Skocz do zawartości

Dyskusje o NS


Qbuś

Polecane posty

Cardi - ależ Smith nie jest wspólnikiem Gaara! Zabił przecież druidów - jego wysłanników. Moja podpowiedź brzmi: na pewno nie ma go w pobliżu Gaara. Jeśliby był, to jaki sens w rozdzielaniu drużyny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

No... :D musiałem jakoś wytłumaczyć to, że się na pustynię wybraliśmy... :roll: Tak to sensownie brzmiało, a tu zostałem odkryty... Swoją drogą w którymś momencie obaj zlali mi się w jedno (pewnie podczas mojego 3-dniowego wypadu...), więc w jakiś pokrętny sposób uznałem, że ws1/2pracują. Huh, huh, awaria, mój błąd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołg mogłyby popchać szkielety Xaradasa :) .

A cyrograf Popielatego ciągle mam ja :twisted: :twisted: :twisted: ... Dawno temu schowałem go pod płaszcz, zanim ktokolwiek zdążył go podpisać :twisted: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale Radyan wymyślił że zrobiłeś całkiem inaczej

ale sądze że MY poradzimy sobie bez jakiegos czołgu

jeśli pokonaliśmy Śmierć czego czołg nie był w stanie zrobic to bedzie OK

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ze

ale nie rozumiem po co to wogole piszesz, powinienes tak zrobic i juz (w ostatecznosci napisac w tym poscie malutkie info jaki kolor jaka druzyna)

Ps. Radyan nie napisałeś co zobaczyl Artorius zwiedzajac okolice

Ps2. Niech Popielaty w koncu odmieni naszego pluszaka w niziolka bo nie bedziemy mieli szans ze Smithem (dawno nie widzialem Pana Feanora na tym formu)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he

Cardi cos pisal ze zapomnienie jest gorsze od smierci

a prawie wszyscy zapomnieli o smierdzacym orku

onufry ma już nowy procek i juz niedlugo powroci do NS

Radyan:

Ty nam nie wymyslaj takich zagadek bo bendziemy wymyslac niestworzone rzeczy

a jak odpowiedz bedzie zegar albo cos w tym stylu to chyba padne :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiana pluszaka w coś normalnego nie pochodzi z zakresu magii ognia ani popiołu. Obiecałem pomóc, ale dlatego, że pani jednorożec coś wspominała o ratunku dla smoka, tyle że potrzebny był do niego mag.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha

no to ten czlonek druzyny jest prawie calkowiecie bezuzyteczny i nie da sie nim grac

proponuje cos z tym zrobic

oststnia akcja wykonana przez pluszaka byla po ucieczce z miasta wiec daaaaaaaaaawno temu (jakies 3 strony)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty nam nie wymyslaj takich zagadek bo bendziemy wymyslac niestworzone rzeczy

a jak odpowiedz bedzie zegar albo cos w tym stylu to chyba padne

Ja jestem za zagadkami w NS. Może to być miłą odskocznią od absurdu... Poza tym uważam że jeśli są dwie drużyny, to czemu niemiałobybyć dwóch MG (jeden na jedną drużynę)? Wtedy każdy mógłby się skupić na jednej drużynie... Mam nadzieję że po pokonaniu Smitha i Gaara, obie drużyny się połączą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, zagadki są spoko... A przecież to jest NS, więc idęo zakład, że Radyan wpadł na jakiś pokręcony pomysł na rozwiązanie. Jakby co, to zawsze mogę zadzwonić po dynamit do Sparka :wink:

Co do dwóch MG - właściwie czemu nie? Widzę, że Radyan ostatnio nie ma trochę czasu lub jest zmęczony, więc - jeżeli on tego chce - mógłbym poprowadzić przygodę dla jednej z grup.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...