Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Abruzzi1313

Więcej Ram w Minecraft!

Polecane posty

Czy istnieje możliwość wrzucenia więcej ram do serwera Minecraft (1.7.3)? Bo mam 8GB na laptopie i chciałbym dać nawet te 4GB. Bo na serwerze mam 1GB i mamy problem z graniem. Tzn. są LAGI. Internet mam 3MB więc powinien starczyć na 2 osoby w moim serwerze (gram z kolegą). Więc jak istnieje jakaś możliwość wrzucenia więcej ram niż 1GB to chętnie wysłucham. Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast odpalać klienta EXEkowego, ściągnij JARa i postępuj wedle instrukcji na wiki. Modyfikując parametry, zmieniasz ilość pamięci dla serwera. Nie martw się o świat, jeśli tylko JAR będzie w tej samej lokacji co EXE, to wszystko się wczyta jak powinno.

A mógłbyś przetłumaczyć po kolei co mam zrobić. Bo słaby jestem z angielskiego ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff...

Najpierw ściągnij klienta w wersji JAR i wrzuć go do tej samej lokacji, co serwer w wersji EXE. Potem zrób nowy plik tekstowy i wpisz w jego treści:

path= C:\Program Files\Java\jre6\bin
java -Xmx1024M -Xms1024M -jar minecraft_server.jar

Plik zapisz z rozszerzeniem .bat.

W tym momencie wystarczy, że edytujesz swój plik wsadowy (BAT) i wartości 1024 zwiększysz. Jedyny problem jest taki, że 32-bitowa Java może mieć mały problem - w moim systemie z wartościami np. 1,5GB uruchomić się chciał tylko pod 64-bitową.

Przy okazji - do wersji JAR możesz wgrywać mody, postępuj tak samo jak z plikiem minecraft.jar - wgrać zawartość i usunąć META-INF.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...