Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lordgraver

Nowy dysk i Monitor

Polecane posty

1. Zamierzam kupić nowy dysk o pojemnosci 1TB cache 32 Ale kompletnie nie wiem jaki model i firme wybrać prosze o porade.

2. Zamierzam kupić nowy monitor do 24 cali w cenie 500-700 zł przegladajac forum trafiłem na wiele modeli ale nie potrafie się zdecydować. Chce by odwzorowanie kolor było bardzo dobre lag mały smużenie jak najmniejsze, lubie grać w nocy więc dobrze by było by za mocno nie świecił tak by nie trzeba było właczać lampki i oczy nie bolały. Oto kilka modeli które wyłowiłem na forum.

-BenQ G2220HD

-BenQ G2420HD

-LG W2486L-PF

-Dell U2311H

-

który będzie najlepiej pasował do moich wymagań ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry i rozsądnie wyceniony jest Samsung HD103SJ.

Co do monitorów. to w dużej mierze zależy jaki rozmiar by Cię najbardziej interesował. Dell będzie miał najwyższą jakość obrazu, ale BenQ będą tańsze i też przyzwoite. LG bym raczej odrzucił, wg mnie cena jest bezzasadnie wysoka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam ostatnio miałem taki dylemat miedzy BenQ G2420HD a Dell U2311H, wybrałem Della i jestem zadowolony matryca IPS jest o wiele lepsza od TN, gram dosyć dużo i nie ma smużenia, co do świecenia daje po oczach ale wystarczy trochę zmniejszyć podświetlenie i jest idealnie. Wiadomo nie jest to monitor za 2k, ale daje rade i mogę go polecić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...