Skocz do zawartości

Dyskusje o NS


Qbuś

Polecane posty

K0nrad podszedł do sprawy zawodowo... W małym cielęciu wielki duch :twisted: (czy jakoś tak... :wink: )

A co do mojego eMgieowania - heh, cieszę się, że się cieszysz 8) Tu każdy ma coś do zaoferowania - na tym forum nie ma przypadkowych ludzi.

Note: Jutro mnie może nie być cały dzień. Basen+uczenie się+bar, więc zapewne liczba moich postów w NS będzie się równać pierwiastkowi sześciennemu z 27 minus pasztet razy płyta chodnikowa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Cardi:

jak tak dalej pojdzie to mi sie mozg przegrzeje

mam juz pomysla ja wybrnac z sytuacji ale 2 posty dzinnie rzecz swieta

PS.Wczoraj napisalem 3 i jakos nie zostalem o......strzerzony

Hmm, właściwie to rzeczywiście napisałeś wczoraj o jednego za dużo... Ale z powodu podzielności wątków takie rzeczy przejdą - ja i Radyan wyrabiamy tylko 50% normy :wink:

Cardi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh - dzięki wielkie za pochwały :).A, Cardi - "w małym cielęciu" - to jeno Kłopot jest niski - ja prywatnie mam 180cm z górką :P . a poza tym - co takiego niesamowitego, cudownego i wspaniałego mam w tej skrzyneczce?? ;) I co dają mi buty ze skóry maumbanakina i ile zaklęć "pyk-i-znikł" mogę rzucić przy użyciu naszyjnika?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam... Długo się nie odzywałem i w zasanie odzywam się z 3 powodów:)

1) To ciesze się że tak ładnie rozwija się NS i gratuluję pomysłowości i poczucia humoru!!

2) Musze napisać jakiegoś posta bo wkońcu mi konto usuną :D

3) Pragnę zaspamować: www.faerun.prv.pl - wejdźcie i zalogujcie się. Więcej info w podpisie mym... :twisted:

Mam nadzieje że nie zostanie ten post usunienty kochanie moderatorzy :oops:

Pozdrawiam Was wszystkich i zapraszam do siebie!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe

a tak bardzo nazekaliście ze w druzynie Radyana nic sie nie dzieje. No i macie teraz Radyan ma pewnie duzo wolnego i wszystko ok a u nas Cardi ani slowa nie napisze :evil:

Cardi:

z niecierpliwoscia czekamy na info o skrzynce i jak szybko sie nie odezwiesz to.... to... BEDE CI PRZEKRECAL KSYWKE!!!!!!!!!!

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak bardzo nazekaliście ze w druzynie Radyana nic sie nie dzieje. No i macie teraz Radyan ma pewnie duzo wolnego i wszystko ok a u nas Cardi ani slowa nie napisze
No cóż, czasem ma się czas, czasem nie... :D W każdym razie staram się, by były przynajmniej 2 posty/dzień, ale jak widzicie regularnie w naszej drużynie piszesz tylko ty i K0nrad, a Feo półregularnie...
(..)BEDE CI PRZEKRECAL KSYWKE!
Nie masz szans ze mną... Jestem weteranem wojen ksywkowych z Feanorem! :twisted: W końcu zostałem Cardiologiem, Cucumberem i jeszcze cośtam, a on Fearmanem i Fąflakoidem... Nie próbuj nawet zaczynać :twisted: Bo możesz dostać w NS śliwką :D
z niecierpliwoscia czekamy na info o skrzynce|. a poza tym - co takiego niesamowitego, cudownego i wspaniałego mam w tej skrzyneczce??
Hehehe, wiedziałem, że to dobry pomysł z tą skrzyneczką... Swoją drogą nie mój :cry: Zapytajcie Feo skąd pochodzi, będzie wiedział. A w skrzyneczce co jest mogę powiedzieć tylko w jeden sposób - spróbujcie swoimi postaciami na NS pogadać o tym, co jest w środku ^_^ (Ale to po załatwieniu Dyrka)
3) Pragnę zaspamować: www.faerun.prv.pl - wejdźcie i zalogujcie się. Więcej info w podpisie mym...

