Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karpiu23

Combat Wings

Polecane posty

Zainstalowałem grę, uruchamiam, włączam "lot swobodny" lece, nagle monitor robi się czarny, ale moge dalej sterować, tylko nic nie widze. Restartuje kompa, włączam grę, "trening" gram, po chwili znów to samo...

Macie dla mnie jakieś rady?

A jaki masz komputer? Sprawdź, czy spełnia wymagania sprzętowe. Jeśli tak, to spróbuj zainstalować CW jeszcze raz. Może wtedy pomoże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok tamten problem nieaktualnu :] teraz mam problem z jedna misia :P tam gdzie czeba bronic swoich lotniskowców po misji na Catalinie i za chiny niemoge tego przejsc za kazdym razem pisze ze lotniskowce zostały zniszczonie :? a są całe....

Ja to bym ci radził raczej w pierwszej kolejności niszczyć samoloty "Judi" a puźniej dopiero Zeke, bo te pierwsze zadają większe obrażenia lotniskowcą.

PS. Jak ktoś ma problemy z zawieszaniem się komputera na końcu misji i nie wiecie co już zrobić to jak zwykle pozostaje wam format kompa mi tylko to pomogło :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też wyskakuje błąd w "game.exe" zaraz po uruchomieniu. Próbowałem reinstalować, mam najnowsze sterowniki, z DirectXem jest wszystko dobrze. Co robić? Identyczny problem mam z Richard Burns Rally i Penumbrą. Takie fajne gry a chyba sobie w nie nie pogram:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z pewną misją.

Mówi mi, że do mojej floty zbliżyły się dwa lotniskowce w obstawie. Ale mam bronić lotniskowców przed japońskimi pilotami. Latam, latam ale nic sie nie dzieje. No to lecę w stronę japońców... patrzę, a tam od chu... samolotów, no to rozwalam lotniskowiec by było mniej samolotów wroga i lece na drugi lotniskowiec. Rozwalam je. Każe mi wrócić na mój lotniskowieć, a tu... Nie ma go :shock: Co jest. Ma ktoś może save po tej misji :?: Albo ktoś by mi ją przeszedł :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...