Skocz do zawartości

Battlefield 3


Retner

Polecane posty

Witam wiem że jestem pewnie kolejną z wielu osób które się pytają i minimalne wymagania BF3.Chodzę po forach ale nigdzie nie mogę znaleźć oficjalnej odpowiedzi na moje pytanie.

Czy BF3 pójdzie na minimalnych w 32 bitowym windowsie 7?

Na cda podali:

Minimalne wymagania:

System operacyjny: Windows Vista lub Windows 7;

Procesor: Core 2 Duo @ 2.0GHz

RAM: 2GB

Karta graficzna: kompatybilna z DirectX 10 lub 11 z pamięcią 512 MB;

Dysk twardy: 15 GB - wersja DVD albo 10 GB - wersja cyfrowa.

Więc rozumiem że pójdzie?

Zalecane wymagania:

System operacyjny: Windows 7 64-bit;

Procesor: Quad-core Intel lub AMD CPU;

RAM: 4GB;

Karta graficzna: kompatybilna z DirectX 10 lub 11; GeForce GTX 460 lub Radeon Radeon HD 6850 z pamięcią 1 GB;

Dysk twardy: 15 GB - wersja DVD albo 10 GB - wersja cyfrowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja słyszałem, że jest to gra TYLKO 64 bitowa. Z resztą, jak w wymaganiach napisali rekomendowane 4GB RAM, to gra MUSI być 64 bitowa (32 bity adresują max 3GB).

@TOPIC

A myślicie, że mi pójdzie płynnie na minimalnych na GF 9800GT 1024MB ? ^^ Procek mam dwurdzeniowy AMD Athlon X2 2,7 GHz i 4 GB RAM ^^ Jakby chodziło tak z 40 FPSów na minimalnych ustawieniach, to byłoby fajnie xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Skoro w minimalnych napisali, ze wystarcza 2GB RAM, to stosujac Twoja metode dedukcji do gry wystarczy 32-bitowy system.

Co do Twojego pytania - pewnie pojdzie, ale ile bedziesz miec fpsow, to tego Ci juz nie powiem. Ja mam nadzieje, ze na moim sprzecie (Core i7 2600K @5GHz, GF GTX 580 SC 1536MB i 4GB RAM) wyciagne 40 fps ze wszystkim na max, ale zobaczymy jak bedzie w praktyce kiedy na ekranie bedzie sie sporo dzialo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat znajduje się w nieodpowiednim dziale i ma nieprawidłowy tytuł, w związku z czym zostaje zamknięty. Prosiłbym bardziej doświadczonych użytkowników o nieco większą przytomność i raportowanie (Tesu i Czechoslaw, to do Was ;)).

BF3 pójdzie na 32 bitowych Vistach i 7

+1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...