Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

pop2trony14

Neverwinter Nights Hordy Podmroku

Recommended Posts

Witam. Tak jak w temacie mam problem z grą Neverwinter Nights Hordy Podmroku ,a mianowicie w 1 rozdziale po jakimś czasie gry nie mogę ani odpocząć ,ani zejść do podziemi( wejście do studni prowadzącej do podgórza) ,gdyż pojawia się napis ,iź postać jest za bardzo podekscytowana --> czyli np. tak jak w czasie walki ,nie wiem co zrobić z tym problemem.

Druga sprawa jest taka ,że nie wyświetlają mi się przerywniki filmowe ,tylko jest sam dźwięk ,czy mam ściągnąć jakieś dodatkowe kodeki czy coś (Gram na Windows 7).

Udało mi się znaleźć odpowiedź na 1 pytania ,co było dziwne bo przed wejściem do studni musiałem odesłać swojego chowańca (być może to on był w trakcie walki) --> czy ktoś wie dlaczego musiałem go odesłać lub może jest to jakiś błąd w grze???

Link to comment
Share on other sites

z chowańcami często były różne problemy, sam kiedyś miałem identyczny tylko że w podstawce, więc to chyba będzie jakiś bug/błąd jak kto woli. Odnośnie filmików spróbuj uruchomić grę w trybie zgodności jako administrator.

Korzystając z okazji sam zadam pytanie by nie zakładać nowego tematu :: od kilku dni próbuję połączyć się z serwerem głównym NVN, niestety bezskutecznie, czy ktoś miał/ma podobny problem ??

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...