Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dives

Aktualizacja androida

Polecane posty

Obecnie mam Galaxy S z androidem w wersji 2.2.1. Wiecie może, czy dostępna jest nowsza wersja i skąd ją pobrać, jeśli taka jest? Słyszałem, że jakiś temu był update do 2.3, czy to prawda i czy można w przyszłości oczekiwać 2.4?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Prawda, można to zrobić za pomocą KIES'a - klik. Muszisz przejść na dole w narzędzia i tam znajdziesz odpowiedni program.

2. Prawdopodobnie tak, SGS rozszedł się w dziesiątkach milionów egzemplarzy, więc Samsung jest wam (społeczności) to winien.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z tym programem. Zainstalowałem go i nastawiłem telefon na połączenie Samsung Kies. Od kilku min, program pokazuje status łączenia z telefonem. Czy taki długi czas oczekiwania jest normalny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seba - słyszałem, że Samsung ma rzucać aktualizację po kolei dla różnych państw, ale przecież Pierniczka wypuścili jeszcze zimą. Do tego czasu powinien być dostępny dla polaków.

O, pardon. Właśnie trochę pogooglowałem i widzę, ze Galaxy S w Polsce ma aktualizację tylko z Orange, o innych wersjach na razie cisza. Polecam uzbroić się w cierpliwość i poczekać, albo atakować Cyana :P

Dives - nie wiem, dlaczego. Nie mam SGS, ani niczego podobnego, nie jestem w stanie sprawdzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego Orange, nie wiem czy to coś zmienia, abonament mam w t-mobile, ale telefon kupowałem w serwisie. Z tyłu obok napisu I9000 jest znaczek orange, domyślam się, iż nie sprawia to, że mogę sobie pobrać 2.3 z ich sieci?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o wersję telefonu. Samsung Galaxy S poszedł w świat w przynajmniej kilku(nastu?) różnych wersjach, każda wymaga nieco innego systemu. Podejrzewam, że modele Samsunga poszły po prostu na pierwszy ogień. Prawdopodobnie 2.3.3 (bo taka wersja jest dostępna) powinno się zgłosić w KIESie, po podpięciu do niego telefonu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinasz telefon do komputera (nie wybieraj opcji przesylania plikow), odpalasz Kies i z poziomu programu aktualizujesz system. Nic prostrzego, Kies automatycznie wykrywa najwyzsza mozliwa aktualizacje, potem wystarczy po prostu zaczekac, az telefon zrobi co tzreba, zrestartuje sie i voila. tylko warto zrobic sobie kopie kontaktow, bo mojemu znajomemu podczas aktualizacji je zjadlo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontakty mam na karcie sim, więc mam nadzieję, że one mi nie znikną, a czy programy, filmy, muzyki itd. też kasują się? No i ciągle pozostaje kwestia, tego, że telefon, nie może połączyć się z kies.

Edit: udało mi się podłączyć telefon. Pojawił mi się komunikat: "Tej wersji urządzenia nie można zaktualizować". Ktoś wie co może być przyczyną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...