Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

renderer

jaki router

Recommended Posts

Witam, mam problem w wyborze routera.Ostatnio zastanawiałem sie nad tymi dwoma D-link DIR-655 lub NETGEAR WNDR3700 jednak czekam i na tańsze propozycje.Mam również pytanie :1 czy zintegrowana zwykła karta sieciowa ma wpływ na to jak router bedzie działać, 2Czy zmiana karty sieciowej pomogłaby zminimalizować szumy i tłumienie. (Inernet 6mb neostrady)

kolejne pytania : 3.co lepsze ADSL czy adsl2/2+ i w czym jest róznica 4. czy do tych wyzej wymienionych routerow bedzie potrzebna lepsza karta sieciowa?

Link to comment
Share on other sites

Żaden z tych routerów się nie da, ponieważ potrzebujesz routera z wbudowanym modemem ADSL. W tej cenie mogę polecić Linksys WAG160N lub tańszego Netgear DGN2200.

1. Nie.

2. Nie.

3. ADSL2+. Przeczytaj o różnicach na Wikipedii. Wszystko opisane.

4. Jeżeli łączysz się kablowo to wystarczy zintegrowana karta sieciowa.

Link to comment
Share on other sites

Neostrada działa na łączach telefonicznych, dlatego do odbioru internetu potrzebny jest modem ADSL. Routery, które podałeś to zwykłe routery xDSL, które nie posiadają wbudowanego modemu ADSL.

linksysa nie chce bo mam wag 200 i jest BARDZOO zawodny ( co chwila sie sam resetuje/traci polaczenie itd itp.)

Linksys to praktycznie wiodąca firma w produkcji routerów. Twój Linksys został wycofany praktycznie ze sklepów już w 2009 roku. Skoro miał problemy to trzeba było słać go na gwarancję. Spróbuj jeszcze ściągnąć do niego firmware.

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...