Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mainman

[PS3/X360] Kącik Boostera

Polecane posty

Witam.

Nie jestem co prawda tzw. achievementową ladacznicą, ale w kilku tytułach drażni mnie jakoś te 89-95% zdobytych pucharków. Dla świętego spokoju i jakiejś tam satysfakcji chętnie wbiłoby się tę platynkę. Boosting - zjawisko starsze niż same achiewementy. Idea tematu jest prosta: brakuje Ci tego jednego pucharku, tych kilku wygranych dueli, tego jednego headshota? Daj znać, być może ktoś również potrzebuje tego pucharku co i Ty i będziecie mogli się zgrać, lub być może ktoś zechce pomóc bezinteresownie. Proponowałbym pominąć tu dyskusje na temat moralnych wątpliwości dotyczących tematu a dla przejrzystości skoncentrować się jedynie na meritum.

Zacznę:

Two Worlds II (PS3) - brakuje mi trzech pucharków - wygranych dueli, wygranych capture the crystal, oraz wygranych deathmatchów. O ile ten ostatni jest chyba nieboostowalny, tak nic nie stoi na przeszkodzie, by w dwie tylko osoby zrobić dwa pierwsze, a już duele na pewno. Kto próbował ten wie - by wygrać duel trzeba wygrać dziesięć rund, a to jest prawie niemożliwe - brak systemu równania poziomów postaci, no i osoba o niższym levelu w ogromnej większości wypadków rozłącza się przed końcem pojedynku. Kto grał, ten wie.

Dungeon Siege III (PS3) - brakuje mi zaliczenia gry na poziomie hardcore. Tak, mógłbym się z tym pomęczyć sam, ale jakoś nie mam ochoty. Może ma ktoś sejwa na hardcore tuż przed ostatnim bossem? Chętnie bym dołączył :) Gdyby ktoś chciał mam save tuż przed lvl 20 i przed prawie wszystkimi bossami, ale z tymi trofeami raczej nie ma zbyt wiele problemu.

I jeszcze trzy słowa na koniec: wątpię, by temat był w jakikolwiek sposób sprzeczny z regulaminem forum, wyszukiwarka także nie pomogła w znalezieniu podobnego wątku. Jedyne wątpliwości mam co do samego umiejscowienia tematu, ale ta tablica wydała mi się najrozsądniejsza. Jeśli jednak temat już istnieje to poproszę o namiary nań, a jeśli lokalizacja wątku jest niefortunna doceniłbym przeniesienie tematu w odpowiednie miejsce. Dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę się :]

Shift 2 [PS3] - Tutaj ogólnie szukam znajomych do autologu. Teoretycznie można się też zebrać do zrobienia kilku sieciowych osiągnięć.

Under Siege - Gra dość mało popularna, ale jeśli ktoś pogrywał to możemy się umówić na trofeum związane z wygraniem jednego meczu z osobą z listy znajomych.

Mortal Kombat [PS3] - Flawless victory w meczu sieciowym i pucharki związane z king of the hill są proste i szybkie do zrobienia w kilka osób. Pozostałe pochodzące z meczy rankingowych nie są chyba możliwe do ''wyboostowania'', ale jeśli ktoś ma koncepcję to chętnie się z nią zapoznam.

Crysis 2 [PS3] - Brakuje mi kilku skill kills. Tutaj jednak potrzebna jest większa ilość osób. Najlepiej, żeby zapełnić całe lobby.

PSN ID: lbrowsky

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mortal Kombat bardzo chętnie, ale z powodu wykorzystania limitu łącza niestety dopiero w następnym miesiącu. Net mam na tyle kiepski, że nie mam co liczyć na zdobycie jakichkolwiek trofeów multiplayerowych w grze takiej jak MK w sposób inny niż przez boostowanie :(

Z mojej listy odpada Dungeon Siege III (właśnie wbiłem platynkę). Two Worlds II aktualne cały czas (i to jak!).

Ja dobrze widzę, że masz wbite 23 platyny???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...