Mam nadzieje że nie zostanie ten post usunienty kochanie moderatorzy

Pozdrawiam Was wszystkich i zapraszam do siebie!!

Posta nie usunę, ale raczej też się nie zapiszę - ledwie mam czas na to forum. Jednak wszystkim innym mogę polecić to forum - byłem, widziałem - forum jest bardzo podobne do tego i dopiero się rozkręca, a eteaty modków są wolne :twisted:
I co dają mi buty ze skóry maumbanakina i ile zaklęć "pyk-i-znikł" mogę rzucić przy użyciu naszyjnika?
Możesz chodzić niepostrzeżenia (*ani mru-mru*), a zaklęcia skończą się (jak zwykle) w chwili, gdy będą najbardziej potrzebne... :roll:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Cardi namieszałeś nam tutaj. Nawet szantaż k0nrada nie zadziałał.

A co do NS to czy drektor jest sługą Agenta Smitha, a jesli tak to czemu na dzwiach napisane jest ze to ostatni boss?? A jeśli agent to dyro to czemu rzyca owocami??????

PS. Nie wiem jak to onufry zrobił ale znowu mu sie cos spalilo w kompie ale do srody powinien sobie poradzić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cardi mogles cos bardzie rozwinac ta sytuacje no ale coz. Jak juz ktos na tym forum powiedzial "Jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma" :D

Biore sie do roboty i pisze do NS

Ps. Właśnie sobie przypomniałem ze moja postac miala cos przyniesc do miasta pewnemu magowi. Ale jak ja to zrobie jesli nie bede przy zabiciu Gaara?????? Może dac sobie spokoj i olac maga (pytanie do owczesnego MG Radyana)

PS2. Qrde co jest z tym forum albo nie dziala albo sie nie chcom wysylac posty i pisze Invaild Session czy cus

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! Radyan wyjechał i nie będzie go przez dwa dni. Jego sesja do odwołania jest zamknięta (czyli będzie do piątku), ponieważ nie chcę mu z buciorami wchodzić w scenariusz - poza tym krótka przerwa może być wskazana.

Cardi mogles cos bardzie rozwinac ta sytuacje no ale coz. Jak juz ktos na tym forum powiedzial "Jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma"
O co konkretnie chodzi? O skrzyneczkę? Z nią temat dopiero się zaczął, a będzie kupa śmiechu, z przewagą naprzemian jednego i drugiego. :D
Nawet szantaż k0nrada nie zadziałał.
Bo na mnie szantaże nie działają. Ale przekupstwo to co innego... :twisted:
A co do NS to czy drektor jest sługą Agenta Smitha, a jesli tak to czemu na dzwiach napisane jest ze to ostatni boss?? A jeśli agent to dyro to czemu rzyca owocami??????
Naprawdę wierzysz, że tu fakty sięze sobą zgadzają... A Dyro to nie agent - ten ma przynajmniej tyle klasy, by nie przebierać się z klauna DODO! ^_^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No juz myslalem ze Cardiego gdzies wcielo i bylem ciekaw jak dlugo bede pisal sam do siebie. Co do zlych faktow to:

-jam jest upirdliwy człek, tak jak Xan (Hi Xan!!)

-a co do klauna DODO to sadze ze naleśniki z różowymi kaloszami są bardzo dobre ale tylko z sosem pieczarkowym (uwielbiam ten text, tylko dlaczego????? :-k )

Aha i jeszcze jedno pytanko:

ile jeszcze bedzie tych "oststnich bossow" co??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wcinają tylko dwa miejsca: Szkoła (na śniadanie i obiad) i bar (na kolację). Poza tym żyję :D

-a co do klauna DODO to sadze ze naleśniki z różowymi kaloszami są bardzo dobre ale tylko z sosem pieczarkowym (uwielbiam ten text, tylko dlaczego????? )
Pewnie dlatego, że jest dobry 8)
ile jeszcze bedzie tych "oststnich bossow" co??
Jakby ci to odpowiedzieć dyplomatycznie... Każdy przeciwnik chce być ostatnim bossem, ale tylko niektórzy mogą się do nich zaliczać. A klaun DODO już na pewno nie, zwłaszcza ze śliwką zamiast nosa :wink:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cardi!!!!!!!!!!!

nie no ja cie chyba odstrzele, byles na forum i nie napisales co z klaunem, to jest skandal zeby 2 (slownie: dwa) dni czekac na odpowiedz co sie stalo. Oby mi to bylo ostatni raz alb polacze sily z k0nradem!!!!!!!

