Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Teblar

Problem z ładowaniem

Polecane posty

Witam jestem posiadaczem Xperii x10 mini pro i mam dość spory problem... Telefon mam prawie 2 miesiące. Gdy podłączam do ładowania, to albo ładowarka nie łączy albo łączy i podładuje kilka procent, a potem pomimo ładowania rozładowuje mi telefon, i to dużo szybciej jakbym go odłączył. Ładowarka jest jako usb. I gdy podłączam do komputera też mi często nie wyszukuje telefonu. I teraz pytanie - czego to wina? Kabla? Baterii? Telefonu? Czy czegoś innego. A i takie zachowanie jest od koło 2 tygodni

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś ze znajomych ma taki kabel i ładowarkę jak twoją? Jeśli tak to spróbuj u nich naładować. Być może walnięta bateria może być. Miałem kiedyś problem ze swoim telefonem, że pewna ładowarka nie chciała mi ładować (mam sony Ericsoa) a każdemu innemu ładowała. Okazało się, że przy innych ładowarkach tylko nie przytej mi ładowało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam inny kabel, w prawdzie do nokii, ale pasuje do xperi, i on też nie łączy przy komputerze, i ładuje tak samo jak ten oryginalny, czyli praktycznie w ogóle... Nie wiem czy ładowarka ma tu coś do rzeczy, bo jak mówiłem, z kompem też mi rzadko łączy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...