Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ins3jn

jaki producent hd 6950

Polecane posty

a wiec tak w przyszlym tygodniu bede kupywac nowego kompa i troche mi tu zamieszalo sie bo juz niema tej karty co chcialem, zostaly

vertex

asus

sapphire

his

gigabyte

i moje pytanie chcialem sie czegos dowiedziec ktorego producenta karta bedzie najleprza niechce trafic na jakiegos bubla

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HIS i Vertex3D będą miały gorsze chłodzenia od Sapphire, ASUSa i Gigabyte. Gigabyte prawdopodobnie będzie nieco lepszy od Sapphire pod względem temperatury i ciszy, choć też nie na tyle by dopłacać horrendalne kwoty do niego. ASUS prawdopodobnie zbliżony do Gigabyte.

Oczywiście tu mówie o modelach niereferencyjnych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie zastanawialem sie nad asusem tylko o tej karcie cos tam czytalem ze niby dobra ale pewnie tak o kazdej karcie mozna napisac... minusem tej jest niby tylko wielkosc zajmuje 3 zlacza na plycie niewiem czy zwracac na to uwage?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zamian za duże wymiary otrzymujesz rewelacyjne chłodzenie, więc wg mnie można to olać. Byle tylko się do obudowy na długośc zmieściła.

niemoge znalesc niewiem jakie ma wymiary ten asus hd 6950 directCU2 wejdzie do obodowy aerocool Rs9 devil?

i mam jeszcze takie pytanie bo sie nieznam;] jaki leprzy referencyjny czy niereferencyjny? i ten asus to jaki jest?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Sama płytka drukowana ma 266 mm długości. Jednak dodając do tego wystającą ponad obrys PCB konstrukcję schładzacza i grubość śledzia, otrzymujemy 295 mm"

To jest co do karty.

"Do obudowy pasują karty do 295mm długości."

Podpiłuje się :laugh:

Skoro jest do 295 to chyba włącznie wiec spokojnie powinna wejść chyba że ktoś niekompetentny te info techniczne pisał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę szczery - nie wiem czy wejdzie. Sprawdziłem kilka źródeł i znalazłem rozbieżne informacje co do długości karty (28,5-29,5cm). RS9 wg producenta mieści karty do 29cm.

Z reguł lepsze są karty niereferencyjne, acz nie zawsze. Generalnie referenty zwykle odznaczają się kiepskim chłodzeniem.

Co do ASUSa w wersji 1GB - ja widzę tylko jedną wersję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można zrobić modernizacje obudowy. A tak serio to oficjalne info

High-end Graphic card Support - Supports longer high-end VGA cards up to 295mm.

Lecz już na zjęciu napisali 290mm, lecz ta karta najdłuższa jest na środu ( tam jest takie wygięcie ), więc powinna wejść lecz montaż nie był by łatwy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...