Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PLDan

Rozwiązany: Need for Speed World Undercover - pad

Polecane posty

Przejdę do rzeczy: chciałem sobie pojeździć na padzie i spotkała mnie przykra sprawa - jego czułość w NFS Undercover jest tak wysoka, że przy wyższej prędkości od razu uderzam w bandę nawet przy muśnięciu analoga niezależnie od tego, czy w opcjach ustawię na 100%, czy na 0%. Jeśli istnieje sposób na rozwiązanie problemu, to proszę o podzielenie się ze mną swoją wiedzą :) Mój pad to oryginalny od Xboxa 360, bezprzewodowy. We wszystkich grach chodził cudnie, aż tu się taka zakała trafiła :(

Od razu uprzedzam niektóre pytania: gra oryginalna, jednakże bez patcha, bo jak dotąd najnowszy psuł mi grę - nie mogłem nawet jej włączyć. Spróbuję jeszcze pobrać jakiś starszy, ale wątpię w poprawę. Pewnie trzeba będzie się pobawić w configu :/

Odnośnie działu, w którym umieściłem temat - nie jest on łatwy do sklasyfikowania, bo może to być problem z padem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótka piłka - sprawdź go w innych grach. Jeśli jest ok, to stwórz temat (albo napisz mi na PW, przeniosę) w odpowiednim dziale Pomocnej Dłoni. Może jakiś gracz, który nie zapuszcza się do Sprzętu, będzie wiedział z czym to zjeść.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...