Skocz do zawartości

Dyskusje o NS


Qbuś

Polecane posty

Gość Ksiądz666
Ksiąd666 - niezupełnie - skoro Cardi dal nam wybór, to znaczy, ze jest to inna droga w górę. A poza tym niezależnie od tego, gdzie pójdziemy, i tak nam się uda ;). Przeca MG wymyśla fabułę na bieżąco.

No tak, ale zauważ że mi robisz konkurencję :) . I nie myśl sobie, że tylko dlatego pójdę z tobą do góry bo ty tak chcesz - ja tam idę w dół, nawet gdybym czekała na mnie tam śmierć. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

No widze że mamy tu buntownika... Trzeba to zdusić w zarodku. Jesteś już drugim który mi sie przeciwstawia. Reszta druzyny (oprocz ciebie i Glazurusa) jest juz odpowiednio ułożona.. :twisted: Trza się wziąć do roboty... :twisted: (oczywiscie to byl joke!!)

PS. Chciałem popchnąć akcję do przodu i zadziałałem pod wpływem impulsu.

PS2. Ale uważam że zejście na dół byłoby bez sensu.

PS3. Xiądz jak chcesz iśc na dół to idż, dziwne te krasnoludy ledwo się pojawią to już nie żyją :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaaaaaaak! Binokle mądrości to potężny artefakt, czyniący nawet największego tłuka mędrcem pokroju Konfucjusza.... Zastanów się dobrze, drogi onufry...
Zgadza się... Ogry-geniusze nie są spotykani na każdym rogu. Albo jesteś mądry i masz binokle albo odwrotnie :twisted: Pomyśl zręsztą jak to rewelacyjnie wygląda!
Ksiąd666 - niezupełnie - skoro Cardi dal nam wybór, to znaczy, ze jest to inna droga w górę. A poza tym niezależnie od tego, gdzie pójdziemy, i tak nam się uda . Przeca MG wymyśla fabułę na bieżąco
Za takie wyrachowanie zacznę wymyślać fabułę na miesiąc do przodu, a za każde wyjście za mój pomysł karane będzie śmiercią przez załaskotanie! :twisted: A tak serio, cokolwiek zrobicie będzie dobrze, ale uwaga - NS to NS i nie oczekujcie, że będą was spotykać także nieprzyjemne niespodzianki...

A teraz idę napisać coś do NS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Grrr, jest tak jak tydzien temu... drużyna Cardiego hula w najlepsze a nasza sobie śpi :evil: Chociaz moze to wina faktu, ze nasza druzyna nie ejst zbyt wielka... Gimluś, Xan, ja Calgon... i to chyba wszyscy?! Nie ma co, w drugim teamie jest tłok jak diabli... grrr, żadam Auto-team-balance!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki onufry i Yager - musiałem z przyczyn wyższych wyciąć dwa wasze posty - mam nadzieję, że się nie pogniewacie. Wyjaśnienia w NS.

Tak poza tym, to faktycznie coś u Radyana pusto... Rad, pisałeś do Wolviego? Napisał do ciebie ten fać, o którym mówiłem? Jeżeli mimo wszystko wciąż będzie mało ludzi, to może odstąpię ci kogoś z własnego teamu... Taki shuffle by the xp. :wink: (pff, ech to ET :P )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

holera.kardynale takeigo pięknego posta mi znieszczyłes :( no cuz napisze drugiego ALE podobnego itak tylko 2 osoby widziały go ja i ty :D

Prosiłem, żeby nie używać wyrażeń uznawanych powszechnie za wulgarne, ale chyba nie do wszystkich dotarło, więc powtarzam: niech tu nikt nie próbuje cholerować, fakać czy shitować, bo będzie źle - na pocżatek cały post leci do kosza, bez względu na to co się w nim znajduje.

Cardi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem do Wolva, ale nie odpowiada. Może zły numer gg wpisałem, spróbuję jeszcze raz. A ten gościu się nie odezwał. Tremę ma czy co?

