Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Urakabarameel

Gniazda USB oraz głośna praca komputera

Recommended Posts

Niedawno zaopatrzyłem się w nowy komputer i od razu mam kilka problemów. Od początku - konfiguracja:

Płyta: Asrock 880G

Proc: AMD X4 3,2 ghz 955

Karta: Gigabyte ATI Radeon HD6850

4gb ram kingstona

Zacznijmy od USB - teoretycznie wszystkie działają poprawniej jednak hece dzieją się z kartą sieciową. Jeśli podepnę ją z tyły net strasznie zamula, raz działa, raz nie. Internet mam na 2 komputerach i co dziwne miało to wpływ na oba. Przepiąłem do przodu i wszystko działa super. Niby. Gdy mam podpięte słuchawki na przednim panelu wszystko działa, a gdy z tyłu to nie działa mikrofon. Gdy gadałem z kimś słyszał np. muzykę, która szła u mnie na kompie, ale mnie nie. :D Jeśli jest z przodu to słychać szumy z wpiętej obok karty sieciowej. Co dziwne - im mam większe lagi tym większe piszczenie, nie wiem o co chodzi. :P

Drugi problem - głośność. Wiatrak CPU jest strasznie głośny, słychać go w całym domu. Płyta AsRocka ma opcję zmniejszania szybkości obrotów na CPU, zmniejszyłem z 10 na 4 i jakoś to jest, ale boję się o temperatury. Komp ma niecały miesiąc, nie wiem, oddać na gwarancję, czy co?

Link to comment
Share on other sites

To temperatury w spoczynku czy pod obciążeniem? Jeśli to drugie, to są bardzo dobre. Jeśli to pierwsze, to chyba lekko zbyt wysoko. Niestety ale standardowe chłodzenia AMD ciche nie są i raczej na pewno nie przyjmą tego na gwarancję.

Link to comment
Share on other sites

"Gdy mam podpięte słuchawki na przednim panelu wszystko działa, a gdy z tyłu to nie działa mikrofon.

Miałem u siebie tak samo na windowsie xp problem był w tym, że sterownik nie umiał sobue wykryć do którego wejścia jest podpięty mikrofon.

Natomiast na windows 7 były całkowicie inne sterowniki na płycie cd i one nie miały z tym problemu.

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...