Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość merci

Niepoprawny:Wiedźmin 2 czy czekać na edycję rozszerzoną?

Polecane posty

Witam!

Miałem zamiar w tym tygodniu kupić sobie Wieśka 2, ale dzisiaj przeczytałem newsa o tym że wyjdzie edycja rozszerzona news.Czy może patch do edycji rozszerzonej będzie do pobrania tak jak w pierwszym Wiedźminie? Kupować teraz czy czekać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edycja Rozszerzona to świetna okazja do nabycia gry dla tych, którzy dotychczas Wieśka nie kupili. Ja bym poczekał. Czekałeś już tak długo, więc chyba poczekasz jeszcze "trochę".

.Czy może patch do edycji rozszerzonej będzie do pobrania tak jak w pierwszym Wiedźminie?

Z pewnością będzie, ale nie za darmo. Przez parę miesięcy przecież ta cała edycja rozszerzona bez gry "chodziła" po sklepach za 20 zł o ile pamiętam, więc pewnie teraz inaczej nie będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

merci

Tak jak już napisano, patch rozszerzający Wiedźmina 2 do wersji 2.0 będzie DARMOWY dla wszystkich nabywców W2. Także spokojnie możesz kupować grę, bo ni złotówki nie stracisz.

Kruczek11:

Mylisz się. W przypadku Wiedźmina można było pobrać ER za darmo z internetu, a pakiet update był w sklepach z prostej przyczyny - nie każdy ma szybkiego neta.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuj, kupuj. Po wszystkich dotychczasowych patchach gra i tak jest znacznie poprawiona, a skoro wersja 2.0 będzie darmowa no to nie ma sensu czekać :D.

PS: Wiedźmin 2 slasherem? No świat oszalał chyba :tongue:. W Devil May Cry mamy od początku do samego końca sieczkę przeplataną paroma cutscenkami/filmikami i tyle. A Wiedźminie 2? Przez większość gry łazimy i gadamy, walka stanowi tu zdecydowanie mniejszość gry. Nie widzę nic co miałoby być wspólne w Wiedźminie 2 i DMC. Chociaż może coś jest, hmm...O! Miecze są i Wiedźminie 2 i w DMC! :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...