Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

preszka

Rozwiązany: Szukam smartphona do 650 zł!

Polecane posty

Samsung galaxy ace będzie dobrym wyborem. Jest szybki z grami sobie radzi. Ewentualnie jak może być używka to zastanów się nad Motorolą Milestone. Jest trochę lepsza ale nie jest to kolosalna przewaga. Oba są świetne.

rozmyśli-wałem nad tymi telefonami powiem ci szczerze zależy mi na innym chociaż ta motorola jest spoko więc czekam na więcej podpowiedzi. Ten Ace jest podobny budową iphona i miałem go w ręku więc... myślę nad jakimś htc albo SE x10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok oto lista która interesują mnie telefony:

HTC HD2 z systemem android

SE X10

Samsung wave s8500 z wgranym systemem android

Motorola milestone lecz martwi mnie procesor http://www.mgsm.pl/pl/katalog/motorola/milestone/

528mhz?????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

albo poczekam troche dłużej i dołoże do samsunga galaxy S

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prockiem motki się nie martw ( sama w sobie ma również dość mocne GPU) . Jej jedynym problemem jest zaledwie 256 MB pamięci RAM.

Wave z wgranym androidem... szczerze odradzam. Nie wiem dokładnie jaki jest postęp w portowaniu, ale napewno jest gorzej niż w przypadku HD2.

Z wymienionych przez ciebie telefonów najlepszy jest oczywiście galaxy s, a dalej HD2(szczególnie z racji obsługi wielu systemów) > Milestone > X10

Wave mógłby być na jakimkolwiek miejscu poza 1,jak już mówiłem nie wiem w jakim stanie jest port.

A i jeszcze jedno, jeśli zależy ci przede wszystkim na andro, to urządzenia mające go fabryczne lepiej sobie z nim radzą, niż te które mają porty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wave korzysta z androida będącego kopią systemu z SGS. Boa te telefony są do siebie dość podobne, poza OS'em ofc. Co do portów, niejednokrotne zdarza się, że fanowskie aktualizacje są lepiej dopracowane do firmowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Desire i x10 jest tylko dual a nie multitouch co utrudnia granie. Na galaxy ace musiałbyś szukać ruskich przeróbek gier gameloftu bo ten nie wspiera hvga, które posiada ace. Najlepszą opcją jest galaxy s ale musisz czekać na okazje. W takiej cenie ciężko będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jjjjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeessssssssssssssssssssttttttttttttttttt dostałem galaxy ace i sprzedaje i dołożę do lg swift 2x !!!!! Chce go a nie samsunga galaxy s2 ponieważ mogę go podłączyć pod telewizor i se grać!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż doszliśmy do dwurdzeniowych twardzieli! Jestem nakręcony jak słoik miodu. Walka LG Swift 2x vs LG Swift 3d. Który z tych telefonów jest najlepszy . Oba mają złącza hdmi! Który lepszy do grania w gry równierz na telewizorze!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galaxy S2 posiada zupełnie nowe wejście. Jest zmienione hdmi i można go podłączyć do telewizora tylko wymaga to specjalnego kabla.

Co do pojedynku lg swift 2x vs swift 3d to zależy czy wolisz mieć 3D [swift 3d] czy szybszy telefon [x2]?

Na twoim miejscu brałbym s2/2x.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wybrałem samsunga galaxy s2 . Miałem okazje mieć w ręku i mówię wam jest [CIACH] lżejszy od mojej noki i iphona 4 cud miód paluszki lizać. Nie przejmować się obudową z plastiku jest bardzo dobrej jakości i telefon ( jak na moje małe rączki ) wygodnie leży w dłoni. Polecam forumowiczów (bez obrazy) w których wątpiłem. Jeśli macie telefon do wyboru idźcie do Media marktu lub saturna i zapytać się o obejrzenie pewnego modelu który chcecie wybrać . (oczywiście jeśli jest). Pytanko gdzie dostane oryginalną przejściówkę hdmi??

Telefon jest naprawdę zacny, ale nie stosuj wulgaryzmów :).-org

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...