Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ollaen

Domena i hosting pod WordPress.

Polecane posty

Z hostingami darmowymi jest pewien problem. Są za darmo, ale brak obsługi klienta i spamowane są reklamami.

MOże na początek, gdy się uczymy zakładać i prowadzić stronę, taki darmowy host jest dobry,

ale docelowo polecam płatny i profesjonalny hosting 2be.pl.

Mamy wtedy pełen komfort, duże możliwości zarządzania, no i możemy mieć wykupioną i zastrzeżoną własną domenę i końcówkę, co również pomaga pozycjonować i wypromować stronę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2be.pl - 5MB baza MySQL przy hostingu za promocyjne 100zł netto/rok. Co to ma być? Oferta sprzed 10 lat?

Za ~96zł netto na ovh.pl jest baza 50MB.

Nie wiem jakiej wielkości baz na netarteria.pl, ale za połowę ceny mają lepsze parametry konta niż na 2be.pl, a kontakt z adminami był całkiem sprawny, gdy korzystałem z ich usług.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Ci serwis chmurka.pl. Bardzo atrakcyjne ceny, dobra i szybka pomoc techniczna. Sam korzystam z 1GB serwera mając pod niego podpięte 3 domeny - zajęte mam tylko 200MB, jeżeli zamierzasz prowadzić forum, albo jakiś portal to spokojnie najtańsza oferta zaspokoi twoje potrzeby :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o proszę, co widzę, a teraz 2BE.PL http://starter.2be.pl/ ma nową promocję - wraz z wykupieniem hostingu (od 99zł) wliczają przeprowadzenie kampanii linków sponsorowanych!

A wiadomo, żeby wisieć w internecie trzeba się jakoś pozycjonować i słowa kluczowe w tym bardzo pomagają. Ok, można jakoś samemu pozycjonować na podstawie słów kluczowych...

Ale tutaj mamy pozycjonerke w cenie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...