Faktem jest, że u mnie pisze tylko Stranger i Xan, bo Carghula nie liczę, jako że to ja nim kieruję. Może nie podoba wam się sposób prowadzenia? Jeśli tak to iszcie, wszelkie uwagi mile widziane!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Tak czy siak, skoro zrobiłeś to gdy woda opadła, to nie mogłeś....
Konrad ale ja nienapisałem że zrobięłm to keidy woda opadła :D wtedy keidy wszystkich przywarło do krat to Glazurus oddalił głowe i uderzył głową w kraty, a siła napierającej wody zwiększyła siłe uderzenia głowy glazurusa i dlatego zrobił wneij otwór. 8)8)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
wole zostac w waszej drużynie, pozatym niechce sie rozstawac z kłopotem biedny nizioł sie zapłącze na smierć jak odejde z drużyny :D:D

hmm, tylko tak się składa że ten "biedny, mały nizołek" mógłby spalić twojego wielkiego ogra w różowych binoklach z motylkiem po prawej stronie w drubny pył. Moja moc jest nieograniczona, HAHAHAHA!!!! alangaard cię zniszczy, jeśli będziesz się sprzeciwiał, buntowniku :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam małą propozycje niech obie drużyny sie złączą a rydan z cardinalem będą sie nawzajem zmieniać w wymyślaniu chistori a na dzień niewolno więcej razy sie wpisać niż 2 (oczywiscie mg moze więcej razy niz 2) bo potym co widze na forum to 2najwięcej a 3 w ostatecznosci a teraz 2maxymalnie i ani 1 wiecej. noi co wypowiecie o moim pomyśle??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę małą wewnętrzną wojnę. Dlatego naszedł mnie taki pomysł, może chory, ale to nic. Kiedy skończy się quest może zrobić z NS taki mały ring. Tzn. wychodzą dwie postacie i się tłuką ze sobą, kto wygrywa przechodzi dalej. Nie chodzi mi tu o takie fizyczne walki (choć to też) ale raczej sposobem np. "naciągam mu majtki na głowę" czy coś takiego, a MG wybrany razem przez walczących oceniałby skuteczność (im bardziej zwariowany pomysł, tym lepiej). Co wy na to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cardi:

No za Chiny nie moge wykminić jakiego posta mi skasowałeś?? Wydawało mi się że ten o skrzynkach byl ostatni...

Co do ostatnich zdarzeń to lepsza wydaje mi sie wersja k0nrada

k0nrad: czy ty zawsze musisz mi brac ten dywan, to jest juz denerwujace

PS.Cardi te teksty o skrzynce są wnerwiające. Powidział byś w końcy co dostaliśmy.

PS.Radyan ty to masz pomysły. No ale cos w tym jednak jest

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Widzę małą wewnętrzną wojnę. Dlatego naszedł mnie taki pomysł, może chory, ale to nic. Kiedy skończy się quest może zrobić z NS taki mały ring. Tzn. wychodzą dwie postacie i się tłuką ze sobą, kto wygrywa przechodzi dalej. Nie chodzi mi tu o takie fizyczne walki (choć to też) ale raczej sposobem np. "naciągam mu majtki na głowę" czy coś takiego, a MG wybrany razem przez walczących oceniałby skuteczność (im bardziej zwariowany pomysł, tym lepiej). Co wy na to?

Ja jestem jak najbardziej za. hehe, dzięki temu wszelakie resztki powagi NS zostaną puszczone w niepamięć :) . Rozumiem, że po jakimś czasie NS wróci do normy? Aha. I jeszcze jedno. poprosiłbym w takim razie o walkę z Onufrym...hihi, ja mu dam niziołka... :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba to wszystko uporządkować: Walki będą, proszę bardzo. Każdy będzie mógł zmierzyć się z każdym. Myślę, że nawet ja i Radyan wprowadzimy swoje postaci, choć oczywiście nie będziemy sobie nawzajem sędziować. A kiedy będzie walkka GhostvsCarghul, to wy będziecie rozstrzygać, kto wygrał :wink:

PS.Cardi te teksty o skrzynce są wnerwiające. Powidział byś w końcy co dostaliśmy.
PS:kardynale co jest w tej skrzynce!!!
Hehehe, przecież jak wam powiem, to zawartość nie będzie już niezwykła. ;) Ale dałem wam klucz do rozwiązania tej zagadki: niech wasze postacie porozmawiają o tym, co jest w skrzynce (jeżeli tylko uda im się powstrzymać zachwyty) :lol:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...