Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DeMola

Gigabyte GA-MA770T-UD3P a obsługa AM3+

Polecane posty

W chwili obecnej ta płyta nie obsługuje proców AM3+. Chodzą natomiast plotki że Gigabyte ma... wypuścić BIOSy z obsługą AM3+ do starszych płyt. Nie wiem na ile to sprawdzone info i czy do twojej płyty też byłby stosowny BIOS.

Naprawdę, mogliby sobie darować w GB to mieszanie z rewizjami produktów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej ta płyta nie obsługuje proców AM3+. Chodzą natomiast plotki że Gigabyte ma... wypuścić BIOSy z obsługą AM3+ do starszych płyt.

Byłoby świetnie bo miałbym większe możliwości przyszłościowej rozbudowy mojego PC :).

A i jeszcze małe pytanie.

Jeśli coś w płycie głównej by mi się popsuło i miałbym możliwość zanieść ją na gwarancje, to istnieje takie prawdopodobieństwo że wymieniliby na nowszą rewizję ??

Bo obecnie coś w komputerze mi się chrzani, często jak go włączam to Bios Beep Code mam ( Award Bios - 1 długi - błąd pamięci ), jednakże nie wygląda mi to na uszkodzone RAMy. Sprawdzałem memtestem i zero problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lynenhynenh

Najpierw płyta, za pośrednictwem sklepu, trafia do serwisu Gigabyte. Wymiana jest możliwa tylko wtedy, jeśli usterka jest niemożliwa do naprawienia, bądź koszty jej naprawy przewyższają wartością nowy egzemplarz. Nie możesz po prostu nakazać im wymienić płyty. Jeśli wymienią, to na ten sam model, tej samej rewizji, bądź najbardziej podobny, pod względem parametrów. Nie koniecznie musi to być ten, który chcesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat było pytanie typowo na ciekawość i nie koniecznie chodzi mi o wymianę sprzętu.

Takie "co by było gdyby" :)

Nikt nie mówi że "nakazałbym" im zmienić akurat na tą rewizję którą chce :).

Ale dzięki za informacje. Fajnie wiedzieć jak to działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...