Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karpiu23

Combat Wings

Polecane posty

hellmans777 >>> nie wiem za bardzo jak temu zaradzić, ja tez mam GF 4 MX ale mi wszystko działa. Co prawda jak uruchomiłem grę na staryh sterownikach to miałem błędy graficzne (niewyświetlanie tekstur itp.) ale ściągnołem i zainstalowałem najnowsze 91.31 i wszystko mi działa.

http://www.nvidia.pl/object/winxp_2k_91.31_pl.html - to link do nich, po prostu odrazu ściagnij to, najlepiej z głównego serwera. Pamiętaj aby najpierw odnistalowac stare strerowniki, potem zrestartować kompa, zainstalować nowe, znowu zrestarować i możesz grać. Jeszcze sobie potem ustaw na monitorzer odpowiednią rozdzielczość i odświeżanie na 75 Hz (tak jest dla GF 4 MX). Pozdro powinno pomóc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja miałem podobnie z zawiechą a teraz pytanie do wszystkich z zawiechą jakie macie karty DZWIĘKOWE zintegrowane cz inne jakieś?(Może pomoge bo miałem wcześniej gre też zawiecha ale pogrzebałem i nie było jej)

Chodzi o ten problem z zawiechą przy zakończeniu misji? Ja mam zintegrowaną kartę dźwiękową - wcześniej podobne "przygody" miałem z Operation Flashpoint. Rozwiązaniem problemu było wyłączenie akceleracji dźwiękowej, ale w tedy inne gry mialy problemy z dźwiękiem i plynnością. Jeżeli znasz jakiś inny sposób na rozwiązanie tego problemu z Combat Wings, to byłbym wdzięczny gdybyś go podal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRE Dokladnie przetestuje dzisiaj Do wieczora mysle ze dam rade ja mialem zawieche nawet w polowie misi ale cos zrobilem no i gra dzialala A robilem to dawno temu więc musze sprawdzic konfiguracie jaka ma być.Doszedlem aż do 17 czy 20 misi no i nie bylo zawiechy a dalej juz nie gralem.POZDRO

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja miałem podobnie z zawiechą a teraz pytanie do wszystkich z zawiechą jakie macie karty DZWIĘKOWE zintegrowane cz inne jakieś?(Może pomoge bo miałem wcześniej gre też zawiecha ale pogrzebałem i nie było jej)

Chodzi o ten problem z zawiechą przy zakończeniu misji? Ja mam zintegrowaną kartę dźwiękową - wcześniej podobne "przygody" miałem z Operation Flashpoint. Rozwiązaniem problemu było wyłączenie akceleracji dźwiękowej, ale w tedy inne gry mialy problemy z dźwiękiem i plynnością. Jeżeli znasz jakiś inny sposób na rozwiązanie tego problemu z Combat Wings, to byłbym wdzięczny gdybyś go podal.

Ja też mam zintegrowaną kartę dźwiękową, ale nie wpadłem na to, że ona może być przyczyną mojego problemu z grą Combat Wings. Co prawda w niektórych grach musiałem wyłączać akcelerację dźwiękową aby chodziły tak jak powinny (np. Bad Day LA - w filmikach pomiędzy poszczególnymi misjami nie słychać było głosów postaci), ale nie próbowałem tego z CW. Mam nadzieję, że to pomoże :)

Jeśli inne gry nie tolerują tego rozwiązania, wyłączaj akcelerację tylko na czas grania w tytuły, które tego potrzebują. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem, że nie potrafię przejść 15 misji. Wylatuję z lotniska i rozwalam japońskie statki przy użyciu bomb. Potem wracam na lotniskowiec, by uzupełnić zapas bomb. Następnie lecę i znowu bombarduję statki. Udaje mi się i mam polecenie, by wracać na lotnisko, lecz nie mogę wylądować, bo lotniskowca nie ma (przypominam, że wcześniej był)! Błąkam się bez celu i nie wiem, co robić. Powtórzyłem później misję i to samo :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIX >>> naprawdę dziwny błąd, bo jak rozwalili ci lotniskoweic to powinno uznawać misję za nieudaną. Nie wiem co to może być, ale ja mam problem podobnej natury.

Otóż mam misję pt. "Rewanż" i tam mam zniszczyć ostatni z 4 japońskich lotniskowców (bo w wcześniejszych misjach zniszczyłem tamte 3) nazywa się on "Hyria" (coś takiego w każdym razie). No to nadlatuję tam, i rowalam po kilku próach rozwalam lotniskowiec jako pierwszy. Potem pojawia mi się komunikat misji: "Zniszcz "hyrię" oraz inne okręty". TO rozwalam jeszcze 5 dodatkowych okrętów, które tam płyną. Potem rozprawiam się z myśliwcami. I dalej dzieje się nic. Wylądaowałem na moim lotniskowcu, to mi amunucje uzupełniło :? Jak dalję tam to nie wyśiwetla żadnych celów misji. Sprawdziłęm wszystko dookoła i nie ma juz żadnych wrogów. Co to może być? Miał ktoś podobnego buga?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem już rozwiązany. Po prostu nie doleciałem dokładnie do punktu, gdzie każe misja przed orzpoczęciem bombardowania, tylko odrazu poleciałem na wroga. Rozwaliłem wroga, a to miejsce znikło i nie było sposobu dokończyć misji. A tak to podleciałem tam gdzie chciała gra, rozwaliłem okręty i mam juz następna misję. Pozdro! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAWIECHA!!!!!!!!!!!Sory że nie pisałem ale problemy z netem sprubujcie ustawić OPEN ALL na systemowy u mnie tak gra działa a jak nie to wina leży w pliku OPENALL32.dll sprubujcie wykasować linijki z ERRORAMI są one pod koniec.POZDRO

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, mi też się udało... :) Zamiast marnować bomby na inne statki japońskie, zrzucałem bomby tylko na lotniskowce (które były tylko 2). Nie musiałem w trakcie misji wracać, by uzupełnić uzbrojenie. Wylądowałem dopiero jak dostałem takie polecenie i koniec misji. Wygląda na to, że gdy lądowałem wcześniej, to po ponownym wystartowaniu mój lotniskowiec znikał, czy coś... :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast marnować bomby na inne statki japońskie, zrzucałem bomby tylko na lotniskowce (które były tylko 2). Nie musiałem w trakcie misji wracać, by uzupełnić uzbrojenie.

