby już więcej nie wstał!

Ufff, zdenerowałem się

Nie nerwowo... :twisted: Niewyraźny zdąży jeszcze drużynie takie farfocle powyczyniać, że będą żałowali, że chcieli wiedzieć co jest w skrzyneczce :twited: A on jeszcze nie wylazł, ale kto go wie :wink:
P.S. Onufry!!! Stosuj interpunkcję!!! Twoje posty czsem trudno przeczytać!!!
Ja też prosiłbym o to... Naprawdę nieraz trudno się połapać o co ci chodzi. Nie chciałem tu zgrywać wielkiego moderatora i kazać ci tego robić, ale okaż nam trochę litości i pisz staranniej, ok?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze wam nic jager nei napisał otym że zaczynam studiować odnowa interpunkcję :D postaram się teraz jak najmnei błedów robić 8)

PS. Ksiądzul czy ty niewiesz że ja jestem włądcą świata :) a tego goscia w skrzynecce to radził bym : zaczarować skrzynkę jakimś magicznym czarem związać ją łańcuchami wykopać dół 400m wrzucić ją na samo dno zalać żelazem i zakopać. i wtedy bez walki udowodniłbyś że jesteś panem świata ( :lol: )

PS1. i jeszcze jedno, koń by sie uśmaił pan świata który ledwo co siada na konia ( heheheh )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
widze ze wam nic jager nei napisał otym że zaczynam studiować odnowa interpunkcję :D postaram się teraz jak najmnei błedów robić 8)

PS. Ksiądzul czy ty niewiesz że ja jestem włądcą świata :) a tego goscia w skrzynecce to radził bym : zaczarować skrzynkę jakimś magicznym czarem związać ją łańcuchami wykopać dół 400m wrzucić ją na samo dno zalać żelazem i zakopać. i wtedy bez walki udowodniłbyś że jesteś panem świata ( :lol: )

PS1. i jeszcze jedno, koń by sie uśmaił pan świata który ledwo co siada na konia ( heheheh )

Widzisz, bo tchorz jesteś! JA tam uwielbiam honorową walkę nawet skazaną na moje niepowodzenie. A jak Ci coś nie pasi to możesz sobie dalej popijać tego grzańca a ja tym czasem załatwię tę moją sprawę honoru.

A widziałtyś kiedy ogra - pana świata? Jezu, przecie taka głupia rasa dosiadając tronu z ziemi by pobojowisko zrobiła.

P.S. Koń to by się uśmiał, widząc ogra w różowych binoklach zbierającego roślinki w środku miasta :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, ha. Onufry teaz mnie zagiołeś. Pół ogr pół diabeł w biniklach wygląda potężnie?? Chyba komicznie. Zresztą krasnal wygląd potęrznie tylko z daleka. Jak sie zobaczy że sięga poddanym tylko do pasa tez sie staje komiczny. Każdy wie że nie ma panów świata, co najwyżej władcy regionów (np. Artorius w Arabii). A co do Niewyrażnego to proponuje załatwić go starą sztuczką którą już ktoś wymyślił.(tylko nie pamiętam czy zadziałała) Szczegóły w NS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

Kruszak, onufry piszesz posty na NS bez sensu!

Jak piszę, że wyprowadzam wszystkich z tawerny, to dlaczego ty piszesz, że to TY wyprowadzasz wszystkich z tawerny! Pozatym zauważ, że Wy śpicie, a tylko JA nie!

Zresztą krasnal wygląda potężnie tylko z daleka(...).

Faktycznie, krasnal z tylko z daleka potęznie wygląda, ale krasnolud nie :) . Niechciałbyś chyba, żeby zgolił Ci włoski razem z głową swoim dwuręcznym toporem :lol: .

Sięga poddanym tylko do pasa (...)

No niew wiem. Jak dla mnie to krasnoludy sięgają przeciętnemu człowiekowi do klatki piersiowej i tak też jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...