Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

.Warbandit.

Bad Day LA

Polecane posty

800mhz 256 ram geforce 64mb mx400 gdy włanczam normalnie gre nie przez 3D analyze to wyskakuje i cos takiego please copy V3D_K3D.DLL to V3D_87.DLL and restart Bad DAy LA

1.Pisze się włączam

2.Z treści błędu wynika(przynajmniej ja bym tego spróbował) że należy (najpierw zrób kopie zapasową)skopiować plik V3D_K3D.DLL a następnie nadać mu nazwę V3D_87.DLL i wgrać do katalogu gry(podmianka ręczna nie wiem czemu gra sobie nie może sama poradzić)

Mam Directx 9.0.c z konfigiem próbowałem ale nie pomagało.

Ostatecznie zostaje instalacja jakiś innych sterów do grafy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Odało mi się uruchomić grę za pomoca 3d-analyze'ra, ja radził Cypek na 3 stronie :D wielkie dzięki :D Ale teraz mam pytanko, bo jak mam pierwszą misje to tma gdzie powinny być porozwalanie samochody, widzę tylko koła i rozbite szyby? Jak to można naprawić bo bład nieco irytuje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie była taka akcja, że przy instalacji nie napęd nie widział pliku data2.cab. Poszedłem więc do kumpla, tam zgraliśmy plik na płytę, po czym skopiowałem zały setup na dysk. Po tych wszystkich machinacjach gra działa.

:twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego gościa rozwalasz zabjając najpierw terrorystow wiszących na ścianach (chora gierka :P), potem walisz w gościa.

Ja mam za to problem z Wielką Mamuśką na lotnisku :) Jak ją rozwalić? zacznijmy od tego że coś mi nie idzie rozwalanie jej pomocnikow, jak raz mnie podpalą to koniec. Jednak kilka razy udało mi się ichzałatwić. Jak jednak rozprawić się z samą Mamuśką?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...