PS. k0nrad mowiles ze miales pomysl na dyra ale chuba nic z tego nie wyszao, co??

PS2. jutro bedzie wielkie back to game w wykonaniu onufrego wiec wszystkie klauny niech sie trzega, brylasty ogr nadchodzi

PS3 czy wy terz zauwazyliscie ze kazdy inaczej mowi na postac onufrego jedni ork inni ogr a jeszcze inni [beeep] [hehe to zrozumie tylko onufry(Hi! onufry)] :twisted: :lol: :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] a jeszcze inni pupcia [hehe to zrozumie tylko onufry(Hi! onufry)] :twisted: :lol: :D

Eno co to ma byc!!!!!!! to mi zmienia calkiem sens zdania . Ja napisałem d*** a nie jakas pupcia. co to ma byc!!!!!!! :evil: :x

ja protestuje!!!!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jestem już, tzn. wróciłem i NS w wykonaniu grupy Carghula wraca do życia. Jednak zauważyłem, że przez moją nieobecność nie przybył ani jeden post i nawet nie mam na co odpowiadać, więc do roboty ludziska!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mnie już wqrzyliście maksymalnie swoją ignorancją... Musimy sobie wyjaśnić parę spraw:

1. Na forum wchodzę najwyżęj 2 razy dziennie.

2. Przez ostatni tydzień forum chodzi średnio po 2/h na dobę!!! Kufa, nieźle mnie zdenerwowaliście!! :x Czego wy chcecie, do jasnej ciasnej! Nie do mnie pisać, tylko bluzgać do SMG czemu forum nie działa!

Tak się wściekłem, że nie mam ochoty już dziś pisać. Może jutro rano coś ujrzycie, ale też niepewne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Przez ostatni tydzień forum chodzi średnio po 2/h na dobę!!! Kufa, nieźle mnie zdenerwowaliście!! Czego wy chcecie, do jasnej ciasnej! Nie do mnie pisać, tylko bluzgać do SMG czemu forum nie działa!

No właśnie... baardzo cienko to forum działa :(, ale ja znam takie co się wogóle nie wyłącza i działa ciągle :D sasasa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wszyscy widzice mam nowego avat...avart...obrazka :D i jalby odjąc od tej postaci siwą brodę to byłby Artorius jak malowany.

yager za tą pupcie to cie sie oberwie

no typowy ogr, nic tylko by szystko siłą robił, załuż okulary i zierz się ze mną intelekutualnie :twisted:

PS.the Stranger zapoznał się z regulaminem a ty juz mamy nowego delikwenta.xes1987 beware!!!!!!! :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Kto wpadł na genialny pomysł OGRA w okularach (mój ogr jest inteligentny ale nei potrzebuje okularów)
Pytasz się a wiesz... Wasz ulbuiony MG^_^ ustalił, że twoja inteligencja bierze się z magicznych binokli, które nosisz... Nie chcesz chyba powiedzieć, że przebiłeś setki tysięcy lat ewolucji? :wink:
No właśnie... baardzo cienko to forum działa , ale ja znam takie co się wogóle nie wyłącza i działa ciągle sasasa
Sasasa... To te sasteki w redakcji wyłączają serwer żeby sobie popykać w sieci w Jedi Academy albo ET.
PS.the Stranger zapoznał się z regulaminem
Zaraz go wypytam na wyrywki!;P
Ja napisałem d*** a nie jakas pupcia. co to ma byc!!!

ja protestuje!!!

Na nic twoje prostesty, forum ma automatyczny system zmieniania słowa na d w słowo na p :P :lol: I jedna prośba - zmniejsz ilość wykrzykników, trzy wystarczą...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...