Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

.Warbandit.

Bad Day LA

Polecane posty

Po włączeniu gry, i po włączeniu się menu głównego, pojawia się błąd (widoczny dopiero po zminimalizowaniu okna gry). Muzyka w tle, dalej sobie leci, ale w menu nie da się nic nacisnąć. Naciśnięcie OK przy błędzie powoduje wyłączenie się gry. Mój komp AMD athlon 1600+, G-force 4mx 420 64mb, 256mb RAM. I jeszcze błąd:

bladbdlanu1.th.png

Z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi brakowalo pliku d3d9.dll... Dobra, pies z tym, sciagnac zawsze mozna. No wiec se sciaglem, wkleilem a tu? Nastepny komunikacik:

"Nie znaleziono punktu wejścia procedury DdEntry10 w bibliotece DDRAW.dll."

Z TYM już nie wiem co zrobic :/

EDIT: Acha, mam wersje z CDA ofc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi brakowalo pliku d3d9.dll... Dobra, pies z tym, sciagnac zawsze mozna. No wiec se sciaglem, wkleilem a tu? Nastepny komunikacik:

"Nie znaleziono punktu wejścia procedury DdEntry10 w bibliotece DDRAW.dll."

A uruchamiasz gre ze skrótu?Bo jeżeli nie to spróbuj ją uruchomić ze skrótu na pulpicie.Ja tak miałem z Splinter Cell'em i uruchamianie ze skrótu pomogło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było już wałkowane w temacie zapowiedzi... Ta gra nie ruszy na żadnej karcie GeForce MX!!!

Mam Radeona 9200... No, juz raz przeinstalowalem, i nic. Konik w pasiece. A masz w wersji CD czy DVD??

A uruchamiasz gre ze skrótu?Bo jeżeli nie to spróbuj ją uruchomić ze skrótu na pulpicie.Ja tak miałem z Splinter Cell'em i uruchamianie ze skrótu pomogło.

No ze skrótu na pulpicie... Hmm... Moze teraz sproboje z folderu z gierka...

A jak nic nie da, to bede reinstalowal... Do skutku... :|

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wywala błąd już przy uruchomieniu instalacji:

baddayerrorcb3.th.jpg

Co to może być.

Mój sprzęt:

PIII 1.2

512 RAM

GeForce FX5500

EDIT: Już działa. Na płycie, świeżo odpakowanej, był jakiś syf. Co oni robią w tej tłoczni :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi juz dziala :D

Porada: przeinstalowac, do domyslnego folderu przy instalacji (Program Files) - mi pomogło i dziala, ale szarpie nimilosiernie... Mam 256 ramu, procek Athlon 2000XP, i jest ciezko :/

To juz Oblivion mi lepiej chodzil, bo mialem okolo 15-17 fps. A tutaj z 4-5...

A nie idzie zmienic ustawien graficznych, poza wylaczeniem cieni :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy da się w JAKIKOLWIEK sposób zmieniać rozdziałkę tudzież detale? Jakiś plik ini. albo coś podobnego? Bo na mojej konfiguracji: AMD,1,8ghz,256ram, radeon 9000 64mb gra szarpie gorzej niż Half Live 2 i Oblivion po zastosowaniu Old Obliviona. :x Wyłączenie cieni wprawdzie pomaga, ale i tak nie da się grać.Jeżeli ktoś zna odpowiedź, piszcie. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy da się w JAKIKOLWIEK sposób zmieniać rozdziałkę tudzież detale? Jakiś plik ini. albo coś podobnego? Bo na mojej konfiguracji: AMD,1,8ghz,256ram, radeon 9000 64mb gra szarpie gorzej niż Half Live 2 i Oblivion po zastosowaniu Old Obliviona. :x Wyłączenie cieni wprawdzie pomaga, ale i tak nie da się grać.Jeżeli ktoś zna odpowiedź, piszcie. Pozdrawiam.

Jak tą grę wogule uruchomić?? Bez błędy rzecz jasna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy da się w JAKIKOLWIEK sposób zmieniać rozdziałkę tudzież detale? Jakiś plik ini. albo coś podobnego? Bo na mojej konfiguracji: AMD,1,8ghz,256ram, radeon 9000 64mb gra szarpie gorzej niż Half Live 2 i Oblivion po zastosowaniu Old Obliviona. :x Wyłączenie cieni wprawdzie pomaga, ale i tak nie da się grać.Jeżeli ktoś zna odpowiedź, piszcie. Pozdrawiam.

No wlasnie! Mam podobny config (Radek 9000 -> Radek 9200) i cholera, grac sie nie da! Szukalem w folderach plikow configuracyjnych i konik w stajence :( Moze jakis patch jest, tak jak do Obliviona, ktory by shadery degradowal do nizszego poziomu???

EDIT: Jest tam jakis plik o nazwie CONFIG.dat. Ale jak go otwieram w notaniku, same kwadraty wyskakuja... Ciezka sprawa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...