A mi się przez całą grę udało ani razu nie uzupełniac uzbrojenia, a rozwalałem czasami więcej statków niż wymagała misja :D

:( Blagam was o pomoc . Co mam zrobic aby ta gra mi sie wlaczyla. Gdy wlaczam ja teraz to wyskakuje mi blad "game.exe" i gra sie nie uruchamia. Co robic ??

Pojęcia nie mam jak pomóc :( mi to sterownikami innymi pachniua, albo DirectX'em, popróbuj cos z tym.

W ogóle przeszedłęm już grę całą i musze powiedzieć, że to spoko strzelanka :D Szkoda tylko, że w trybie "Lot Swobodny" nie można walczyć. Mogliby taki deathmatch zrobić, że cały czas napływają nowe statki wrogów i śmierć jest nieunikniona, ale zapisujesz sobie rekordy jak dłużej przeżyjesz (było cos takiego w Mac Payne 2: The Fall of Max Payne). Jeszcze sobie w ogóle przez neta pogram w Combat Wings.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:( Blagam was o pomoc . Co mam zrobic aby ta gra mi sie wlaczyla. Gdy wlaczam ja teraz to wyskakuje mi blad "game.exe" i gra sie nie uruchamia. Co robic ??
Pojęcia nie mam jak pomóc :( mi to sterownikami innymi pachniua' date=' albo DirectX'em, popróbuj cos z tym.

quote']

Próbowałem juz instalowac najnowsze stery i directx takze nie wiem co to moze byc. Czytalem wczesniej ze jeszcze ktos mial taki problem, takze redakcja by mogla cos pomyslec nad rozwiazaniem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś co z tymi zawiechami zrobić? Pozmieniałem te Open Al i dalej to samo. Help

Zwiechami? Jeśli chodzi o problem z "game.exe" to nie wiem jak pomóc, ale jeśli o zwiechy w czasie gry to tak. Gra mi chodziła na 1024x764x16 i się nie ciała, a moja bestia to:

GeForce 4 MX 440 64 MB

512 MB RAM DDR

Althon 1,7+ (czyli 1,5 GHz)

Ale jak miałem misję w Midway to tak starsznie zaczeło ciąć (jakiś bug) że musiałem rozdzielczość do 800x600 zmiejszyć :shock: w ogóle jak masz zwiechy tego typu to są to bugi, ale od wolnego kompa też to zależy bo wyspa Midway (a to w zasadzie 3 wyspy na mapie w grze) są bardoz dużo i wiele tam samolotów wroga atakuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja tez mam problem ale troche inny od waszych.

Oturz ja nie mam tekstur samolotów. W menu jak moge wybrać to widze tylko zarysy ogona, silnika, i końcówek skrzydeł, a podczas gry zamiast samolotu i terenu pod nim to widze wieklą szarą płyte, ale nie taką równą, tylko bardzo postrzępioną.

Nie wiem czego to może być wina, sprzęcior spełnia wymagania minimalne ale i tak podam detale:

Celeron 2.4GHz

ATI Radeon 9200SE 64mb

ram 512mb

dyski 280Gb

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem już rozwiązany. Po prostu nie doleciałem dokładnie do punktu, gdzie każe misja przed orzpoczęciem bombardowania, tylko odrazu poleciałem na wroga. Rozwaliłem wroga, a to miejsce znikło i nie było sposobu dokończyć misji. A tak to podleciałem tam gdzie chciała gra, rozwaliłem okręty i mam juz następna misję. Pozdro! :D

Ja mam to samo i nadal nie kapuje jak skończyć tą misję. Na początku lecę w kierunku punktu który wskazywany jest jako cel. Dolatuje, punkt znika i przystępuje do zatapiania okrętów, najpierw główny a potem wszystkie dookoła + samoloty. Potem pojawiają się dwa nowe punkty, jeden wskazuje na mój główny statek a drugi trochę obok. Więc lecę na ten obok, dolatuje, punkt znika i pisze żeby skupić się na rozwaleniu niszczyciela przeciwnika. Tylko że tam już nic nie ma nigdzie, a jedyny pozostały punkt wskazuje na mój okręt. Zgłupiałem już kompletnie. :x

EDIT: Gra skończona. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam gdzie czeba bronic swoich lotniskowców po misji na Catalinie i za chiny niemoge tego przejsc za kazdym razem pisze ze lotniskowce zostały zniszczonie :? a są całe....

Cóż, to naprawdę głupia misja. Długo nad nią siedziałem. Po prostu musisz dolecieć do japońskich myśliwców, jak najszybciej je zestrzelić. Jak zniszczysz pierwszą falę, to lataj wokół lotniskowców i strzelaj do wszystkich pikujących na twoje statki myśliwców. Musisz uważać. Wystarczą ok. 3 takie pikowania i straciłeś lotniskowiec. Powodzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...