Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kal3jdoskop

Sprzedam Samsunga nc10

Polecane posty

Jak w temacie, na poczatku skrótowo parę specyfikacji sprzętowych:

Procesor:

Intel Atom N270 1.6 GHz

karta graficzna:

Intel GMA 950, 128 Mb

pamięć RAM:

1 GB

dysk twardy:160 Gb

system:Windows XP Home edition

3 złacza USB, kamerka wbudowana w obudowę, ekran 10 cali

Netbooka sprzedaję razem z kablem zasilajacym, załączoną do niego płytą z oprogramowaniem. Z tego co widzę netbook jest jeszcze na gwarancji do 12 listopada 2011. Na życzenie mogę wysłać fotki zrobione netbookowi.Komputer działa bezproblemowo, bardzo łatwo łączy się z siecią bezprzewodową nawet w niesprzyjających warunkach (nieraz w jednym mieszkaniu ja i rodzeństwo podłaczaliśmy się do tego samego routera i mogłem się podłaczyć nawet wtedy, gdy rodzeństwo miało z tym problemy). Na baterii można przepracować nawet do 7 godzin(edytor tekstu), średnio spokojnie 5 godzin (np przy właczonym łączu internetowym albo jakiejś lekkiej gierce). Świetnie się nadaje do robienia notatek, pisania, śmigania po internecie, bądź do odpalenia jakiejś starszej gry. Niestety, naklejka z kluczem do systemu na spodzie netbooka starła się, ale mam klucz zapisany. Cena-600 złotych.

Co do przesyłki-osobiście preferowałbym odbiór osobisty, na terenie Warszawy, Piastowa bądź Pruszkowa. Choć oczywiście przesyłka również jest możliwa (po uprzednio dokonanym przelewie)-13 złotych za zwykłą paczkę, 14,50 priorytet. Gorąco zachęcam do kupna, korzysta się z niego bardzo miło, sam sprzedaję go bo przesiadam się na inny model. W razie czego służę informacją w każdej wątpliwości.

Połączyłem posty. - Gofer

Uwaga, jako że jestem w słabej kondycji finansowej i potrzebuję w miarę szybko sprzedać netbooka, dopuszczam mozliwość negocjacji ceny. W razie czego piszcie na priv.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...