Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pop2trony14

Neverwinter Nights Hordy Podmroku

Polecane posty

Witam. Tak jak w temacie mam problem z grą Neverwinter Nights Hordy Podmroku ,a mianowicie w 1 rozdziale po jakimś czasie gry nie mogę ani odpocząć ,ani zejść do podziemi( wejście do studni prowadzącej do podgórza) ,gdyż pojawia się napis ,iź postać jest za bardzo podekscytowana --> czyli np. tak jak w czasie walki ,nie wiem co zrobić z tym problemem.

Druga sprawa jest taka ,że nie wyświetlają mi się przerywniki filmowe ,tylko jest sam dźwięk ,czy mam ściągnąć jakieś dodatkowe kodeki czy coś (Gram na Windows 7).

Udało mi się znaleźć odpowiedź na 1 pytania ,co było dziwne bo przed wejściem do studni musiałem odesłać swojego chowańca (być może to on był w trakcie walki) --> czy ktoś wie dlaczego musiałem go odesłać lub może jest to jakiś błąd w grze???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z chowańcami często były różne problemy, sam kiedyś miałem identyczny tylko że w podstawce, więc to chyba będzie jakiś bug/błąd jak kto woli. Odnośnie filmików spróbuj uruchomić grę w trybie zgodności jako administrator.

Korzystając z okazji sam zadam pytanie by nie zakładać nowego tematu :: od kilku dni próbuję połączyć się z serwerem głównym NVN, niestety bezskutecznie, czy ktoś miał/ma podobny problem ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...