Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

nudyslaw

Czy da się grać w MMORPG bez stałego łącza ?

Recommended Posts

Ja gdy mam jakieś mmo to mi się włączają aktualizacje przez które nie można grać (mam bezprzewodowy blue connect) Znacier jakieś mmo bez aktualizacji albo czy da się grać w mmo bez stałego łącza?

Na tego typu łączach cieżko jest pograć w mmo . Za duże pingi . No i oczywiście dochodzi kwestia transferu . Jeżeli przekroczyłeś limit danych to ograniczają do takiej predkości że ledwo idzie poczte sprawdzić a co dopiero grać . Jeżeli byś był w zasiegu HSDPA 7,2mb/s to wtedy powinno dać się pograć bo bez problemu w tej technologi predkość łącza idzie osiągnąć na poziomie 2-3 mb/s . Jeżeli jesteś w zasiegu EDGE czy tam UMTS to net ma predkość w granicach 200-300 kb/s czyli za mało . Wina nie jest sama aktualizacja tylko właśnie predkość neta im mniejsza tym dłużej będzię pobierał aktualizacje a przy tak niskiej predkości aktualizacja może trwać bardzo długo .

Dziś na blueconect do 7,2 mb/s osiągnełem 2,4 mb/s więc wiem co mówie to że ty mieszkasz w takim miejscu że są bardziej obciążone nadajniki to nie moja wina . Co do edge nie wiem jak teraz ale 5 lat temu w opolu miałem do 250 kb/s . Jężeli masz takie do kitu predkości zmień operatora albo miejsce gdzie z niego korzystasz zanim zaczniesz mówic takie bzdety bo jak chcesz to prześle ci skany i zobaczymy kto ma racje .

@CTRL85 A w czym niby miałeś? play i plus ma limity nie tylko transferu a i prędkości. a edge chodzi jak lubi, i trzeba pamiętać ze nadajniki obciążąją nie tylko ci z internetem ale sms, rozmowy, bts z 3g już nie:)

@someone1989

sa jeszcze anteny

@nudyslaw

na hsdpa, ale z rozsądnymi prędkosciami i ofertą nocnych nielimitowanych połączeń(świetny moment na zassanie aktualizacji)

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...